הורוסקופ
 1. טלה

  טלה

  תחזית יומית: 25/03 רוב הזמן אתם עסוקים במחשבות ותוכניות... (לתחזית המלאה) רוב הזמן אתם עסוקים במחשבות ותוכניות לגבי העתיד ולכן בקושי יש לכם זמן ואנרגיות למערכת היחסים. בני הזוג עלולים לחוש טיפ טיפה מוזנחים וכדאי שתשימו לב לעניין הזה. אתם זקוקים להרבה מאוד חום ותמיכה. אל תהרסו את ה'כאן ועכשיו' בזוגיות בגלל דאגות וחוסר שקט פנימי. הדברים עומדים להסתדר על הצד הטוב ביותר. שפע ומזל בדרך! צפוי קשר עם אדם אשר רב בו הנסתר על הגלוי. בפתיחה לקבלת מסרים וחיזוי עתיד שהתקיימה לכבודכם ב"אבני רונים" [שיטה קלטית עתיקה העושה שימוש בחלוקי נחל], עלה בגורלכם רון 22: רון מבורך. קשור בהרגשה נפלאה שבאה בעקבות שחרור מדאגה. תחזית שבועית: 19/03 - 25/03 ראשון עד שלישי: לא מתאים לכם לפנות את מרכז הבמה כי אתם אוהבים מאוד להיות בעניינים ובשליטה מלאה, אולם נראה שזה בדיוק מה שעומד לקרות בימים אלה. נראה כי לעיתים אתם מגזימים והמנהיגות שלכם הופכת למעמסה על אחרים. גם ייתכן שתקלעו לנסיבות שיפעילו אצלכם את כל הפיוזים אבל תאלצו להסתפק בתגובה מינורית. זכרו כי האושר שבלב טוב עשרת מונים מכל עושר חומרי שהוא: איזהו עשיר? – השמח בחלקו! רביעי עד שבת: יש לכם חשק לעזוב הכול אבל אם אינכם יכולים, המשיכו ב'משחק' עד הסוף. אתם מגלים כושר דיפלומטי ביחסים עם אנשים קרובים. שינוי במערך כוחות עשוי להביא לפריצת דרך מפתיעה במערכת יחסים רומנטית אך חשוב שתיקחו את זה בקצב איטי במיוחד. שימו לב לתגובת הצד השני עוד לפני שאתם פוצחים בהצהרות בומבסטיות. אם מניעיכם כנים, הרי שליבכם ינחה אתכם בדרך הנכונה אל האושר והאהבה.
 1. שור

  שור

  תחזית יומית: 25/03 אנרגיה קוסמית מסדרת לכם יום מוטרף.... (לתחזית המלאה) אנרגיה קוסמית מסדרת לכם יום מוטרף. אתם גוררים את בן הזוג שלכם לתוך התוהו ובוהו הפנימי שאתם חווים היום. יתכנו עימותים ומריבות. הצד השני לא בדיוק מבין מה אתם רוצים ממנו. חוסר השקט נובע מרמזים בעלי משמעות כפולה שמגיעים אליכם מכל מיני אנשים שיש להם השפעה רבה על עתידכם. יש לצאת מהמתח ולסמוך על עצמכם. בוודאי לא להוציא את הלחצים בבית! בפתיחה לקבלת מסרים וחיזוי עתיד שהתקיימה לכבודכם ב"אבני רונים" [שיטה קלטית עתיקה העושה שימוש בחלוקי נחל], עלה בגורלכם רון 17: רון נפלא להצלחה במעשים הדורשים אומץ לב. תחזית שבועית: 19/03 - 25/03 ראשון עד שלישי: חשוב לכם מאוד לשמור על עצמאות כלכלית ובכלל. יש מי שמפרש את ההתנהלות הנעימה שלכם כחולשה וינסה להפעיל מניפולציות כדי לסחוט מכם כמה שיותר, נפשית וגם רגשית. כדאי שתהיו מודעים למצב וערניים. רק פשרה שמתקבלת על דעת שני הצדדים ושיתוף פעולה יניבו תוצאות טובות במיוחד ולאורך זמן. אתם מלאים תוכניות כרימון, אך הגיע הזמן לעבור משלב החלומות אל שלב המעשים. רביעי עד שבת: משקעים מהעבר שצצים ללא אזהרה מוקדמת עלולים לגרום למצב רוח גרוע למדי. למרות שבשלב זה קשה לכם לשמור על אופטימיות, האווירה תשתפר כתוצאה משיחה שתתקיים במהלך ביקור של אנשים קרובים לכם. למרות היות העזרה בלתי צפויה, קבלוה ללא היסוסים וללא בררנות. אם תעמדו בהבטחות שהבטחתם לעצמכם תגלו שתרגישו טוב יותר. המודעות המתגברת שלכם לטעויות, תעזור לטהר את מה שנחשב עד לאחרונה ל'כתם'.
 1. תאומים

