הורוסקופ
 1. טלה

  טלה

  תחזית יומית: 24/04 חבל לבזבז אנרגיה יקרת ערך על שטויות.... (לתחזית המלאה) חבל לבזבז אנרגיה יקרת ערך על שטויות. אתם נאחזים בהרגלים ישנים ומגיבים למצבים באופן אוטומטי, למרות שכבר ברור לכם לגמרי שזאת לא הדרך. מוטב לפרוק את התסכולים שלכם בצורה פיסית על מגרש הספורט. ביקור בחדר כושר למשל יכול להביא לשיפור מיידי במצב הרוח ובגישה החיובית. בנקודה זאת אל תחכו לחיזוק ואישור מאף אחד. פשוט עשו זאת. אם יריביכם יכולים לעקוב אחר צעדיכם, הרי שאתם קרובים מדי אליהם. בתקשור שהתקיים עבורכם באמצעות מערכת של סמלים מבשרים, עלתה בגורלכם צורה של עצי מחט: הסמל מייצג מצב אשר לפיו תצטרכו לנקוט בהתנהגות מחוספסת במקצת ומכל מקום, לוותר לפרק זמן כלשהו על כללי הדיפלומטיה. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: במסגרת המשפחתית אתם נהנים מאווירה טובה. מה שעוד יותר תורם לכם היא העובדה שאתם מרגישים מלאי אנרגיות ופעילים במיוחד. אתם נהנים מהזמן הפנוי שיש לכם כדי לחשוב על נושא שדורש החלטה. קחו את העניינים בידיים ואל תתנו לגורמים חיצוניים להכתיב לכם מה לעשות. נראה כי אתם עורכים לעצמכם ספירת מלאי של הישגיכם. קבלו בשלווה את אשר לא ניתן להגשים בשלב זה. רביעי עד שבת: אתם שופעי אהבה ורגשות רומנטיים. נראה כאילו נפתח אצלכם מעגל חדש. לא מעט ידידים חדשים נכנסים לחיים שלכם. כדאי לשמור על קשרים נפלאים אלה שעשויים להוביל לשינויים מרחיקי לכת לא רק בתחום החברתי. עליכם לשנות דפוסים והרגלים ולהיות עוד יותר פעילים אם אתם רוצים למצוא זוגיות אמיתית. יש לתת דגש על המודעות העצמית ועל מידת הרגש שאתם מוכנים להשקיע.
 1. שור

  שור

  תחזית יומית: 24/04 אתם מרגישים שהגיע הזמן לעשות חשבון... (לתחזית המלאה) אתם מרגישים שהגיע הזמן לעשות חשבון נפש קצרצר. העומס בעבודה אינו מתחלק בצורה הוגנת והזמן לדבר על כך הוא היום. התייעלות יכולה לשפר את האווירה ואת התפקוד הכללי ואתם עשויים להיות מופתעים לטובה ובגדול. הרבה מאוד תלוי בצורה בה תציגו את הדברים. לכן כדאי לתכנן מראש את המהלכים. ניצחונכם מובטח בתחרות מול יריביכם, אך יהיה עליכם להתעמת עימם בעיתוי ובמקום הנוחים לכם ולא להם. בתקשור שהתקיים עבורכם באמצעות מערכת של סמלים מבשרים, עלתה בגורלכם צורה של מחרוזת פנינים: הסמל מייצג מצב אשר לפיו האמת נמצאת במעמקים חבויים, אך עליכם לצלול אל תוך עצמכם על מנת לחשוף אותה. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: זה פרק זמן המאופיין בחוסר שקט פנימי. אתם ממש מנסים לגשר בים הפערים הקיימים בין אנשים קרובים אליכם ואפילו לפשר ביניהם כדי להוריד את מפלס המתח. נראה כי חסרה לכם השלווה שאתם כל כך זקוקים לה. ענייני כספים עדיין גורמים לכם לדאגות למרות שאתם מנסים להתנתק. אתם לוקחים ללב את מי שנדמה לכם כי פגעתם בו. ייתכן שאתם רואים את הדברים חמורים מכפי שהם. רביעי עד שבת: הרקיע מנהל מאבקים קוסמיים וייתכן כי אתם מרגישים דכדוך. ההרגשה אינה מבוססת על אירוע יוצא דופן, אלא נובעת דווקא בגלל שלא קורה שום דבר משמעותי בחיי הרגש. אתם לא רק מאוכזבים ומתוסכלים מניסיונות סרק, אלא שגם אין לכם שום רעיון מרענן בנידון. מומלץ להרחיב את המעגל החברתי שלא בצורה מגמתית. פשוט לצאת לבילויים ולא לצפות לכלום.
 1. תאומים

