רוח
 1. טלה

  טלה

  תחזית יומית: 25/05 אתם קצת מסתבכים עם עצמכם היום. מצד... (לתחזית המלאה) אתם קצת מסתבכים עם עצמכם היום. מצד אחד יש לכם הרגשה של חולשה ותלישות. מצד שני אתם מודעים לעובדה שמתרחשות סביבכם מניפולציות ושעליכם לפעול עכשיו וביתר תקיפות. כיוון שאין לכם יותר מידי רעיונות מה לעשות, המצב די מייאש ואתם עלולים לנקוט בצעדים שתצטערו עליהם מאוחר יותר. קחו זמן להתארגנות! גם אם הפכתם לרוחניים, הרי שיהיה עליכם לבסס לעצמכם קרקע יציבה כדי להיאחז בה. בפתיחת ניבוי העתיד שנערכה עבורכם בחפיסת קלפים קבלית, עלה בגורלכם קלף האות "חית": הקלף מקביל בנומרולוגיה למספר 8 ועל-כן הוא רומז על אירועים בעלי גוון מיסטי, כמו גם על מניפולציות פיננסיות. תחזית שבועית: 20/05 - 26/05 ראשון עד שלישי: יש מי שטוען כי אתם מפעילים את האחרים בצורה שיטתית כדי למנוע מעצמכם להתאמץ יותר מידי, מה שמעורר אצלו התמרמרות וכעס. עליכם להתמודד עם מה שעובר עליו ועליכם בצורה מעמיקה ויסודית, על מנת לנקות את השטח. בתחום החברתי צפוי מפגש קבוצתי שלמרות שלא התלהבתם לקראתו, תיהנו ממנו מאוד. למי שלא נמצא בקשר, צפויה פגישה רומנטית נעימה. רביעי עד שבת: אתם יכולים להפיק הרבה מאוד בהשקעה קטנה מאוד, אם רק תעשו מאמץ. הגברת הקצב והתכוונות למטרה יעשו את העבודה למהנה יותר. אתם מצליחים למצוא חברים ובעלי ברית בעבודה. הקשר הזוגי בהחלט משביע רצון. למי שלא נמצא בקשר- היכרות חדשה בעל פוטנציאל עשויה להתרחש בקרוב. הרקיע רומז כי גם אם מטבעכם אתם מעדיפים להתבודד, הרי שעכשיו מומלץ לכם להגשים את עצמכם בשיתוף פעולה ובעבודת צוות.
 1. שור

  שור

  תחזית יומית: 25/05 יופי של יום. אתם מרגישים בשיא היכולת... (לתחזית המלאה) יופי של יום. אתם מרגישים בשיא היכולת וזה גורם לכם לתקשר עם כל מי שנמצאים בסביבה בקלילות ובאלגנטיות ולקבל מהם כל מה שבא לכם. כשאתם מפעילים את הקסם האישי שלכם קשה לעמוד בפניכם. כדאי רק לקחת בחשבון שהצטברות של 'מניפולציות' קטנות מסוג כזה, עלולה לגרום להצטברות של טינה אצל האחר. קחו עובדה זאת בחשבון. זכרו כי נפשכם אינה ניצן יותר, עכשיו היא נפתחת ומקרינה את האור השמימי שספגה. בפתיחת ניבוי העתיד שנערכה עבורכם בחפיסת קלפים קבלית, עלה בגורלכם קלף כוכב מרקורי במזל בתולה: זהו קלף נפלא עבור אלה מכם העוסקים בהוראה או ברפואה חלופית. במקביל, הוא מתריע מביקורתיות יתירה כלפי עצמכם וכלפי הזולת. תחזית שבועית: 20/05 - 26/05 ראשון עד שלישי: רעיונות ישנים מתחילים להתגשם בקצב מהיר ואתם מתפעלים עד כמה הדברים יכולים להתרחש בלי מאמץ מצדכם. שבירת מחסום מחשבתי ישן תעזור לכם להתמודד. עם זאת, רגעים של חולשה עלולים לשבש את סדרי השבוע. קחו את הזמן ואל תתנו לאף אחד להלחיץ אתכם. גלו גמישות, גם אם זה קשה לכם. צפויה הצלחה כבירה לאמנים וליצירתיים שביניכם. רביעי עד שבת: יש לכם לא מעט עבודה לעשות בתחום חיי החברה שלכם. אל תתנו לאחרים לרפות את ידיכם. מי שלא מכבד אתכם לא נחוץ לכם. הזמנות לאירועים כדאי לסנן ולבחור מתוכן את אלו המתאימות לכם ביותר, מבלי להיכנע לתכתיבים של אחרים. בתחום הרומנטי- תנו לצד השני להכתיב את הקצב. הרקיע רומז כי אתם חוקרים לעומק והופכים כל אבן, על מנת להגיע אל חקר האמת. צפויה הצלחה כבירה לאלה מכם העוסקים במחקר מכל סוג שהוא.
 1. תאומים