  תאומים

  תחזית יומית: 25/03 תופעה קוסמית עוזרת לכם להתפכח... (לתחזית המלאה) תופעה קוסמית עוזרת לכם להתפכח מאשליות. אתם מגלים בפעם המי יודע כמה שקשה לסמוך על אנשים ובמיוחד לצפות שכולם ינהגו על פי הקריטריונים המקובלים עליכם. אדם מסוים שניסיתם לעזור לו, מאכזב ובעצם נוצר הרושם שאתם מעוניינים להעניק יותר מאשר הצד השני מעוניין לקבל. אין טעם לחקור ולהתעמק בנושא. מומלץ לדחות את כל העניין לזמן מה ואז לנסות שוב. בתקשור שהתקיים עבורכם באמצעות מערכת של סמלים מבשרים, עלתה בגורלכם צורה של מחרוזת פנינים: הסמל מייצג מצב אשר לפיו האמת נמצאת במעמקים חבויים, אך עליכם לצלול אל תוך עצמכם על מנת לחשוף אותה. תחזית שבועית: 19/03 - 25/03 ראשון עד שלישי: החשיבה והגישה המעשית שלכם לא עולים בקנה אחד עם מישהו קרוב אליכם שמעלה רעיונות דמיוניים ומנותקים מהמציאות בזה אחר זה. גם אתם עצמכם מפתחים אנטאגוניזם הפוגע בכול דרך אפשרית בהבנה או בשיתוף פעולה. אל תתעלמו מהאפשרות שאתם טועים למרות שעל פניו, נדמה לכם שאתם מייצגים את קולו של ההיגיון. גם אם החלטתם לפסוע בנתיבים רוחניים, קחו בחשבון שהמזל ממתין לכם בערוצים של בעלות וקניין חומריים. רביעי עד שבת: צפוי פרק זמן בסימן של הגשמת חלומות. מישהו מפרגן לכם בגדול ועושה הכול כדי לרצות אתכם ולפצות על זמן אבוד. אין פלא שההרגשה שלכם גובלת באקסטזה. אפשר להתחיל לחשוב אחרת ולהפליג על כנפי הדמיון למחוזות נחשקים. תפרגנו לעצמכם עד הסוף. עיתוי מתאים לאהבה! מצד שני, כאשר תגיעו אל הפסגה תתברר לכם הבדידות השוררת בה, על כן אל יגבה ליבכם.
 1. סרטן