  תאומים

  תחזית יומית: 24/04 כל מה שקשור לעבודה, זה הנושא היומי.... (לתחזית המלאה) כל מה שקשור לעבודה, זה הנושא היומי. יש הרבה התרחשויות וחלקן לא הכי מובן לכם. גם מה שנראה כמו כישלון יתברר בהמשך הדרך כנכון ביותר. לכן, אל תיקחו יותר מידי בכבדות את מה שקורה. אל תדאגו. הזמן פועל לטובתכם. מה שקורה כרגע זה בדיוק מה שצריך להיות ובסופו של דבר תמצאו את עצמכם במקום הנכון עבורכם. בדיוק! בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף הסנאי: המסר הוא – נדיבות-לב היא תכונה נעלה, אך הקלפים מציעים לכם לפנות אל תוכנית כלשהי לחיסכון. שימו משהו בצד, אתם יודעים, ליום המחר. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: למרות הניסיונות לטאטא דברים אל מתחת השטיח, קונפליקט ישן עולה על הפרק. אתם נוטים לבחור בדרך הקלה ולא להתמודד כרגע עם פתרון שמהווה טיפול שורש. על פני השטח אתם עושים רושם של מי שבסך הכול מתחמקים מעימותים, אולם עליכם להבין כי הסערה מאחורי השקט עלולה לפרוץ בכל רגע נתון. צירופי מקרים משחקים לטובתכם משום שאנרגיה מיסטית זורמת אליכם ומשפיעה על המתרחש איתכם. רביעי עד שבת: תופעה קוסמית משגרת אליכם הבזקים הרמוניים ונראה כי דווקא כשאתם מניחים לדברים לזרום מעצמם, מגיעות התוצאות הכי טובות. יש לכם כמה עניינים לא סגורים ואתם מנסים לטפל בנושא אחד רגיש במיוחד הקשור לבני משפחה שבראש מעייניכם. הגיע הזמן להגיע לפתרון תכליתי ולהפסיק לקטר ולדבר על זה. חלק מהבעיות יצטרך לחכות לשבוע הבא.
 1. סרטן

  סרטן

  תחזית יומית: 24/04 כבר הצלחתם להבין שאין טעם להכחיש שיש... (לתחזית המלאה) כבר הצלחתם להבין שאין טעם להכחיש שיש לכם בעיה רגשית מסוימת שדורשת 'טיפול שורש'. כל הניסיונות שלכם לטאטא את הרגשות אל מתחת לשטיח אינם מוצלחים ובוודאי לא מועילים. האני הפנימי שלכם רוצה לפתוח דף חדש ולשם כך צריך לסגור מעגלים מהעבר. זה לא כל כך קשה כמו שאולי נדמה לכם. תתחילו באומץ ותראו מה קורה. צפויה לכם הפתעה. הבית במפה האסטרולוגית המיוחס למזל סרטן הוא בית הקרובים והמשפחה. בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף הכלב: המסר הוא – פעולה התנדבותית שאתם עושים למען הכלל ולמען הזולת, תחזור אליכם עם אנרגיות ממוזלות כפל-כפליים. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: אתם מוקפים אנשים חביבים וזה מאפשר לכם למצוא מעט שקט לעצמכם בתוך ההמולה. מה שנשמע כפרדוקס, דווקא עובד יפה מאוד לטובתכם. אל תפלו למלכודת שאחד מן הסובבים אתכם מנסה לטמון לכם. ברגע של חולשה- השתמשו באינטואיציה. מאבק פנימי עומד להסתיים בהחלטה גורלית. אתם גוברים על אדם ששונא להפסיד בוויכוחים. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, הניחו לו פתח מילוט. רביעי עד שבת: אתם סופגים אנרגיות תוססות המושפעות מיסוד האש. התופעה ברוכה, אך עלולה להוביל לאימפולסיביות. אתם מקבלים הצעה עסקית שקוסמת לכם מאוד ומתלבטים כיצד להבטיח את עצמכם ולמזער סיכונים. הפיתוי לקחת את האתגר המוצע לכם, גדול במיוחד ואתם מבינים שבמדובר בעסקה של פעם בחיים. קחו כמה שעות כדי להתייעץ עם מבינים בדבר. במידה ותחליטו בחיוב- לכו באמונה שלמה שהדבר אכן יצליח.
 1. אריה

