הורוסקופ
 1. טלה

  טלה

  תחזית יומית: 30/05 הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות... (לתחזית המלאה) הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים אוראנוס ופלוטו, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 8. אתם נוטים ללכת יותר מידי עם הרגשות ופחות מידי עם ההיגיון. עם כל הכבוד, אי אפשר לשים בצד את כל המחויבות ולהפליג לעולם החלומות. שמרו את הקטעים האלה לסופי שבוע. בינתיים, היום אתם צריכים לגייס את כל המרץ שברשותכם לעניינים הקשורים בזוגיות ובחיי חברה. נסו להתפשר ולא להתעקש לעמוד על עקרונות שאין לכם צ'אנס לקיימם. תחזית שבועית: 28/05 - 03/06 ראשון עד שלישי: ביקור מפתיע יביא אתכם לידי תובנות עמוקות יותר בנוגע לעצמכם. אתם מגלים דברים חדשים ונהנים מעולמות חדשים שקודם לכן היו סגורים בפניכם. קצב ההתרחשויות מעלה את האופטימיות הטבעית שהייתה חבויה במידה מסוימת בתקופה האחרונה. עיתוי ממוזל שבמהלכו תפגשו אנשים שמתאימים לתחומי ההתעניינות שלכם. מסר רוחני תקופתי רומז לכם כי הצלחתכם תגיע בו ברגע שתעניקו למעשיכם גוון מקורי, חריג, לא שגרתי ויוצא דופן. רביעי עד שבת: אתם נקלעים לוויכוח מתסכל עם חבר קרוב. התמימות שלכם לא מועילה במיוחד במקרה זה. כשמישהו שולף ציפורניים עליכם לפעול בחזרה ולא להושיט את הלחי השנייה. הוויתור רק יביא להסלמה במצב, גלו אסרטיביות. מהפכה של ממש תתחולל בחיים שלכם אם תצליחו לשנות גישה. בדרך כלל, זה לא עובד לבד. שקלתם יעוץ מקצועי? הרקיע רומז כי זו תקופה בה אין לאגור או לחסוך אלא להיפך, יש לנהוג בנדיבות ואפילו בפזרנות מסוימת.
 1. שור

  שור

  תחזית יומית: 30/05 הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות... (לתחזית המלאה) הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים יופיטר ונפטון, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 7. צפוי שינוי חיובי בחיים החברתיים שלכם גם אם זה לא נראה כך בשלב זה. אתם מכירים אנשים חדשים. אל תתלהבו יותר מידי לפני שאתם יודעים בדיוק מה הכוונות שלהם. מבחן המציאות ידרוש הפעלה של האינטואיציה ושל ההיגיון- שעות נוספות מעבר למקובל. יחד עם זה, לפני שאתם פוסלים אחרים כדאי לבדוק האם אתם פועלים ביושר וללא כל אינטרסים זרים. תחזית שבועית: 28/05 - 03/06 ראשון עד שלישי: נושאי עבודה עדיין לא ממש פתורים. תוכלו לנצל קשרים חברתיים לקידום העניינים האישיים שלכם. הקדישו זמן גם לבדיקת אופציות הקשורות לחו"ל. אירוע חברתי עומד להתרחש ואתם אמורים לתת מענה באשר להשתתפותכם. נסו לתכנן ביעילות את אמצע השבוע. טיול הרפתקני יכול להוות אתגר גופני ורוחני. מסר רוחני תקופתי רומז לכם על אנרגיה פיסית שלא מהעולם הזה, והוא טוב במיוחד עבור אלה מכם העוסקים בענייני צבא וביטחון. רביעי עד שבת: אתם עלולים למצוא את עצמכם בסיטואציה בה מצפה לכם פיתוי גדול במיוחד. אתם צריכים להחליט מראש היכן 'עובר הגבול' כדי לא לעשות מעשים עליהם תצטערו מאוחר יותר. אל תסכימו בשום פנים ואופן שישדלו אתכם להנאה חלקית שעליה תדרשו לשלם מאוחר יותר מחיר כבד. הרקיע רומז כי זו תקופה בה אין לסמוך על המזל העיוור או לשגות באשליות, ההצלחה תושג באמצעות השקעות עקביות ונחרצות.
 1. תאומים