  תאומים

  תחזית יומית: 25/05 היום תקיימו שיחה חשובה במיוחד הנוגעת... (לתחזית המלאה) היום תקיימו שיחה חשובה במיוחד הנוגעת לעניינים רגשיים עם מישהו קרוב אליכם במיוחד. יש לקבל החלטות הכרוכות בשינויים משמעותיים. אתם מתקשים להחליט. קחו את הזמן למחשבה ובינתיים אספו נתונים. המידע יסייע לכם להגיע להחלטה מוכנים יותר. אם אתם מנסים לשכנע את הסובבים אתכם להצטרף לרעיון שהגיתם, קחו בחשבון כי כל ההתחלות קשות. בפתיחת ייעוץ וקבלת מסרים רוחניים שהתקיימה לכבודכם בסמלים המבוססים על תורת הזן, התקבל עבורכם המסר הבא: התבוננות אמיתית עשויה להוכיח לכם כי היקום הוא פראי לחלוטין. המחשבה הזו עשויה להשפיע לטובה על הצעד הבא שלכם. תחזית שבועית: 20/05 - 26/05 ראשון עד שלישי: מוטב שתרדו אל קרקע המציאות. יש לכם כרגע מספר הצעות מעשיות שעומדות על הפרק. אל תפספסו את האפשרות שהתגלגלה אליכם בלי מאמץ מיוחד, זה לא קורה בכל שבוע. עליכם להחליט ללכת על כל הקופה. חיכיתם מספיק ושום דבר שלא השתנה עד עתה, לא עומד להשתנות בעתיד. זה העיתוי המתאים לפעולה. נקודה. מישהו מסכם איתכם דבר מה מסוים, אך בפועל עושה את ההיפך. מה שמתחיל בצליעה, גם ממשיך בדרך זו. רביעי עד שבת: מידע שיגיע אליכם יגרום לכם לנחת רוח, אך האופטימיות הטבעית שלכם אינה במקומה בכל מה שקשור לעניינים כספיים. עליכם להיזהר ולגלות אחריות, גם כאשר יש מי שמנסה לשכנע אתכם ש'יהיה בסדר'. לא מומלץ להיגרר אחרי אנשים כריזמטיים שיודעים לדבר יפה אבל לא יהיו בסביבה כשיגיע זמן הפירעון. הרקיע רומז כי תצליחו לאסוף מידע על אודות יריביכם. אמת גדולה תתגלה לכם בחדרי חדרים. שם המשחק הוא סודיות.
 1. סרטן

  סרטן

  תחזית יומית: 25/05 עלולים להתפתח עימותים עם שכנים או בני... (לתחזית המלאה) עלולים להתפתח עימותים עם שכנים או בני משפחה. בדרך כלל אתם סבלנים יותר ואילו היום נוחת עליכם מצב רוח תוקפני. לקראת הצהריים תשתנה האווירה וכדאי שתבדקו מה הייתה התרומה שלכם בעניין ותסיקו מסקנות. בערב צפוי לפנויים מפגש עם אנשים חדשים ומעניינים. תעברו חוויה שתגרום לכם להרגיש אנרגיה חדשה ורעננות זורמת. יותר מכל אתם זקוקים לחום ואהבה. אל תבלבלו בין הרפתקה לבין קשר שעשוי להעניק לכם ביטחון ויציבות. בפתיחת ייעוץ וקבלת מסרים רוחניים שהתקיימה לכבודכם בסמלים המבוססים על תורת הזן, התקבל עבורכם המסר הבא: אם אתם חשים כי זיכרונות העבר מפריעים לכם בנתיב הרוחני, יש מקום לעצור ולסגור חשבונות פתוחים. תחזית שבועית: 20/05 - 26/05 ראשון עד שלישי: אדם איכותי פונה אליכם בהצעה שקשה לסרב לה. הקו המקשר ביניכם לבין אותו אדם הוא פעילות חברתית מסוימת. מכאן יכולה להתחיל מערכת שלמה של קשרים שתרתק אתכם למשך זמן לא קצר. יש לכם מה לספר לחבר/ה קרוב/ה אולם אתם מתלבטים. וודאו שהתועלת רבה מהנזק האפשרי ואז תחליטו. יש להרחיק מעליכם אדם שלשונו נוטפת ארס. רביעי עד שבת: דלת חדשה שנפתחת מציתה בכם חלומות רדומים. הגשמת שאיפות אישיות עשויה להיות אפשרית עכשיו, יותר מכל זמן אחר. רעיונות ויוזמה של אדם קרוב יכולים לעזור לכם בכיוון זה. שינוי תדמית נחוץ בשלב זה, כדי לאפשר מעבר לממד אחר בחיים. הוכיחו את כישוריכם על ידי הכנת 'שיעורי בית' אך אל תחשפו מידע רב מידי. הרקיע רומז כי אנרגיות טובות במיוחד שמורות עבורכם בשעות החושך והלילה. עולם הנסתר פותח בפניכם את שעריו. השתמשו באינטואיציה שלכם.
 1. אריה

