הורוסקופ
 1. טלה

  טלה

  תחזית יומית: 17/01 ההיבט המוצלח שמתקיים היום בין כוכב... (לתחזית המלאה) ההיבט המוצלח שמתקיים היום בין כוכב מרס השולט בכם לבין גרמי רקיע, פותח הזדמנויות חדשות בפניכם. התהדקות של קשר ישן לכיוון רומנטי, אפשרית. יתכן שהמערכת תעבור עוד כמה תהפוכות עד שתתייצב סופית. התייחסו למהות ולא לתוצאות המידיות. השמרנות לא מתאימה במקרה הזה ואם תסתגרו בדעות הישנות שלכם- רק תפסידו. התחום הרומנטי מתפתח לכיוונים חיוביים ויש פוטנציאל של ממש למצוא זוגיות טובה. אל תפספסו. חשיבה חיובית: לעולם אני משתדל להימנע מלהיות אדיש לגורלם של אנשים הזרים לי, ושואף שלא להעדיף את טובתם של אלה הקרובים לי - כך אני מעצים את מזלי הטוב. תחזית שבועית: 14/01 - 20/01 ראשון עד שלישי: אתם מרגישים שלמרות שהמצב טוב- משהו חסר לכם. היכולת המנטאלית שלכם תעזור לכם לפענח את החידה. עליכם לפעול בהקדם האפשרי בכיוון של פעילות בתחום הרוחני שתיתן לפנימיות שלכם ביטוי. הזדמנות לפתוח תחומי עניין חדשים מגיעה אליכם כבר עתה. קחו יוזמה והתנסו בחוויה חדשה. גישה סלחנית וחיובית מצידכם בתוך הקשר זוגי- תניב פירות. רביעי עד שבת: אתם יכולים וצריכים לקחת אחריות על מה שקורה בחיים שלכם. יש יותר מידי מצבים שאתם נותנים לאחרים לסדר עבורכם. המציאות היא פרי של עבודה קשה והשקעה שאתם ממילא עושים אבל לא עד הסוף. הגיע הזמן להיות קצת יותר החלטיים ולהפגין בגרות ובשלות. בעקבות השינוי תגיע הצלחה מרשימה. הרקיע רומז על רגשנות, ספונטאניות ילדותית ואימפולסיביות. ייתכנו מצבי רוח סוערים וגועשים.
 1. שור

  שור

  תחזית יומית: 17/01 השתתפותכם באירוע חברתי משמעותי מסמנת... (לתחזית המלאה) השתתפותכם באירוע חברתי משמעותי מסמנת התחלה של דרך חדשה עבורכם. היצירתיות מתעוררת ואתם יכולים לתפוס את ההזדמנות או לתת לה להתמסמס ולהיעלם, כמו בפעמים קודמות. אל תתנו לזה לקרות. בנוגע לקשר הזוגי, גם כאן מסתמן פתח ליצירת אווירה חדשה ואפשרות לתקשורת שונה ממה שהיה בעבר. אל תתרגשו ממי שמנסה לעורר בכם רגשי אשמה. זו דרכו להתנער מן הפשלות שלו, כך הוא נוהג עם כולם. שפע רוחני: אנשים שהם ידידיכם היום, לא היו כאלה ביום האתמול. הרי לכם סיבה טובה לחייך אל כל מכר חדש שאתם פוגשים, שהרי מחר הוא עשוי להפוך לידידכם. תחזית שבועית: 14/01 - 20/01 ראשון עד שלישי: החשדנות והפחדים העמוקים ביותר שלכם גורמים לכם לדאגות מיותרות. כדאי לשים לב עד כמה משקעי העבר גורמים לכם להתנהגות לא פרופורציונית כלפי אנשים והתרחשויות בהווה ולנסות לנטרל את השפעתם השלילית. בעבודה יש כיוונים חיוביים כולל אפשרות לקידום, זאת בתנאי שתדעו לנצל את הרגע המתאים. הכוכבים מעודדים תנועה וגלגלים ומזמינים אתכם לצאת לטיול או מסע. שינוי מקום עשוי להוביל גם אל שינוי במזל. רביעי עד שבת: אתם מתחברים לצדדים הרוחניים באישיותכם. אולי יהיה מי שלא ירצה לקבל את השינויים שמתרחשים בשטח. עליכם להסביר רק לאנשים הקרובים אליכם מה קורה. להפגין יכולת אסרטיביות אין פירושו של דבר לריב עם כולם או להתנצל על כל צעד ושעל. מומלץ להגיד בנחת את מה שיש לכם. הרקיע רומז על הגשמה עצמית בסגנון הרפתקני ועצמאי שלא ממש עושה חשבון לאחרים.
 1. תאומים