  תאומים

  תחזית יומית: 30/05 הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות... (לתחזית המלאה) הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים אוראנוס ונפטון, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 7. נושא שנוי במחלוקת שמעסיק אתכם מזה זמן מה, שוב עולה לדיון. עימות או ויכוח צפויים להתפתח עם מישהו שאתם מטיילים איתו. אתם לא מתכוונים לכך אבל יוצאים די תוקפניים בסיטואציה. הצד השני מקבל את הרושם שאתם מציבים אולטימאטום. תמיד יהיה לכם זמן לשבור את הכלים. מסר רוחני תקופתי רומז לכם כי נישואין לשם נישואין הבאים כתוצאה ממוסכמה חברתית ואשר אין בהם תוכן רגשי, נועדו לכישלון. תחזית שבועית: 28/05 - 03/06 ראשון עד שלישי: ייתכן כי מצב הרוח לא בשיאו. שמרו על עצמכם כדי שלא תושפעו יותר מידי מבחינה פיסית בגלל עניינים רגשיים. אל תתחייבו לאנשים רק בגלל שלא נעים לכם לסרב. פרופיל נמוך לפרק זמן קצר, זה בדיוק מה שאתם צריכים. הרבה מנוחה ושלווה- הם מה שנחוץ לכם בימים אלה. אל תדחו את הרמזים שגופכם מעביר לכם. מסר רוחני תקופתי רומז לכם כי אהבה העלולה לסחוף אתכם אל חופים אבודים, כמו גם הליכה בעיניים עצומות אחר בן-הזוג. רביעי עד שבת: זה פרק זמן מרגש. אתם מגלים מידע חשוב שגורם לכם לדפיקות לב. אולי נוח לכם יותר להתעלם מעובדות ולהמשיך להתנהל כאילו לא קרה כלום. קחו את הזמן אבל חשוב לדעת שבסופו של דבר תצטרכו לעשות דין וחשבון עם עצמכם ועם הנוגעים בדבר. אתם שוקלים מספר אפשרויות פעולה אולם מתקשים להחליט. מומלץ לא לאבד שליטה ולחשוב טוב טוב! הרקיע רומז כי זו תקופה בה צורת הבילוי האופיינית והמקובלת בתקופה זו הינה רוחנית בעיקרה.
 1. סרטן

  סרטן

  תחזית יומית: 30/05 הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות... (לתחזית המלאה) הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים יופיטר וסטורן, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 4. יום מורכב ומסובך. הדברים שאיתם אתם צריכים להתמודד אינם קלים אבל הרבה תלוי בגישה שלכם. אתם מבקרים אדם ששמח מאוד לראותכם אך אינו יכול להפגין את רגשותיו בגלוי מסיבות שונות. אל תנתחו את המצב באופן נוקשה ופשטני, למדו להתפשר. נראה שאתם מתמודדים עם מעצורים רגשיים, כדאי שתפקידו את ליבכם בידי אדם שלא ינצל זאת לרעה. תחזית שבועית: 28/05 - 03/06 ראשון עד שלישי: מצב רוח של קלילות והומור 'תוקף' אתכם עכשיו במלוא העוצמה. אתם מעבירים פרק זמן כייפי במיוחד כאשר התקשורת והמגעים שלכם עם אנשים אחרים מתנהלים בצורה חיובית ביותר. בבית יש מי שקצת מתלונן מסיבות אישיות, אך מצב הרוח הנפלא שלכם מאפשר תגובה נעימה שמשרה שלווה ותחושת שיתוף פעולה. מסר רוחני תקופתי רומז לכם על מזל גדול לעסקים שבכוונתכם לבצע, כמו כן הוא מבשר על תקופה טובה עבור אלה מכם העוסקים בעיצוב מכל סוג שהוא. רביעי עד שבת: החששות משתלטים עליכם. פתאום נדמה לכם שמערכת יחסים שהייתה, מבחינתכם, מושתתת על יחסי אמון וקירבה, היא לא בדיוק כזאת. רגשות של חשדנות מעכירים את האווירה. התנהגות של אדם קרוב מוזרה ומעוררת בכם מחשבות, המתייחסות גם לכיוון רטרואקטיבי. אל תתנו לתחושת חוסר האונים לגרום לכם להגיע להחלטות שאינן מבוססות על עובדות- החיפזון מן השטן. הרקיע רומז כי זו תקופה בה היחסים הרומנטיים צפויים לסוב סביב טיולים, בילויים וקשרים ידידותיים ולא מחייבים.
 1. אריה