  אריה

  תחזית יומית: 25/05 יום טוב שבמהלכו מתקבלות חדשות טובות... (לתחזית המלאה) יום טוב שבמהלכו מתקבלות חדשות טובות הקשורות באדם יקר לליבכם. למרות שאתם נהנים מפריחה בזוגיות, עדיין יש מספיק עבודה: עליכם להתגבר על משקעי העבר המפריעים לכם ליצור אינטימיות אמיתית ועמוקה. אם אתם פנויים ומחפשים אהבה- היום תהיה לכם הזדמנות מתאימה. שמרו על אופציות פתוחות וצפו להפתעות נעימות. זה גם הזמן למשוך אליכם את אור הזרקורים. התעלמו ממי שטוען שאתם גונבים לו את ההצגה. בפתיחת ייעוץ וקבלת מסרים רוחניים שהתקיימה לכבודכם בסמלים המבוססים על תורת הזן, התקבל עבורכם המסר הבא: אל תעריצו אנשים בעלי השכלה ותארים. זכרו כי ההשכלה מסלקת את הבורות, אך אין בכוחה לסלק את הטיפשות. תחזית שבועית: 20/05 - 26/05 ראשון עד שלישי: אתם נראים במיטבכם ונראה שיש לכם את היכולת להתגבר על משקעי העבר ולחדש כוחות. עליכם לשמור על עצמכם מפני השפעות של אחרים. כל החלטה שתקבלו תתקל בהתנגדות מצד אנשים אחרים, אז אל תצאו למלחמות. הביעו בצורה פשוטה והחלטית את דעתכם, הדגישו שאין לכם כוונות לחזור בכם בעתיד הנראה לעין ו....זהו זה. יש לוותר על עיסוקים קרייריסטיים לטובת נישואין מאושרים. רביעי עד שבת: מתפתחת אינטימיות עם מישהו שחשוב לכם. התפתחות אפשרית בהחלט. בעיה משפחתית - רגשית מביאה אתכם למקום של התמודדות עם רגשי אשמה אך אתם מצליחים להתגבר על העניין במהירות יחסית. ספקות שהיו לכם לגבי חבר קרוב נעלמים, ובמקומם עולה תחושת הערכה והתפעלות. הרקיע רומז כי אתם מביאים אושר לאחרים, אך הגיע הזמן להביא אותו גם לכם. תצטרכו ללמוד כיצד לקבל ולא רק כיצד להעניק.
 1. בתולה