  אריה

  תחזית יומית: 24/04 חברים קרובים שלא ממש סמכתם עליהם... (לתחזית המלאה) חברים קרובים שלא ממש סמכתם עליהם 'מתייצבים' לעזור לכם. אתם מצליחים להתחבר למספר רב של אנשים, מה שמשפר את הפוטנציאל העסקי והחברתי שלכם, כאחד. הפגינו בטחון אך אל תציפו במידע מיותר. אל תתנו לעצמכם להיסחף יותר מידי! בררו את המילים. שתיקה שווה זהב, במיוחד כאשר היא מגיעה במינון הנכון. בשעות הערב האופטימיות בעליה- שמרו על איפוק רגשי. בפריסת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה למענכם בחפיסת קלפים המבוססת על הקריאה בכף-היד, עלה בגורלכם קלף היוזמה: הקלף מייעץ לכם לנקוט פעולה בעניין משמעותי ולא להמתין לדברים שיתרחשו מאליהם. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: גלו ערנות במיוחד מול אנשים אשר זה מקרוב הכרתם. זה פרק זמן מתאים למפגשים על רקע חברתי במיוחד עם בני המין השני. הפתיחות תאפשר לכם ליצור קשרים חדשים ומבטיחים. עליכם לשמור על מרחב אישי בו תוכלו לטפל ולהקדיש תשומת לב לעצמכם במסגרת פיתוח הקשב הפנימי. עזרו לאחרים אך לא על חשבון הזמן הפרטי שלכם. רביעי עד שבת: נכון שלעת עתה יש לכם הצלחות בתחום העבודה ואתם גם יכולים להיות גאים בהישגים במיושרים אחרים, אבל אתם לא מרוצים. איך שהוא לאחרונה באופן מיוחד, חסר לכם כסף ואתם מוצאים את עצמכם מתוסכלים. הפעם המיקוד הוא על אנשים שמלחיצים ודורשים עוד ועוד. הגיע הזמן לגלולת אסרטיביות ולומר "לא". לקחים שהפקתם בעבר מסייעים לכם לעמוד עתה על עקרונותיכם. שימו לב לאדם חמקמק.
 1. בתולה

  בתולה

  תחזית יומית: 24/04 היום יש רומנטיקה באוויר. דווקא בגלל... (לתחזית המלאה) היום יש רומנטיקה באוויר. דווקא בגלל זה עליכם להיזהר ולא לעשות שטויות שעלולות לעלות לכם ביוקר. אל תיכנסו למשהו שאתם לא בטוחים בו. אל תתקשרו לאנשים לא מוכרים שאינכם בוטחים בהם ואין לכם דרך לברר פרטים עליהם. שימרו על גבולות ברורים עד שתלמדו עד כמה אפשר לתת אמון. רצוי להתגבר על הפיתוי לפרוץ גבולות. בפריסת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה למענכם בחפיסת קלפים המבוססת על הקריאה בכף-היד, עלה בגורלכם קלף העונג שבאהבה: הקלף מציע לכם להתמקד בפירותיה הגשמיים של הזוגיות, מבלי להתפלסף בנוגע לזוטות שוליות. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: אתם מרגישים עומס מהסיבה הפשוטה שלקחתם על עצמכם יותר מידי. שוב ושוב אתם נופלים לאותה מלכודת ואחר כך מתלוננים. הזוגיות בימים אלה סובלת מאי יציבות, אולי בגלל שביליתם יותר מידי זמן ביחד. תנו לעצמכם צ'אנס להתגעגע. זה יעשה טוב לשני הצדדים. כן, גם לכם. אדם שאינכם מחבבים מציע רעיונות שלא ממש בראש שלכם. מצד שני, זה לא הזמן לרדת עליו. רביעי עד שבת: אתם עלולים להתאכזב מפגישה שהייתה אמורה לקלוח בנעימים. כדאי לכם לבחון מחדש את ציפיותיכם. זה מוזר מכיוון שאתם נראים במיטבכם ועושה רושם שבכל מקום שאתם מגיעים אליו אתם קוצרים הצלחה. הרצון ליזום, לצאת ולבלות בעיצומו וזה עושה לכם טוב. תחושת שליטה בחיים מעודדת אתכם. אתם זקוקים לתשומת לב ופינוקים. הקדישו קצת זמן לעצמכם למרות שאתם עסוקים מאוד בעבודה.
 1. מאזניים