  סרטן

  תחזית יומית: 25/03 אנרגיה קוסמית מסדרת לכם את הראש.... (לתחזית המלאה) אנרגיה קוסמית מסדרת לכם את הראש. שיקול הדעת חוזר אליכם ובגדול ואתם יכולים שוב להשתמש בשכל הישר בלי סערת רגשות שמסיטה אתכם מהדרך. העומק ויכולת הביטוי הטובה שלכם מאפשרים לכם לחדור למקומות שעד היום היו חסומים. הרשו לעצמכם להביע רגשות אך גם להיות אסרטיביים כשנחוץ. טיפוס מעצבן רוצה להדביק לכם את הפשלות שלו. גם אם החלטתם להבליג, עשו הכול כדי להשתחרר ממנו. בתקשור שהתקיים עבורכם באמצעות מערכת של סמלים מבשרים, עלתה בגורלכם צורה של כלי נשיפה: הסמל מייצג מצב אשר לפיו אתם ניצבים בנקודת זמן העשויה להקנות לכם פרסום ותהילה. תחזית שבועית: 19/03 - 25/03 ראשון עד שלישי: פרק זמן מוצלח בכל מה שקשור לעבודה. אתם ממקדים מאמצים וקוטפים את הפירות. השקעה נבונה מהעבר מוכיחה את עצמה כמוצלחת במיוחד. יש מישהו שיגיע אליכם עם הצעה עסקית מעניינת, שיקלו ברצינות למרות שהתנאים הראשוניים לא נראים לכם קוסמים במיוחד. אין טעם לסרב על הסף רק כי אתם גאים מדי מכדי לנהל משא ומתן. ייתכן שאתם מתאהבים באדם שאינו פנוי רגשית, יש מקום לשקול את הדברים מחדש. רביעי עד שבת: אתם עסוקים בענייני זוגיות ורומנטיקה. למרות שבן הזוג האידיאלי לא בדיוק בהישג יד, אתם מצליחים לשמור על אופטימיות זהירה וטוב שכך. עדיין עליכם לעבור כמה שלבים וללמוד עוד כמה דברים על עצמכם כדי שתהיו בשלים באמת לבחור את הבחירה המתאימה. יש לאחד כוחות ולשתף פעולה עם אחרים, כדי לגבור על מכשול הניצב בדרככם.
 1. אריה

  אריה

  תחזית יומית: 25/03 אתם עוברים תהליכים שדורשים סבלנות... (לתחזית המלאה) אתם עוברים תהליכים שדורשים סבלנות רבה. מבחינה רגשית צפוי לכם בסופה של תקופה זאת משהו מרתק וחיובי במיוחד- מעין 'לידה מחדש'. זה קשור לפנטזיה אישית שבקרב המשפחה לא כל כך מבינים. ההצלחה שלכם מובטחת אבל צריך להתקדם בזהירות ולבדוק כל צעד לפני הביצוע. אנרגיה קוסמית יוצרת הרגשה של שלווה וסיפוק ומבטיחה פתרון אופטימי לבעיות המטרידות אתכם. בקריאה בקלפי טארוט שהתקיימה עבורכם, עלה בגורלכם קלף ששמו אס המטות: הקלף מייצג מצבים של התחלות חדשות הדורשות השקעה רבה של אנרגיה, כמו גם על תחילתה של תקופת לימודים. תחזית שבועית: 19/03 - 25/03 ראשון עד שלישי: הזוגיות שלכם דורשת השקעה. כדאי להקדיש זמן ולברר מה רוצים שני הצדדים ולא סתם להעביר את הזמן בהתמקחות ובמאבקי כוח שהינם מיותרים- תמיד. למרות שאין לכם יותר מידי סבלנות, כדאי לעשות מאמץ לפני שהמצב יחריף עוד יותר. תוותרו על פרינציפים ומנהגים ישנים ומיושנים ותתחילו להתנהג בצורה אחרת. תופתעו מהתוצאות. זהו זמן טוב להימורים פעוטים ולכל סוג של פעילות המושתתת על אינטואיציות. רביעי עד שבת: מצב הרוח מרומם במיוחד. צפוי שיפור משמעותי ביחסים עם בני משפחה שבעבר לא ממש הסתדרתם איתם. לא קל לכם אבל ברגע שתוותרו על הטינה ומשקעי העבר, הדרך תהיה עניין של מה בכך. במהלך סוף השבוע תוכלו ליישם את התוצאות במפגש ידידותי ומספק. תנו לעצמכם צ'אנס ליהנות מה-"כאן ועכשיו" בלי להעלות זיכרונות מעיקים. אין כל פסול בהתנהגות ילדותית ורעננה, אך יש לזכור כי חוסר בשלות מצביע על הצורך במורה רוחני.
 1. בתולה