  בתולה

  תחזית יומית: 25/05 מתעוררת סיטואציה לא פשוטה בזוגיות... (לתחזית המלאה) מתעוררת סיטואציה לא פשוטה בזוגיות ועליכם לקבל החלטות. נסו לדחות את התשובות וקחו את הזמן הדרוש לכם לשיקול דעת. מידע חדש שיגיע אליכם בקרוב יסייע לכם להגיע לפתרון. אתם נמצאים במצב טוב ופתוחים לשפע. הכיוון הוא נכון ונראה שהשינויים הצפויים הם לטובה, למרות שכרגע זה לא נראה כך. אתם משנים את תכניותיכם הודות [או בגלל] להצעה שנראית טובה יותר מקודמותיה, רק כדאי שלא תעליבו איש. בפתיחת ייעוץ וקבלת מסרים רוחניים שהתקיימה לכבודכם בסמלים המבוססים על תורת הזן, התקבל עבורכם המסר הבא: התבוננו בכוחות המושלים ביקום. קומו עם שחר והתבוננו בזריחה. התבוננות מעין זו תביא עימה שינויים והתחדשות. תחזית שבועית: 20/05 - 26/05 ראשון עד שלישי: תחושה של חוסר משמעות מעכירה את מצב הרוח. הקדישו מעט מהזמן הפנוי שלכם לפעולת התנדבות כלשהיא. אל תתעלמו מהמציאות למרות שאין לכם כרגע רעיונות חדשים. בתום העבודה, כדאי לברר מה בדיוק מעמדכם ולפעול בהתאם, בלי זמן לרחמים עצמיים. מומלץ להקדיש זמן לתכנון העתיד ולאפשר לעצמכם לדמיין אתכם במספר סיטואציות אפשריות. חדשות טובות מגיעות אליכם באמצעות כלי התקשורת. רביעי עד שבת: ענייני כספים מעסיקים אתכם. הסובבים אתכם לא משתפים פעולה ויתכן שתאלצו להפעיל מאמץ שכנוע רציני כדי לסחוף איתכם את כל מי שהינו בעל עניין. מתח פנימי עלול לגרום לעימות לפרוץ, אולם לטובת העניין עדיף ליישר את ההדורים כבר בהתחלה ולפעול ביחד למען האינטרסים המשותפים. הרקיע רומז כי נדיבות-לב היא תכונה נעלה, אך הכוכבים מציעים לכם לפנות אל תוכנית כלשהי לחיסכון. שימו משהו בצד, אתם יודעים, ליום בו תזדקקו לו לכל מטרה שהיא.
 1. מאזניים

  מאזניים

  תחזית יומית: 25/05 אתם נדהמים מול השפע שמגיע אליכם מכמה... (לתחזית המלאה) אתם נדהמים מול השפע שמגיע אליכם מכמה כיוונים. המצב המשתפר מבחינה כלכלית מעלה את המורל. לכו עם הזרם ותגלו שאתם יכולים ליהנות מכל העולמות, בלי להתאמץ כל כך כפי שנהגתם בעבר. פגישה עם אדם אשר בשמו מופיעה האות י', מעלה על הפרק את הצורך העמוק בלימודים. משהו שחשבתם עליו, אבל לא העזתם להגשים. זה הזמן לעשות זאת. ההיגיון הוא רק אחד מן הכלים העומדים לרשותכם, אל תשכחו שקיים גם נתיב הלב. בפתיחת ייעוץ וקבלת מסרים רוחניים שהתקיימה לכבודכם בסמלים המבוססים על תורת הזן, התקבל עבורכם המסר הבא: כל אשר רכשתם במהלך דרככם, יש ביכולתכם להשתחרר ממנו. כל אשר נולד איתכם, טבוע בכם לנצח. תחזית שבועית: 20/05 - 26/05 ראשון עד שלישי: הפתרון שלכם להגיע להרגשה טובה הוא לשמור על סדר שבוע מאורגן. כך תוכלו ליהנות משני העולמות גם יחד, כאשר אתם מקדישים את שעות הערב והלילה לעיסוקים מועדפים. חשוב שתמצאו זמן לשעשועים ולבילויים כדי לא לשקוע מעל הראש בעבודה ולהפוך לרובוטים של עבודה. פגישה שהייתה אמורה להיות רומנטית, עלולה להפוך למאבקי שליטה. אם לנסח בפשטות, כדאי שתשקלו מילים. רביעי עד שבת: מפגש עם אדם מסוים שפעם הייתם איתו בקשר, עלול לגרום למבוכה גדולה. אתם צריכים להתכונן לאפשרויות ולהחליט על התגובה האופטימאלית מבחינתכם. בכל מקרה, עצם המפגש או הערות עוקצניות שיכוונו אליכם, אינם סיבה ליפול לקרשים. תנו לזיכרונות לחלוף מעל הראש. כבר הייתם בסרט הזה ובאמת שאין טעם לדוש בעבר. הרקיע רומז כי עליכם להציב לעצמכם גבולות, בעיקר במצבים הקשורים באנשים רמי מעלה. הצטרפו אל החוגים הנכונים, אך שמרו על עצמאות מחשבתית.
 1. עקרב