  מאזניים

  תחזית יומית: 24/04 אתם זקוקים למרחב וחופש פעולה אך אתם... (לתחזית המלאה) אתם זקוקים למרחב וחופש פעולה אך אתם מרגישים כי יש מי שמנסה להגביל אתכם. היום אתם במצב רוח רומנטי ואתם כמהים לצאת ולפגוש אנשים. עומדות בפניכם מספר אפשרויות וכל מה שעליכם לבחור זה את המקום שבו תוכלו להשמיע ולא רק להיראות. אתם כמהים לריגושים אך אל תמהרו להיגרר באופן ספונטאני ופזיז אל תוך רומן הרפתקני שיכול להתברר כאשליה. בפתיחת ניבוי העתיד שנערכה עבורכם בחפיסת קלפים קבלית, עלה בגורלכם קלף כוכב מרקורי ביסוד המים. הקלף מקביל בנומרולוגיה למספר 7. הקלף מזהיר מפני רגשנות שעלולה להוליד אשליות שווא. הקלף ממליץ להקשיב לרציו ולא לאמוציות. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: אתם נרגעים אחרי כמה ימים סוערים בהם לא יכולתם להתגבר על רגשות הטינה שחשתם כלפי אנשים ששיחקו ברגשותיכם. זהו זמן מתאים לשיקום מערכות יחסים. השקיעו כל מאמץ שיידרש כדי לא לגרום לקריסה. אתם עלולים להצטער על כך מאוד. מומלץ להירגע, להודות על מה שיש ולפתוח את הלב. אתם משתדלים להיות נחמדים כלפי טיפוס עוקצני, אך נראה כי תאלצו לשים קץ לשטויות שלו. רביעי עד שבת: תופעה קוסמית עלולה להתיש ולגזול וויטאליות. ירידה אנרגטית גורמת לכם לאכזב מישהו קרוב אליכם. אתם בקושי עומדים במשימות ובהתחייבות שלקחתם על עצמכם ומן הסתם אין לכם מספיק כוחות למלא בקשות של אנשים אחרים. למרות שלא קל לכם הגיע הזמן להתאפס. במקום להתפלסף ולמרוח את הזמן- תתחילו לגלות חריצות והתמדה יותר מאשר בעבר. התנסות מסעירה מעניקה לכם חוויה שלא ציפיתם לה. העולם שופע הפתעות, אתם יודעים.
 1. עקרב

  עקרב

  תחזית יומית: 24/04 אתם מצליחים להפיק תועלת ממצבים... (לתחזית המלאה) אתם מצליחים להפיק תועלת ממצבים שנוצרים מבחינה רומנטית. הפגנת רגישות והזדהות יכולה להביע את התחושות הכלל אנושיות שלכם ומצד שני עשויה להתפתח לכדי קשר רומנטי של ממש. אתם מצליחים להתבטא בצורה מבריקה ולהרשים את כל מי שנמצא בנוכחותכם. הרקיע מבשר על תקופה מוצלחת ונפלאה אשר הישגיה מושתתים יותר על צירוף מקרים מאשר על ההיגיון. בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של ספיראלה: המסר הוא - אתם עלולים למצוא את עצמכם מסתגרים ומתבודדים, בעוד המזל הטוב ממתין לכם במרחבים ובאופק. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: מצב הרוח שלכם משופר אך יחד עם זאת, משהו מזכיר לכם זמנים אחרים ואתם עלולים להרגיש גל של נוסטלגיה ועצב. השאירו את הזיכרונות במקום הכבוד המיועד להם והמשיכו הלאה. אל תמהרו לנתק קשר קיים, רק משום שמישהו רומז לכם על ניסים ונפלאות בנוגע לקשר חדש. המציאות עשויה להפתיע. אתם זוכים בהטבה שממילא הגיע לכם לקבלה. מותר לכם לצפות לשינוי, אך אל תבנו על כך לטווח הרחוק. רביעי עד שבת: השאפתנות והתחרותיות דוחפים אתכם לכיוונים חדשים, הן בתחום העבודה והן בתחום הלימודים. סך הכול הרעיון חיובי אולם זה אומר שתבלו עוד פחות זמן בבית. בדקו עם בני הזוג מה דעתם על העניין. אל תחליטו באופן שרירותי. שמרו על ערוצי תקשורת פתוחים עם כל בני המשפחה והקשיבו היטב למה שאומרים לכם. מי שהיה אמור לתמוך בכם נוקט בצעד שאינו לרוחכם. ייתכן כי אדם שלישי בוחש בקלחת.
 1. קשת