  בתולה

  תחזית יומית: 25/03 סוף סוף אתם מרגישים שינויים משמעותיים... (לתחזית המלאה) סוף סוף אתם מרגישים שינויים משמעותיים בחיים. יש באמת תחושה שקורה משהו אמיתי שמהווה נקודת ציון בתהליך ארוך ומייגע. שילמתם מחיר כבד עד כה אך נראה שהיה שווה לחכות ואפילו לסבול כדי לראות את התוצאות החיוביות. במישור הזוגי אתם מתלבטים בין שתי אפשרויות. תנו לעצמכם זמן. בכל הנוגע לתחום שבינו לבינה תצטרכו ללמוד כיצד ליהנות מבלי לתכנן תוכניות לטווח הרחוק. בקריאה בקלפי טארוט שהתקיימה עבורכם, עלה בגורלכם קלף ששמו מלך המטות: הקלף מייצג מצבים של התחלות חדשות בעלות אופי לוהט, בוער, מתלהב ומסתער וזאת בכל תחום העולה על הדעת. תחזית שבועית: 19/03 - 25/03 ראשון עד שלישי: אל תסמכו יותר מידי על אחרים. למרות שיש מי שמנסה ליצור את הרושם של דמות תומכת ומסורה, הרי שיש מניעים נסתרים מתחת לפני השטח. הימנעו מלפתח ציפיות ובעיקר תלות. מצד שני, תופתעו לגלות שאדם אליו אתם מרגישים קרבה רבה, דואג לכם באמת ומבטא את האכפתיות שלו לא רק במילים יפות אלא גם בדרכים מעשיות. המזל והברכה שמורים לכם בחברת אנשים בעלי עוצמה. נראה שקשה לכם לעמוד בפני הפיתוי. רביעי עד שבת: למרות אווירת ה'סתלבט' שתפסתם, אל לכם לדחות מטלות חשובות שקשורות לענייני הבית. צצות רכילויות בנוגע לאדם אשר יש לכם קשר עימו. כדאי שתבחנו מקרוב את מניעיו של הרכלן. מפגש חברתי עלול להתבטל. אל תיקחו את זה אישית- זה לא. בילוי ביתי שקט יתאים לכם יותר מכל דבר אחר. דרככם אל ההצלחה סוגה בשושנים, אך כדאי להיוועץ באדם חכם שישמח להנחותכם בהמשך דרככם.
 1. מאזניים

  מאזניים

  תחזית יומית: 25/03 מישהו מבני המשפחה הופך להיות מקור... (לתחזית המלאה) מישהו מבני המשפחה הופך להיות מקור לנחת רוח. תפרגנו ותנו ביטוי לרגשות שלכם, במיוחד לאור העובדה שדברים כאלה אינם מתרחשים לעיתים קרובות מידי. יש מקום לעודד ולהתייחס ביתר תשומת לב לכול בני המשפחה שעלולים להרגיש מוזנחים. אל תהיו תמימים ואל תקשיבו למישהו שמנסה להסיט אתכם מהדרך. יש לכבד את האינטואיציה, חישובים קרים והגיוניים עלולים להתברר כשגויים. בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות טוטם של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של דוב: המסר הוא – תקופה של מנוחה עשויה לעזור לכם להשליט סדר במחשבותיכם, קחו לעצמכם פסק זמן. תחזית שבועית: 19/03 - 25/03 ראשון עד שלישי: אתם מוצאים דרכים עקלקלות לבצע דברים פשוטים למדי. חבל שאתם מסתבכים, אבל בסך הכל זה ממש בסדר ללכת בדרך שנראית לכם מתאימה, גם אם כלפי חוץ היא לא נראית לאחרים "הגיונית". שמרו על הייחודיות שלכם גם בתוך קשר רומנטי. היכרות חדשה מציבה בפניכם אתגרים שלא הייתם מוכנים להם קודם לכן. אתם מצליחים לבצע משימה שלכאורה אינה אפשרית, כמו לאחוז במקל בשני קצותיו. רביעי עד שבת: יצר החיים, החיוניות וההתלהבות שלכם, מאפשרים לכם להפוך עולמות ולהצליח במקום בו אחרים היו בוודאי נכשלים כבר מזמן. אתם מסורים מאוד ומטפלים בכל מי שיש לו צורך בעזרתכם. לא צריך להיות גאון כדי להבין שלא תוכלו להמשיך בקצב הזה לאורך זמן. רצוי לתכנן מראש ולחלק את המטלות הביתיות בין שאר בני המשפחה, זאת כדי לא ליצור מאוחר יותר מצב של ציפייה ואכזבה. זכרו כי מצב של עושר ושל שפע דומה לגינה פורחת אשר לצד הצמחים הטובים גדלים גם עשבים שוטים.
 1. עקרב