  תאומים

  תחזית יומית: 17/01 אתם ממש זקוקים למנוחה. האווירה נעימה... (לתחזית המלאה) אתם ממש זקוקים למנוחה. האווירה נעימה ואורחים שיגיעו רק יתרמו. יתכן שיעלה לדיון נושא שנוי במחלוקת. אל תכנסו לוויכוחים מיותרים עם הנוכחים. שמרו על פרופיל נמוך. אתם בהפוגה! האסטרולוגיה הקלאסית רואה בכם אנשים המתאימים את עצמם במהירות למצבים משתנים, משתעממים בקלות ועוברים בקלילות מתחום אחד אל אחר. ניחנתם בקסם אישי, יכולת תנועה ויכולת חשיבה לא שגרתית. חשיבה חיובית: לעולם אני משתדל שלא להתערב בהמולת החיים ובשיחות של רכילות. בדרך זו אני שומר על עוצמתי ועל שלוותי הפנימית המביאה עימה מזל ושגשוג. תחזית שבועית: 14/01 - 20/01 ראשון עד שלישי: נראה כי אתם פשוט לא מצליחים להתאפס ולבצע את מה שנדרש מכם. אל תהיו ביקורתיים ושיפוטיים כלפי עצמכם ובוודאי לא כלפי אחרים. לקראת יום שלישי המצב מתחיל להשתפר. התרחקו מאנשים אשר מנסים לרפות את ידיכם ולמנוע מכם נקיטת עמדה ברורה. אתם לא ממש מתלהבים מהצעה שאחרים היו נחפזים לקפוץ עליה. פעם נוספת מתברר שאתם לא שוחים עם הזרם. רביעי עד שבת: שמחת החיים חוזרת אליכם ובגדול. למרות שהביטחון העצמי שלכם שברירי למדי, התוצאות בשטח מדברות בעד עצמן ומגבירות את מפלס האופטימיות. נבחרתם מתוך מספר רב של מועמדים לביצוע פרויקט מעניין במיוחד. צפויה הצלחה. פגישה מוצלחת תניב הכנסה כספית ממקור מפתיע. מומלץ להיפתח לכול האפשרויות. הרקיע מעודד צורת חשיבה יציבה, מאורגנת, יסודית, קפדנית, יעילה ומסודרת.
 1. סרטן