  קשת

  תחזית יומית: 24/04 תנאי המגורים שלכם עומדים להשתנות... (לתחזית המלאה) תנאי המגורים שלכם עומדים להשתנות והיום נובט ניצן ראשון בדרך לתחילת התהליך. הגישה שלכם תקבע את התוצאות הסופיות. אל תתמקדו בחסרונות של שינוי צפוי אלא ביתרונות. עומס בעבודה גוזל את מרבית זמנכם ולא ממש משאיר לכם זמן לחשיבה. יש אנשים שיעזרו לכם להתארגן אם רק תבקשו. מישהו טורח להזכיר לכם את מקומכם במערך החברתי. גם אם הוא מעצבן, זה לא אומר שהוא לא צודק. בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של קונכייה: המסר הוא - אתם זקוקים לאהבה אשר יש הגנה וביטחון בצידה, ולא לזו שאין עימה תכלית כלשהי. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: רגשות של התעלות ושמחה מציפים אתכם. אתם מרגישים שיפור בהרגשה הפיסית ומקדישים זמן לפעילות ספורטיבית יותר מתמיד. זהו תהליך חיוני שעליכם לעבור בדרך לעצמאות אישית ולהערכה עצמית משופרת. מישהו שאוהב אתכם עלול לתחוב את אפו לעניינכם הפרטיים. זה אומר כי התנהגותו מתחילה להכביד עליכם. משחקי כבוד עלולים לגבות מחיר יקר. כדאי לכם להתמקד בתכנים ולא ב – 'מי אמר למי ומדוע'. רביעי עד שבת: אל תחשפו רגשות כלפי אנשים שאינכם בוטחים בהם לגמרי. הרצון שלכם לקשר רומנטי עלול לסבך אתכם בצרות. שמרו על גישה ספונטאנית אך מפוכחת. אף אחד לא מכריח אתכם להיכנס מיד למערכת יחסים מחייבת. קחו את הכול לאט ובסבלנות. היכרות חדשה תורמת למצב רוח מרומם ולהתקף מרץ בלתי נדלה. כדאי שתתעלמו ממי שלא מחבבים את הראש שלכם. לא כולם ניחנו בנטייה להרפתקאות, אתם יודעים.
 1. גדי

  גדי

  תחזית יומית: 24/04 הרקיע מזרים אליכם שפע של דמיון... (לתחזית המלאה) הרקיע מזרים אליכם שפע של דמיון והשראה. יום של יצירתיות. יתכן כי תתאכזבו מהבטחות וציפיות שלא מתמלאות אולם הדבר לא צריך להפריע לכם. אתם מגלים גמישות רבה ומוצאים דרכים אחרות למימוש. אל תהססו לגלות את רגשותיכם בפני בני הזוג. עדיף להתמודד עם האמת מאשר לשקוע בפנטזיות. גם בתחום האישי אתם יכולים למצוא דרכים חדשות לממש את הצורך שלכם בזוגיות טובה. בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של לטאת אש: המסר הוא - אתם זקוקים לשינוי ולהתחדשות, וזאת גם אם אדם יקר כלשהו יצטרך להשתרך מאחור. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: הימנעו מזעזועים בחיי המשפחה. למרות שישנם רגעים בהם נדמה לכם שהגעתם עד קצה היכולת, אתם עדיין לא בשלים לשנות את מה שדרוש כדי ליצור שיפור משמעותי. יש מי שרומז שאתם לא פתוחים לקשר אינטימי של ממש, מה שיוצר אצלו סימני שאלה. עדיף שיחה כנה על פני תירוצים. אתם קונים דבר מה במחיר נמוך בהרבה מזה שהקצבתם לו. אל תדונו את רכישותיכם רק על פי שוויין הכספי. רביעי עד שבת: הצעה רומנטית מגיעה בזמן הנכון. מה שנראה לכם מכביד בעבר, נראה אטרקטיבי יותר בשלב זה. אתם מסגלים לעצמכם סוג של תקשורת יעילה וברורה שיוצרת פתיחות וזרימה טבעית יותר של הדברים. דווקא בעיתוי הנוכחי עליכם לדון באופן ישיר בנושאים שנויים במחלוקת. מרוב יועצים אתם יוצאים מבולבלים. נראה כי בסופו של דבר לא תוכלו להשביע את רצון כולם.
 1. דלי