  עקרב

  תחזית יומית: 25/05 יום רומנטי. שיפור היחסים עם אדם יקר... (לתחזית המלאה) יום רומנטי. שיפור היחסים עם אדם יקר מהווה נקודת מפנה. צפויה תחושה של תמיכה והשתייכות במסגרת המשפחה. מתעוררת תקווה לעתיד טוב יותר. אל תוותרו על האמונה. חשוב לעודד ולנסות לעצב ביחד, דרך חדשה להתנהלות. אווירת הפיוס משפיעה לטובה על כולם. המשיכו. אתם בכיוון הנכון. הכוחות הקוסמיים פותחים בפניכם שער רחב להתחדשות ולמהפכים, אל תיצמדו אל אשר התיישן והתבלה. בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם תוך כדי שימוש ב – 22 הקלפים בעלי העוצמה, הופיע בגורלכם קלף ששמו צדק. הקלף מציג את אלת הצדק על כס המשפט, אוחזת חרב בידה האחת ואילו בשנייה היא אוחזת מאזניים השוקלים את מעשיו של האדם עלי אדמות: המסר הוא – עליכם לפתח את כוחות ההבנה העצמית שלכם באמצעות האזנה לתחושותיכם הפנימיות. תחזית שבועית: 20/05 - 26/05 ראשון עד שלישי: אתם מתחזקים ומתאוששים בקצב מהיר למדי מהנפילה הרגשית שסבלתם ממנה לאחרונה. רגישות יתר מונעת מכם להתקדם בכיוון חדש הקשור לקריירה, בו אתם יכולים להצליח בצורה מטאורית. למרות הסימפטיה, אל תתפתו לעזור לחבר/ה קרוב מעל למינימום, כדי לא להתערב יותר מידי בסכסוך פרטי שאינכם קשורים בו. מאידך נראה כי דווקא עסקה הרפתקנית תוביל אל רווחים נאים. רביעי עד שבת: הקשיחות הפתאומית שלכם מביאה אתכם למקום הרבה יותר טוב מאשר הייתם בעבר. אולי אתם לא מודעים לכך אבל אנשים מתייחסים אליכם ביתר כבוד כאשר אתם מביאים לידי ביטוי את הצד החזק הקיים בכם. במקום לבזבז אנרגיה ולאכול את הלב על כל אותם מקרים לא נעימים שקורים לכם, התחילו להתייעל ולפעול בצורה נכונה. הרקיע רומז כי לפעמים צריך להשתמש ב"שקרים לבנים" על-מנת להניח את דעתו של אדם קרוב.
 1. קשת

  קשת

  תחזית יומית: 25/05 יום נפלא. באמת הגיע הזמן. אחרי ימים... (לתחזית המלאה) יום נפלא. באמת הגיע הזמן. אחרי ימים לא קלים, אתם מצליחים להתאושש ולצאת החוצה כמו חלזון אחרי הגשם. פתאום הטלפון לא מפסיק לצלצל ואתם מרגישים שכל העולם מחפש את קרבתכם. התפתחויות והצעות מעניינות שמגיעות אליכם משתפרות בהדרגה. בקצב הזה, תוכלו להתאושש מבחינה אישית ורגשית הרבה יותר מהר מכפי שחשבתם. הרקיע קורא לכם לעשות עסקים בתחומים הקשורים בעונתיות ובחילופי עונות. בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם תוך כדי שימוש ב – 22 הקלפים בעלי העוצמה, הופיע בגורלכם קלף ששמו השטן [אגב, לא נחשב לקלף רע בטארוט]. הקלף מציג את האל פן [המפתה השטני] המקורנן והמכונף, שלפניו שני שדים עירומים: המסר הוא – אל תנסו לעמוד בדרכו של כוח הפיתוי, אלא נסו לפייס אותו ולהסיח בכך את דעתו מכם. תחזית שבועית: 20/05 - 26/05 ראשון עד שלישי: אל תבססו את המסקנות שלכם על העבר. וודאו שאתם בוחנים ובודקים את המצב כפי שהוא עכשיו ובצורה הכי אובייקטיבית שאפשר. מישהו קרוב לכם לא מתפנה כבר מספר ימים כדי לדבר איתכם למרות שאתם מצהירים על דחיפות הצורך שלכם לבדוק מה מתרחש. עמדו על זכותכם לדעת היכן אתם עומדים. חשוב לקיים שיחה כנה, בלי לתת לצד השני להתחמק. ידידים בעלי השפעה מפלסים לכם דרך. רביעי עד שבת: אל תסתמכו יותר מידי על המזל הטוב שיעשה לכם את העבודה. קחו בחשבון גם אפשרויות לא סבירות שעלולות לקרות. בהחלטות בעניינים עסקיים שיעלו עכשיו על הפרק, אתם חייבים להתייעץ עם גורמים מוסמכים שיגלו לכם מידע חסוי אך חיוני. נכון שאתם מתלהבים משום שנראה לכם שהזדמנות של ממש התגלגלה אליכם, אולם כדאי שתבדקו אפשרויות נוספות. הרקיע רומז כי אם רצונכם להכניע את מתחריכם ואת המקנאים בכם, עליכם לפעול במהירות ובנחישות. פעולה זריזה ומהירה תתברר כטובה יותר מזו השקולה והמחושבת.
 1. גדי