  סרטן

  תחזית יומית: 17/01 במסגרת המשפחתית אתם נהנים מאווירה... (לתחזית המלאה) במסגרת המשפחתית אתם נהנים מאווירה טובה. מה שעוד יותר תורם לכם היא העובדה שאתם מרגישים מלאי אנרגיות ופעילים במיוחד. אתם נהנים מהזמן הפנוי שיש לכם כדי לחשוב על נושא שדורש החלטה. קחו את העניינים בידיים ואל תתנו לגורמים חיצוניים להכתיב לכם מה לעשות. האסטרולוגיה הקלאסית רואה בכם אנשים המתרפקים על העבר ועל זיכרונות ילדותם. משתמשים בשריון נוקשה כדי להגן על רכות פנימית ומוכנים לעשות כמעט הכול למען אלה שאתם אוהבים. שפע רוחני: הדרך הטובה ביותר לבחון אנשים היא להזכיר בפניהם את תורת הנסתר. יש מי שיוותרו אדישים, יש שיתלהבו ויש שיתקפו. ובכן, התוקפים חוששים מפני הנעלם. תחזית שבועית: 14/01 - 20/01 ראשון עד שלישי: זה פרק זמן טוב שעובר עליכם מתוך תחושה של שיתוף פעולה בעבודה וגם במשפחה. זרימה חיובית של אנרגיה מכיוונם של הכוכבים השולטים על מזלכם תביא אתכם למקומות של שביעות רצון וסיפוק. לפנויים שביניכם יש סיכוי גבוה לפגוש אנשים מעניינים בעלי פוטנציאל לכיוון הרומנטי. מומלץ להירשם למסגרת לימודית כל שהיא שתספק לכם גירוי אינטלקטואלי שחסר לכם מאוד. היכרות חדשה מתבררת כמעיקה מדי לטעמכם. מה שאתם רואים ממבט ראשון, יישאר כזה גם בעתיד. רביעי עד שבת: לא להיגרר לציפיות – זה המפתח לאושר שלכם בימים אלה. אתם מחפשים את עצמכם מחדש ועליכם להפגין המון סבלנות. התגוננו מפני אנשים שחושבים שעל ידי כוחניות יצליחו להכניע אתכם. זה מאבק כוח שאינו רלוונטי ואינו מתאים לכם כלל ובמיוחד לא -בשבוע זה. הבחירה הנכונה תגיע ממקום פנימי עמוק. הרקיע רומז על עולם רגשי סוער, רומנטי והפכפך. מנבא תקופה טובה אך חסרת יציבות.
 1. אריה

  אריה

  תחזית יומית: 17/01 רגשות של התעלות ושמחה מציפים אתכם.... (לתחזית המלאה) רגשות של התעלות ושמחה מציפים אתכם. אתם מרגישים שיפור בהרגשה הפיסית ומקדישים זמן לפעילות ספורטיבית יותר מתמיד. נושא הדימוי העצמי מעסיק אתכם וטוב שכך. זהו תהליך חיוני שעליכם לעבור בדרך לעצמאות אישית ולהערכה עצמית משופרת. הכוכבים האחראים על תחום זה במפת השמיים קובעים כי זהו זמן מתאים להתחיל בדיאטה מאוזנת! חשיבה חיובית: תמיד אני מפריד בין ידע לבין הוויה: אם מספרים לי על אדם בעל ידע אך גם כזה שהווייתו מפוקפקת, מייד אני הולך ללמוד אצלו ומתעלם מהווייתו המפוקפקת. תחזית שבועית: 14/01 - 20/01 ראשון עד שלישי: זה פרק זמן מתאים להתפייסות עם מישהו שלא ממש ברור מדוע רבתם איתו. למרות שאתם עדיין כועסים אתם כבר לא זוכרים למה. הנטייה לחפש את הצדק המוחלט בכל אירוע- מיותרת וגורמת לרגשות תסכול לא רק אצלכם. עיתוי טוב ליציאה לבילוי עם חברים. יש מי שעורך השוואות ביניכם לבין אדם אחר. אם אתם מתרגשים מהקטע, סימן שהוא הצליח במזימתו. רביעי עד שבת: בעבודה חל שיפור בהרגשה שלכם עקב חילופי אישים. גם אם זה זמני, יש לכם הזדמנות לחלוק רשמים עם מישהו שמגלה את הצדדים האנושיים שלו. עם זאת, עליכם לנצל את ההזדמנות כדי לקדם את עצמכם. זה לא על חשבון אחרים. כך שאין לכם מה לחוש רגשות אשמה. זה ממש מיותר. הרקיע מייצג פרשיות רומנטיות מהסוג המקורי, המהמם והמדהים או קשר עם אדם בעל תכונות דומות.
 1. בתולה