  דלי

  תחזית יומית: 24/04 מצב הרוח שלכם לא בשיאו. אתם מדוכדכים... (לתחזית המלאה) מצב הרוח שלכם לא בשיאו. אתם מדוכדכים כיוון שנדמה לכם שאתם ורק אתם סוחבים בעול. אין לכם כמעט זמן לנשום ומרבית הזמן אתם מקדישים למילוי משימות משעממות למדי. לא רק זה אלא שיש מי שמעיר לכם ומציין כי אתם מתנהגים בצורה מוזרה היום. אז אם ממילא כולם לא מרוצים, בלית ברירה, אולי כדאי להוריד פרופיל ולמצוא מקום בו תוכלו להתרגע לכמה שעות. בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של סלסלת פירות: המסר הוא - אינכם זקוקים לאמצעים מלאכותיים כדי לשפר את מראכם, אין כמו הטבעי והפשוט. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: ענייני החולין לא במיוחד מעניינים אתכם וקשה לכם לגלות מעורבות במטלות ובמחויבויות שמנסים להלביש עליכם. אתם די עייפים ולמען האמת דרושה לכם יציאה אל מחוץ לבית לפעילות לא שגרתית כדי להתעורר ולהרגיש שאתם באמת ממצים את החיים. שתפו את בני המשפחה ברגשותיכם. אל תניחו למרחקים גיאוגרפיים לחצוץ ביניכם לבין חייכם הרומנטיים. הדגש צריך להיות על תקשורת יומית וזורמת. רביעי עד שבת: הרקיע משגר אליכם אנרגיות מבלבלות וסותרות. מתעוררות בעיות במישור הביתי. היחסים העכורים משפיעים על כולם כאשר בעצם המיקוד הוא עליכם מול מישהו כפייתי. מאבק הכוחות גורם למתיחות רבה ולחוסר שקט. עדיף להניח לדברים להירגע במקצת ולדון בפתרונות בשלב מאוחר יותר. מישהו מנסה לעזור לכם בדרך מקורית. קחו את הזמן להחליט מה מתאים לכם. מתהדקים קשרים שעשויים להתגלגל אל עסקה משתלמת. הכול מותנה ביכולתכם 'לשווק' את עצמכם.
 1. דגים

  דגים

  תחזית יומית: 24/04 ההיבט האסטרולוגי שנוצר בין כוכבכם... (לתחזית המלאה) ההיבט האסטרולוגי שנוצר בין כוכבכם נפטון לבין שאר גרמי השמיים, עלול לגרום לחיטוט מיותר בנבכי העבר: אתם סוחבים מטען רגשי לא קטן ולא ממהרים לפתוח את הלב גם כלפי אנשים קרובים לכם ביותר. תחושת הניכור כלפיכם, הנוצרת אצל אחרים, מושפעת מהסגירות שלכם ואז אתם כועסים שלא מקבלים אתכם כפי שאתם. כדי לצאת ממעגל הקסמים הזה, רצוי למצוא לפחות אדם אחד שניתן לתת בו אמון, שיהיה בן ברית נאמן ויוכל לתת כתף כאשר אתם צריכים לפרוק לחצים פנימיים. בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של עששית: המסר הוא - לא כולם סביבכם הם מלאכים צחורי כנפיים. אם תחפשו, תמצאו את המניעים האמיתיים להתנהגותם. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: אתם נהנים סוף סוף מהזדמנות לתקשר בצורה רגועה יחסית עם מישהו שבגללו סבלתם מעימותים אין סופיים בתקופה האחרונה. שיפור התקשורת מאפשר להגיע להבנות שיקלו על כל המעורבים. אותו אדם עלול להפתיע בבקשה לעזרה, יהיה לכם קשה לסרב אך נראה שזאת הדרך היחידה. ההיענות שלכם עלולה להכניס אתכם לסחרור מחודש. אתם עלולים לדחות רעיון מוצלח רק משום שהוא לא נושא חן בעיני אדם כפייתי. כדאי לכם לשקול מחדש. רביעי עד שבת: הקריירה שלכם תופסת תפנית חיובית. יחסים עם אנשים שעובדים אתכם וגם עם הממונים עליכם - משתפרים בזכות שינוי לטובה בגישה. עליכם לגלות ערנות לאפשרויות שעשויות להיפתח בעקבות ההתפתחויות. מתעוררת אפשרות לנסיעה למרחקים. למרות חוסר הנוחות בעיתוי עדיף להסכים להצעה. יש מי שינסה להשליך עליכם את הפשלות שלו, אך אתם לא חייבים לתת לו 'אור ירוק' לנהוג כך.