  עקרב

  תחזית יומית: 25/03 צפוי שינוי משמעותי בחייכם. אם לא... (לתחזית המלאה) צפוי שינוי משמעותי בחייכם. אם לא תתעקשו לקבל דווקא את מה שאי אפשר, יהיה לכם מאוד טוב ובקרוב. יום נעים עובר עליכם. החגיגה שבלב זורמת והחיים החברתיים פורחים. בזוגיות יש שינויים מבורכים ואם תמשיכו בדרך שבה בחרתם צפויה לכם אהבה חדשה בקרוב. התחלת היחסים בקצב איטי. אל תתנו לעובדה זאת להרתיע אתכם. אנרגיה קוסמית קובעת כי דרושה גישה מקורית, ולא סתם חיפוש אחר השגרתי והנדוש. בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות טוטם של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של זברה: המסר הוא – הטעייה נבונה בעיתוי הנכון עשויה להוביל לתבוסת מתחריכם. אל תפעלו בגלוי אלא מאחורי הקלעים. תחזית שבועית: 19/03 - 25/03 ראשון עד שלישי: עליכם להתמודד עם האמת, למרות שלא תמיד זה נעים כל כך. מישהו רומז כי יש לכם נטייה לוותר לעצמכם ולדחות דברים עד אין קץ. זה לא ממש מקדם אתכם והיה רצוי מאוד להציב לעצמכם לוח זמנים הרבה יותר מוגדר כדי להתגבר על דחיינות שרק מכשילה אתכם. כל מחלוקת או אי הסכמה ניתנות לפתרון בצורה עניינית. גם אם הדבר כרוך בוויתורים מסוימים, שווה את המחיר. צפויה לכם התלבטות לא קלה בין קולו של ההיגיון, לבין רחשי הלב. ההחלטה בידיכם. רביעי עד שבת: זה פרק זמן של חוסר שקט. מישהו מנסה להתקרב אליכם אבל אתם רוצים שקט ושלווה ולהיעזב במנוחה גמורה. דרושות לכם כמה שעות שינה טובות ואז הכל יראה אחרת. התחילו לדבר ולהבהיר את מה שדרוש לכם בצורה הכי ברורה שאפשר, על מנת לא להיחשד באי אמירת האמת. טיפ: לעבוד על כישורי התקשורת. הארה רוחנית פירושה לא להיות אדישים לגורלם של זרים, ולא להעדיף את טובתם של קרובים.
 1. קשת

  קשת

  תחזית יומית: 25/03 היום תוזמנו לאירוע רב משתתפים שם... (לתחזית המלאה) היום תוזמנו לאירוע רב משתתפים שם תוכלו להפגין את חוש ההומור הנפלא שלכם. לו הייתם יכולים ליישם בתחום העסקי את ה'אוצר' שיש לכם בתחום החברתי-אישי, מצבכם היה יכול להשתפר! אל תמהרו לקבל החלטות ומצד שני, אל תחכו יותר מידי. פרשייה שקשורה בהסכם תעלה על הפרק. אל תדחו החלטה ואל תסמכו יותר מידי על אחרים. אנרגיה קוסמית מעודדת אתכם ללכת בעקבות הלב ולא בעקבות ההיגיון. בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם תוך כדי שימוש ב – 22 הקלפים בעלי העוצמה [הארקנה הגדולה ], הופיע בגורלכם קלף גלגל המזל: המסר הוא – אתם עשויים להיכנס אל מעגל-חיים חדש ומכל מקום, צפוי סיומה של תקופה בעיתית. תחזית שבועית: 19/03 - 25/03 ראשון עד שלישי: שימרו מרחק מאנשים שמטיפים לכם מוסר ורק מעצבנים אתכם. עליכם לברר מה אתם רוצים ולעשות רק את מה שגורם לכם לתחושה ש"זה נכון". הרגישות הגבוהה הופכת אתכם לטיפוסים שלא יכולים להרשות לעצמם את הלוקסוס של לפעול תחת לחץ מתמשך או בנסיבות שבהם אתם מרגישים שאתם מוכרים את נשמתכם. מישהו ינסה לתגמל את עמלכם בסכום זעום, כדאי לדחות אותו ולעבור אל ההצעה הבאה בתור. רביעי עד שבת: נראה כי אתם נסחפים לתוך גל של רחמים עצמיים. תחושת הבדידות מעמיקה ומחריפה ואינכם בטוחים מה לעשות עם הרגשות החזקים הללו, אבל זה רק עניין זמני שעומד להשתנות מהר מאוד. אתם עולים בקרוב על דרך חדשה בלי להתאמץ כלל. מה שיראה כמו צירוף מקרים, יביא לשינוי הנכסף. זכרו כי במצב של תוהו ובוהו יש להשכין תחילה סדר בין כל הגורמים המרכיבים אותו, ורק לאחר מכן ניתן להמשיך במעשה היצירה.
 1. גדי