  בתולה

  תחזית יומית: 17/01 יום טוב לפחות בחציו הראשון. אתם... (לתחזית המלאה) יום טוב לפחות בחציו הראשון. אתם מרגישים טוב באופן כללי ומתמודדים יפה עם בעיות. בחלקו השני של היום צפוי להתעורר ויכוח עם מישהו קרוב. אתם זקוקים למרחב וחופש ויש מי שמנסה לקבוע עובדות בשטח. העניין מעורר אצלכם רגשות כעס חזקים מאוד. נסו להגיב באיפוק ולא להתפרץ. התגובה שלכם לא בפרופורציה למה שמתרחש במציאות. הרקיע שם דגש על סודיות הקשורה לעולם הנסתר ואפילו לטקס השבעה על-טבעי. שפע רוחני: אדם נאור רוכש את ניסיונו בתקופות של בכי, הצחוק מסמל את ניצחונו על החושך. הרוחניות מיטיבה עם הענווים, אך אינה יכולה להועיל למתרברבים ולמתנשאים. תחזית שבועית: 14/01 - 20/01 ראשון עד שלישי: זה פרק זמן רגוע המעורר אצלכם, משום מה, געגועים ורגשות מלנכוליה. זיכרונות מן העבר מציפים אתכם ואתם עלולים למצוא את עצמכם מעלעלים באלבומים ישנים. קחו פסק זמן ותנו כבוד לאירועים הרחוקים ההם. יחד עם זאת, אל תתנו לעצמכם לשקוע! נסו להשתחרר מגלי הרגשנות שמציפים אתכם, התמקדו ב- כאן ועכשיו. אתם בראש טוב עם אדם שהשהייה בחברתו מרגיעה אתכם. ראו בזה אות וסימן לכיוון בו עליכם להשקיע. רביעי עד שבת: חשבון נפש שערכתם עם עצמכם, מניב פירות. אתם מתחברים לכוחות הפנימיים והתוצאות בשטח מגיעות תוך פרקי זמן קצרים. האנרגיה החיובית שלכם מדביקה את כל הסביבה ויש הרבה אנשים שמחפשים את קרבתכם. היו קצת יותר בררניים גם בתחום החברתי וגם בתחום הקריירה. הרקיע רומז על צורת חשיבה בסגנון תקשורתי, כמו גם מעודד כישרון של כתיבה יוצרת.
 1. מאזניים

  מאזניים

  תחזית יומית: 17/01 לאחרונה קשה לכם לקבל סמכות ולכן אתם... (לתחזית המלאה) לאחרונה קשה לכם לקבל סמכות ולכן אתם מתרגזים בקלות כאשר מישהו מנסה להכניס אתכם למסגרות. בין אם מדובר בתחום האישי או בתחום אחר, ה'פתיל' שלכם, היום, קצר מאוד. בניגוד למה שקורה בדרך כלל, האופטימיות מכם והלאה ונראה לכם שהמצב לא פועל לטובתכם. מצד שני, אתם גם לא רוצים לוותר על זרימת האדרנלין וההתרגשות המלווה את המאבקים שלכם. תצטרכו למצוא את שביל הזהב. חשיבה חיובית: לעולם אני שואף לפעול על פי הצו העליון [ההוא המהדהד בלב, ולא ההוא המהדהד במוח] ובכך אני נמנע משגיאות. גם הקרובים לי ייהנו מן הברכה. תחזית שבועית: 14/01 - 20/01 ראשון עד שלישי: אתם מרגישים שאתם כמהים לאהבה ואכן, זהו פרק זמן מתאים לרומנטיקה. זה הזמן לרגש את בן/בת הזוג בהפתעה. פנויים? הפעילו יוזמה והזמינו מישהו שנראה לכם מתאים לבילוי. במקרה של תגובה שלילית, אל תכנסו ללחץ. נסו בעוד מקום. מומלץ להתאזר בסבלנות ולתת לאנרגיה החיובית לזרום בקצב טבעי. זה אומר כי גם השמרנים שביניכם ירגישו כמיהה אל נתיב הרפתקני. רביעי עד שבת: אתם מתרחקים מחברים ישנים. כבר אין לכם סבלנות לשמוע את הסיפורים שחוזרים על עצמם וגם סדר העדיפות שלכם משתנה. למרות הנטייה לשמש אוזן קשבת לחצי עולם, הגיע הזמן שתדאגו קצת יותר לעצמכם. מצד שני, יש כמה אנשים ראויים בסביבה, אז תעשו את הניפוי שלכם באופן זהיר ואיטי. הרקיע רומז על צורך פנימי בחום ובאהבה, הן כמעניקים – והן כמקבלים.
 1. עקרב