  גדי

  תחזית יומית: 25/05 פתאום מתעוררת בכם תחושת משפחתיות... (לתחזית המלאה) פתאום מתעוררת בכם תחושת משפחתיות עמוקה. היום אתם מסוגלים להרים טלפון למישהו שלא דיברתם איתו זמן מה ולהצהיר על אהבתכם. בעיה רגשית נוסטלגית עלולה לשבש תוכניות למפגש. למרות שהמצב בבנק, סביר, כדאי שתיקחו בחשבון את ההוצאות הבלתי צפויות שמגיעות תמיד בזמן הכי לא מתאים. נסו לרסן את הדחף והימנעו מבזבוזים. הרקיע מבשר על הגנה עליונה המשגיחה על צעדיכם ומסלקת מכשולים מדרככם. בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם תוך כדי שימוש ב – 22 הקלפים בעלי העוצמה, הופיע בגורלכם קלף ששמו העולם. הקלף מציג דמות עירומה מחוללת בתוך הרחם הקוסמית: המסר הוא – המאמצים שהשקעתם עומדים להצליח בגדול, ואתם נמצאים על מפתנו של שלב מופלא בחייכם. תחזית שבועית: 20/05 - 26/05 ראשון עד שלישי: צרכים אישיים דחופים גורמים לכם להזניח מחויבויות שבשגרה. קשה לכם עם המצב הזה, אולם מצד שני נדמה שהגיע העיתוי המתאים והצורך- שתעשו למען עצמכם. בצורה כזאת תוכלו לפחות להשתחרר מרגשות קיפוח שמלווים אתכם מזה זמן מה. נראה כי תנקטו בצעדים חשובים וחד משמעיים שיעמידו מישהו קרוב אליכם, על ה'רגליים אחוריות'. שימו מבטחכם באדם זקן ובא בימים. רביעי עד שבת: אתם פוגשים אנשים נפלאים שגורמים לכם להתרגש. יש לכם עניין הקשור לתחום הלימודים שאתם חייבים להתמקד בו, למרות שאין לכם יותר מידי חשק לעשות זאת. אל תתלו את האושר שלכם בהישגים חומריים או חיצוניים. התחברו לצד הרוחני של החיים וקחו בנימה פילוסופית את מה שקורה לכם. הרקיע רומז כי תפילה ומדיטציה יביאו לכם מזל וברכה. אל תזלזלו בכוחות עליונים הנסתרים מן העין. אין הברכה שורה, אלא בסמוי מן העין.
 1. דלי