  גדי

  תחזית יומית: 25/03 יש לכם תחושת ניכור למרות שאתם מוקפים... (לתחזית המלאה) יש לכם תחושת ניכור למרות שאתם מוקפים באנשים שאוהבים אתכם ושאכפת להם מכם. אולי זאת העייפות שגורמת לכם להרגיש מבודדים. מחשבות פסימיות ממלאות לכם את הראש ודרוש מאמץ רציני כדי לצאת מהמועקה. תוכלו להיעזר בחבר בן מזל דגים כדי לעשות זאת. טיפ: העיקר לפתוח את הלב. מהלך שמתבצע מתוך דחף רגעי עשוי להאיר את מזלכם הטוב. בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם תוך כדי שימוש ב – 22 הקלפים בעלי העוצמה [הארקנה הגדולה ], הופיע בגורלכם קלף ששמו מקריב הקורבן: המסר הוא – צפוי שינוי משמעותי בגישתכם אל עניין הזוגיות, אתם מנצלים לטובה את ההתנסויות האחרונות. תחזית שבועית: 19/03 - 25/03 ראשון עד שלישי: אתם מתחילים במרץ רב את השבוע. הפעלתנות המוגברת מעידה על חוסר שקט. עליכם להיזהר לא להיקלע לעימותים ולהאשמות. יש לכם מה להסתיר ? עדיף לקחת זמן ולעשות סדר במחשבות על מנת למצוא את שביל הזהב ולפעול להשגת תקשורת מאוזנת. טיפ: אל תסתירו רגשות אך מצאו דרך נאותה לבטא אותן. אתם חייבים לעצמכם בילויים והנאות, גם אם הדברים באים על חשבון אפיקים חומריים. רביעי עד שבת: הגעתם לאן שרציתם ועכשיו אתם מרגישים קצת אבודים. התאזרו בסבלנות. הפתרונות יבואו כמו מאליהם, אתם פשוט מתאמצים יותר מידי! מבחינה רגשית, טוב לכם כרגע, אז אל תנסו לתפוס יותר ממה שאתם יכולים לבלוע. קחו את הזמן. השינוי יבוא בקצב שלו. בלי לחץ! שימרו על מרחק וריחוק מאנשים שאינם ראויים, ממש באותו האופן בו השמיים שומרים מרחק מפסגת ההר. אתם יוצאים מגדרכם כדי להרנין את ליבו של אדם אהוב. אינכם זקוקים לתמורה משום ששמחתו היא גם שמחתכם.
 1. דלי