  עקרב

  תחזית יומית: 17/01 האווירה שאתם יוצרים סביבכם, עדיין... (לתחזית המלאה) האווירה שאתם יוצרים סביבכם, עדיין אגרסיבית למדי, למרות שאתם מנסים ליצור את הרושם שאתם ממש 'רגועים' ומצליחים לשמור את הרגשות שלכם בפנים. אף אחד לא ממש 'קונה' את הסיפור הזה. הרצון שלכם לשינוי הוא אולי אמיתי, אבל יש לכם דרכים מוזרות למדי להביע את עצמכם. אל תגררו לפרובוקציות. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית השמיני ומופעים מכוכב פלוטו. השילוב בין השניים מוליד חושניות עמוקה, חוכמה ונטייה למיסטיקה. שפע רוחני: הרגע בו נעשה אדם מודע לשגיאותיו ומחליט לפנות אל דרך חדשה, דומה במידה רבה לחציית נהר סוער וגועש. תחזית שבועית: 14/01 - 20/01 ראשון עד שלישי: התחזקות כוחותיכם הפנימיים עקב שינוי מסוים בדפוסי המחשבה שהופכים אתכם לעיתים לקורבן, משפיעה עליכם לטובה. על מנת שתוכלו להמשיך בהתמודדות הקשה, יש לחזק את קו המחשבה החדש על ידי התנהגות מעשית תואמת. צפויה לכם פעילות שאינכם מורגלים בה. אם אתם נתקלים בקשיים, הניחו את הדברים לבעלי ניסיון. אנרגיה יציבה והרמונית מובילה אל קשרים טובים עם ילידי יסוד האוויר שהם תאומים, דלי ומאזניים. רביעי עד שבת: מגיע לכם לבלות במקום שעושה לכם נעים על הלב, כמו למשל בטבע. אדם שאתם מגלים בו עניין, מתברר כדמות לא אמינה במיוחד ועליכם לשמור על עצמכם מפני אנשים מניפולטיביים ובעלי אנרגיות שליליות שמרבים לרכל על אחרים. יחד עם זה, אתם מוצאים את עצמכם בקשר שעשוי להאיר את חייכם. הרבה מאוד תלוי בנכונותכם לזרום איתו. הרקיע רומז על עולם רגשות יציב, אך גם על כזה שהוא ביקורתי ושואף לפרפקציוניזם.
 1. קשת

  קשת

  תחזית יומית: 17/01 יש לכם שנאה למסגרות מאז ומתמיד אבל... (לתחזית המלאה) יש לכם שנאה למסגרות מאז ומתמיד אבל הפעם זה כבר חוצה כל גבול. מישהו במשפחה מנסה לכופף אתכם בדיוק לכיוון הרצוי לו ואתם נעמדים על הרגליים האחוריות בתוקפנות של ממש. כדאי לעשות ניסיון להגיע להבנה אבל אם תיווכחו לדעת שהעניין לא עובד, פשוט וותרו. אם אין ברירה-תלמדו ללכת בין הטיפות. צפוי משא ומתן עם אדם שלא ממש צמוד להיגיון. אם רק רגש מדבר לליבו, אין סיבה שלא תעניקו לו את מבוקשו. חשיבה חיובית: לעולם אני משתדל להציב לעצמי מטרות ברורות, כך קל לי יותר להתגבר על המכשולים אשר בדרך. מטרות מעורפלות חייבות להוביל אל תוצאות מעורפלות. תחזית שבועית: 14/01 - 20/01 ראשון עד שלישי: מילת המפתח לפרק זמן זה היא: אופטימיות. אתם צפויים לקבל הצעה שמבטאת את יחסכם המתחדש כלפי היכולות המקצועיות שלכם. שיחות טלפון מגורמים לא צפויים רק תחזקנה את ההרגשה שאתם בדרך הנכונה. בתחום החברתי חלה התאוששות ואתם נענים להזמנות שיזרמו אליכם. נופלת עליכם הצעה שדורשת מכם החלטה מהירה. הסיכון אכן קיים, אך בצידו גם סיכוי לא קטן. רביעי עד שבת: היכולת של חשיבה חיובית, מעידה על החוזק הפנימי. אל תוותרו לעצמכם. המשיכו באותו כיוון ותראו איך המכשולים נעלמים אחד אחרי השני. הגשמת הפנטזיות הכי פרועות שלכם תתאפשר עם קצת מאמץ ותכנון זמן נכון. בני זוג לא תמיד יכולים לעמוד בקצב שאתם מכתיבים, אל תחמירו עימם. תנו להם צ'אנס לנשום. הרקיע רומז על צורת חשיבה המתחשבת גם במשאלותיו של האחר, כמו גם על היכולת "להיכנס לנעליו".
 1. גדי