  דלי

  תחזית יומית: 25/05 כוכב אוראנוס משגר היום אנרגיה ממוזלת... (לתחזית המלאה) כוכב אוראנוס משגר היום אנרגיה ממוזלת אל גזרת מזל דלי. מה שברור לכם הוא שכדי להגשים את עצמכם ולהגיע לביטוי אישי, עליכם ללמוד משהו חדש. מרבית שעות היום עוברות עליכם במחשבות בכיוון זה. הגיע הזמן לבדוק באופן מעשי ויסודי מהן האפשרויות ולא רק לדבר על זה שוב ושוב עם חברים. תחושת העייפות הפנימית תיעלם כלא הייתה. זאת הדרך הנכונה לפעול. מכשולים כספיים? שנו את סדר העדיפויות. בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם תוך כדי שימוש ב – 22 הקלפים בעלי העוצמה, הופיע בגורלכם קלף גלגל המזל. הקלף מציג את שלושת הכוחות המושלים ביקום – הכוח המוליד, הכוח המקיים והכוח ההורס: המסר הוא – אתם עשויים להיכנס אל מעגל-חיים חדש ומכל מקום, צפוי סיומה של תקופה בעיתית. תחזית שבועית: 20/05 - 26/05 ראשון עד שלישי: קחו לידיים שלכם את היוזמה לפעולה. הפאסיביות שאתם מגלים אינה תורמת לכם מאומה, להיפך. קבלו השראה לפעולה מאנשים קרובים לכם, גם אם אינכם מקבלים בצורה שלמה ומוחלטת את דרך החשיבה והפעולה שלהם. אל תתנו לאדם כפייתי למשוך אתכם להרפתקאות בהבטחות שווא. אל תחכו יותר מידי. הגבילו את עצמכם בזמן מוגדר. זכרו כי כל מכשול הוא בעצם, הזדמנות בתחפושת. רביעי עד שבת: חוסר הסבלנות שלכם עלול להיות בעוכריכם. חובות והתחייבויות צריך למלא, גם אם לא ממש מתחשק לכם להתאמץ למען אחרים. האם לא למדתם כלום במהלך הזמן? ניסיון החיים שלכם הוכיח שכדי להצליח עליכם לגלות יתר התחשבות באנשים אחרים. נסו בקצב שלכם, אך מתוך אמונה שזאת הדרך הנכונה. בהמשך תיווכחו לדעת שהיקום תומך בכם. הרקיע רומז כי פעולה התנדבותית שאתם עושים למען הכלל ולמען הזולת, תחזור אליכם עם אנרגיות ממוזלות כפל-כפליים.
 1. דגים

  דגים

  תחזית יומית: 25/05 נוצרים ברקיע מאבקי כוחות בין כוכב... (לתחזית המלאה) נוצרים ברקיע מאבקי כוחות בין כוכב נפטון השולט בכם לבין אנרגיות מתישות. הגישה הלוחמנית שלכם מיותרת. יש מי שמעיר לכם הערות עוקצניות, אולם אין ספק שאתם מתייחסים לעניין ברצינות תהומית. לפעמים מוותרים בקלות רבה מידי, אך במקרים אחרים ונכנסים ל'מלחמת עולם' של ממש. על אסרטיביות שמעתם? אתם חייבים ללמוד להתמודד בדרך אחרת, שאם לא הרי שתתישו את עצמכם לחלוטין. בפריסת ניבוי וחיזוי שהתקיימה לכבודכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף ששמו שישה מטות: הקלף מייצג מצב אשר לפיו אתם צפויים לניצחון גדול על יריביכם, אך לכם כדאי שלא להשפיל אותם. הוא מייצג אהבות עם בני מזל אריה, או קטעים רומנטיים שיתרחשו במקומות מפוארים ובעלי סטייל מרשים. הוא הולך טוב עם מי שמספר המזל שלו בנומרולוגיה הוא 5 או 7. תחזית שבועית: 20/05 - 26/05 ראשון עד שלישי: יש בפניכם לא מעט שיעורים ללמוד על מנת להתרומם מעל הצרכים הבסיסיים שגורמים לכם לרצות דווקא את מה שאתם לא יכולים להשיג. אירועים שלא נלקחו על ידכם בחשבון, גורמים לכם להרגיש כאילו עולמכם מתמוטט וברור שהמצב במציאות רחוק מכך מאוד. עניינים שקשורים לזוגיות תופסים את מרבית זמנכם. כדאי שתרפו את הלחץ. יש לשאוף אל האושר, גם במחיר של וויתור על העושר. רביעי עד שבת: תרגלו את החופש ואת העצמאות שלכם. בא לכם למתוח את החבל עד לקצהו. למה לא? איש לא יעצור מבעדכם ובלבד שלא תפגעו באחרים במהלך זה. מומלץ שתשתחררו מאנשים שליליים שקיימים במסלול החיים שלכם. אנרגיות מכבידות וסיפורים שליליים הם לא בדיוק מה שאתם זקוקים לו- נהפוך הוא. הרקיע רומז כי אם עברתם לאחרונה לעבוד או להתגורר במקום חדש, הרי שצפויה לכם התאקלמות קלה. מכל מקום, הקלף נושא בשורה של אחווה ושיתוף.