  דלי

  תחזית יומית: 25/03 יש לכם הרגשה חזקה מאוד שהגיע הזמן... (לתחזית המלאה) יש לכם הרגשה חזקה מאוד שהגיע הזמן לחדש קשרים שהוקפאו לזמן מה. האמת, אתם צודקים וטוב היה לו הייתם נשמעים לתחושות הפנימיות שלכם לעיתים יותר קרובות. מה שנעשה כלאחר יד מניב תוצאות בהתאם, לכן השקיעו זמן ואנרגיה בתכנון קפדני. חלק גדול מהמצבים הלא נעימים שאתם נקלעים אליהם- יחסכו מכם. בהצלחה. אתם צריכים לפתח את יכולת הריפוי שניחנתם בה לתועלת הסובבים אתכם. בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בסיוע מטוטלת קריסטלית עלה בגורלכם המסר הבא: יש אנשים שלעולם לא ישתנו. אל תשלו את עצמכם כי יש בכוחן של נסיבות חיצוניות לגרום להם להפוך את עורם. תחזית שבועית: 19/03 - 25/03 ראשון עד שלישי: צפוי לכם מצב רוח אופטימי במיוחד ואתם מרגישים שמתייחסים אליכם בכבוד ומנסים לפייס אתכם על תקופה ארוכה של חוסר יחס מתאים. תגובה חיובית שלכם פותחת פתח להתפתחויות נעימות ובמיוחד מפתיעות, בעיקר בתחום הרומנטי. גובר הסיכוי להכיר אדם המתאים לקשר ארוך טווח. אם מישהו מנסה למשוך אתכם בכיוון שלא ממש לרוחכם, אין צורך לכעוס, אפשר לסרב ולהישאר ידידים. גם אם יריביכם מובסים בפניכם, אין פירוש הדבר כי עליכם להשפיל אותם. רביעי עד שבת: אתם עומדים עם שתי רגליים על הקרקע ושום דבר לא מצליח להזיז אתכם. ההרגשה טובה במיוחד. אתם מקבלים פידבק חיובי מהסביבה. במקום לדוש בעבר, צאו לבלות וחשוב שתהיה לכם הזדמנות להכיר אנשים חדשים. לכו למקום בילוי ציבורי! חברים קרובים שתגייסו לעזרתכם במסע לגילוי עצמי יגנו עליכם מפני מטרידים לא רצויים. זכרו כי תקופת המתנה אינה נטישת אחריות, אלא הכרה פנימית בדברים האמורים להתבצע מאוחר יותר.
 1. דגים

  דגים

  תחזית יומית: 25/03 אתם עסוקים בארגון מחודש של הבית בפעם... (לתחזית המלאה) אתם עסוקים בארגון מחודש של הבית בפעם המי יודע כמה. עדיף לדחות את ביצוע התוכניות ליום רגוע יותר ולא לדחוק את עצמכם ואת שאר בני הבית לפינה בגלל תחושת הדחיפות הבלתי מוצדקת בעליל שנתקפתם בה. נכון, יש לכם צורך בשינוי אך נסו להפנים את הרעיון שהזזת הרהיטים לא תפתור את הבעיה, מן הסתם. אנרגיה קוסמית מייצגת מזל טוב שהוא מעין קמע המגן עליכם, כמו גם מישהו במרומים הפוקח עליכם עין. בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בסיוע מטוטלת קריסטלית עלה בגורלכם המסר הבא: צפויה לכם הצלחה שהיא חומרית בעיקרה. זו תקופה בה כדאי לכם להעדיף את הפן הגשמי על פני הפן הרוחני. תחזית שבועית: 19/03 - 25/03 ראשון עד שלישי: זה פרק זמן טוב בכול מה שקשור לזוגיות. אתם מרגישים שחלומות אכן מתגשמים עבורכם. למרות שאתם חוששים מפני מה שמצפה לכם מעבר לפינה, ההמלצה היא לזרום עם מה שקורה ולא לקלקל את ההווה. מה שיהיה –יהיה, וממילא אין לכם את היכולת לשנות את העתיד. לא ככה? ייתכן שאתם חושדים לשווא באדם נקי כפיים, כדאי שתתנו לו סיכוי להוכיח את כוונותיו. רביעי עד שבת: קחו נשימה עמוקה והמשיכו בכיוון בו אתם הולכים מזה כמה ימים. מבחן המציאות מוכיח שזה כדאי יותר. ההתחייבויות העומדות בפניכם יכולות לחכות. קחו את עצמכם לבילוי זמן איכות עם בן משפחה שנמצא בפרשת דרכים. שיחה עניינית תביא להתקדמות משמעותית. צרו אתגר חיובי בו יהיה כדאי לעמוד. אל תכפו את עצמכם על איש, הותירו את דרך הנסיגה פתוחה בפני כל.