  גדי

  תחזית יומית: 17/01 הרקיע מציב בפניכם מצבים מאתגרים. הצעה... (לתחזית המלאה) הרקיע מציב בפניכם מצבים מאתגרים. הצעה רומנטית מגיעה בעיתוי מתאים. מה שנראה לכם מכביד בעבר, נראה אטרקטיבי יותר בשלב זה. אתם מסגלים לעצמכם סוג תקשורת יעילה וברורה, מה שיוצר פתיחות וזרימה טבעית יותר של הדברים. דווקא בעיתוי הנוכחי עליכם לדון באופן ישיר בנושאים שנויים במחלוקת. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית העשירי ומושפעים מכוכב סטורן. השילוב בין השניים מוליד שאפתנות וצורך עמוק בהישגים קרייריסטיים. חשיבה חיובית: אני יודע כי אדם נאור נוהג ביושר ובאצילות. מזלו הטוב נובע מהתנהגותו הנינוחה. ברור לי כי קשה לנהוג בדרך זו, אך זה הוא רצון האל. תחזית שבועית: 14/01 - 20/01 ראשון עד שלישי: אתם נחפזים לצאת בהצהרות שמסבכות אתכם. רק טוב יצא לכם אם תשקלו את אשר אתם עומדים לומר. מילת המפתח לפרק זמן זה היא- וויתור. הרצון שלכם לשלוט ולהביע דעה על כל מה שזז, יכול להאיץ תהליכים של הרס ופגיעה במערכות רגישות, במיוחד בתחום האישי. מומלץ לקחת פסק זמן ולשקול האם המחיר שתשלמו בסופו של דבר-שווה את כל הבלגן שנוצר. שינוי גישה יחולל פלאים אצל בן/בת הזוג. רביעי עד שבת: אתם נעולים על עניין אחד מרכזי ומרבית תשומת הלב מכוונת לתחום זה. הכוונה לענייני הלב ולמרות שאתם מתמחים בהכחשות, ומנסים לשכנע את כל הסביבה שזה לא נכון- זה בהחלט נכון. אתם טועים ובגדול. חבל על הזמן ומוטב שתמשיכו הלאה. נראה כי הצד השני כלל לא מעוניין ומערכת היחסים שנדמה לכם שרקמתם, הינה ברובה- אשליה. הרקיע רומז על הגשמה עצמית בתחומים המעניקים צורה למופשט, כגון עיצוב ואדריכלות.
 1. דלי

  דלי

  תחזית יומית: 17/01 אתם מתחילים את הבוקר עם התלבטות קטנה... (לתחזית המלאה) אתם מתחילים את הבוקר עם התלבטות קטנה אבל מהר מאוד המצב מתחמם ואתם מוצאים את עצמכם מעורבים רגשית בקטע מסובך למדי שבעצם אינו שייך לכם. כדאי לעשות מאמץ לשמור על ריחוק מסוים כדי שתוכלו לצאת מהתסבוכת בזמן לפני שתסתבכו באמת. מצב רוח תוקפני עלול לסבך אתכם בוויכוחי סרק. בסך הכול - יום מפתיע. הרקיע צופן הצלחות לאלה מכם העוסקים במתן ייעוץ ובקבלת קהל. שפע רוחני: אין כל ערך להתקשטות כאשר היא באה לכשעצמה, אלא אם היא חלק מתהליך מהותי יותר ועמוק יותר. תחזית שבועית: 14/01 - 20/01 ראשון עד שלישי: אתם עוברים פרק זמן מתיש בעקבות שיחה מעצבנת עם טיפוס כפייתי. אותו אדם מנסה להעמיד את הדברים באור שמתאים לנקודת ההשקפה שלו. ייעוץ מקצועי יכול לעזור במקרים שההשפעה עליכם מטרידה ומעיקה. צפוי שינוי במערכת הרגשית. התוצאות תלויות במידה רבה במאמץ שתהיו מוכנים להשקיע. יש מי שמצפה מכם כי תדריכו אותו בדרכו. הדברים יעלו ויצליחו בידיכם ככל שתרבו לגלות צניעות וענווה. רביעי עד שבת: אל תפחדו לגלות רגשות- אף אחד לא ינצל את המצב לרעתכם. החששות שלכם יתבדו. תגלו שאדם ממנו התרחקתם בזמן האחרון, שוחר את טובתכם. גם צפוי שתקבלו סכום כסף שכבר לא האמנתם שיחזור אליכם. עליכם לבצע מספר שינויים משמעותיים בסביבת העבודה. הביצוע יהיה קשה אך בעזרת קצת יצירתיות- אפשרי. הרקיע רומז על הגשמה עצמית בחברת אנשים מהליגה הלאומית, כמו גם על יוקרה ומותרות.
 1. דגים

  דגים

  תחזית יומית: 17/01 מסתמנת מגמה של שיפור יחסים בכל מישורי... (לתחזית המלאה) מסתמנת מגמה של שיפור יחסים בכל מישורי חייכם. תחושת העצב והבדידות שתקפה אתכם נובעת למעשה ממשקעי עבר. נסו למצוא שעה פנויה לעלעל באלבומים ישנים, להתמקד במה שהיה ואחר כך- להתנתק. מומלץ להשקיע זמן בפעילות חברתית. להקשיב ללב. לבחון בתשומת לב ובחיוב חיזורים והצעות ליציאה לבילוי. הרקיע צופה קשר רומנטי הדורש הסתערות על היעד כדי להביס את המתחרים. חשיבה חיובית: לעולם אני משתדל לפסוע בנתיב המזרים אושר אל ליבי, ומעדיף אותו על פני נתיב המזרים עושר אל כיסי. העושר נוהג לבוא בעקבות האושר, לעולם לא להיפך. תחזית שבועית: 14/01 - 20/01 ראשון עד שלישי: צפויות התרחשויות מוזרות ויוצאות דופן, כולל שיחת טלפון ממישהו ממנו לא שמעתם זמן רב שיספר לכם חדשות מפתיעות. נסו לקבל את כל מה שקורה בשלווה והימנעו משיפוטיות יתר. פרק זמן טוב מבחינה פיסית- גופנית. אתם מרגישים ונראים מצוין. זוכים במחמאות ותחושת הביטחון העצמי עולה. המזל איתכם ככל שתרבו לגלות פתיחות. אל תחפזו לדחות הצעה שאינה עולה בקנה אחד עם דעה קדומה כלשהי. רביעי עד שבת: היקום מזמן עבורכם ים של ריגושים. צפויה לכם תשורה אשר ערכה הרגשי עולה עשרת מונים על שוויה הכספי. מערכת יחסים רומנטית עומדת למבחן. אתם עושים כל הזמן שיקולים של כדאיות ומתעסקים יותר מידי בצד החומרי של החיים. לא שצריך להתעלם, אבל הצד השני מרגיש לחוץ ורמת התפקוד- יורדת. הנמיכו את הציפיות או לפחות אל תדברו כל הזמן על מה שלא בסדר. הרקיע צופה פרשייה רומנטית לוהטת, אך גם כזו שלא ניתן לחשוף אותה בפני אחרים.