  אריה

  תחזית יומית: 30/05 הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות... (לתחזית המלאה) הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הירח וכוכב מרקורי, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 5. מתרחבות האופציות שלכם בתחום הבילויים לפנויים שביניכם. צפויה נסיעה הקשורה בלימודים ובהזדמנות לפתח תחום חדש בחיים. הרצון שלכם להתקדם לכיוונים חדשים עלול לגרום לעימות עם מישהו במשפחה שלא ממש מבין לליבכם. הדרך היחידה לעבור את המכשול הזה תוך כדי הגשמה עצמית, הוא דיבור מתוך אמון הדדי. הרקיע צופה נסיעה נעימה ומועילה. תחזית שבועית: 28/05 - 03/06 ראשון עד שלישי: בכל מה שאתם עושים עתה, אל תיקחו סיכונים מיותרים. תחושת עייפות עלולה לגרום לכם לוותר במקומות לא מתאימים, במיוחד כשמדובר בעניינים כספיים. חוסר וודאות גורם לכם לדאגות מיותרות. בתחום הזוגיות והאינטימיות צפות מספר שאלות לא פתורות. טיהור האווירה לפני שממשיכים הלאה, חשוב ביותר. מסר רוחני תקופתי קובע כי אתם רוצים לפייס ולרצות את הסובבים אתכם, עד כדי התעלמות מן האינטרסים שלכם. רביעי עד שבת: אתם מרגישים מבולבלים קמעה בגלל מישהו שסמכתם עליו שמתנהג בצורה מבישה. נראה שאין לכם מנוס אלא להגיע לעימות פרונטאלי עם אותו אדם. אולי הרגשות שלכם מוגזמים במידה מסוימת, אבל אין ספק שהגיע הזמן 'לפוצץ את הבועה'. התגובה שלכם צריכה להיות חריפה במידה מספקת כדי שהיחסים יסתיימו לגמרי או הבטחה מפורשת שסיטואציה מסוג כזה לא תחזור בעתיד. הרקיע רומז כי זו תקופה המשוועת לבילויים בסביבה שופעת הדר, חן ומותרות.
 1. בתולה

  בתולה

  תחזית יומית: 30/05 הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות... (לתחזית המלאה) הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים אוראנוס ונפטון, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 7. מבחינה רומנטית יש לכם מספר אפשרויות וכל מה שעליכם לעשות זה להפסיק לחשוב יותר מידי אלא פשוט לפעול ולהתנסות. יש לכם צורך באינטימיות וריגושים אך משהו עוצר בעדכם. מישהו שבשמו מופיעה האות ל' מספר לכם סיפורי מעשיות כדי לעורר את קנאתכם. אל תתנו לאחרים להשפיע על ההחלטות שלכם. זה הזמן לשחק בקלפים גלויים. אל תחששו לחשוף את צפונות ליבכם בפני אדם שחברתו אהובה עליכם. תחזית שבועית: 28/05 - 03/06 ראשון עד שלישי: אל תחשפו יותר מידי סודות. יש מי שמקשיב ועלול לנצל את המידע לטובתו האישית והכלכלית. אתם גם חשופים לשיטות ביצוע מחתרתיות, על ידי אנשים שמתחרים בכם בתחום הקריירה. אם אתם שוקלים מעבר מגורים, חפשו מקורות מידע נוספים ורק מאוחר יותר תוכלו להגיע למסקנות מגובשות. מסר רוחני תקופתי מבשר טובות עבור אלה מכם העוסקים ברפואה אלטרנטיבית, אך מזהיר מפני ביקורתיות יתירה כלפי עצמכם. רביעי עד שבת: נדמה כאילו אתם נמצאים במצב בלתי אפשרי ורק לכם יש את היכולת הווירטואוזית לצאת מזה. אתם מגלים חוזק ועוצמה שמרשימים את כל מי שעומד מולכם, כולל בני המשפחה שמופתעים מהתנהגותכם הנחושה. למרות שיש לכם תוכניות מרחיקות לכת עדיין לא הגיע הזמן לגלותן, חכו בסבלנות לשער כושר. הרקיע רומז כי זו תקופה בה אתם זוכים בהשראתם של כוחות עליונים ובהדרכתן של ישויות רוחניות.
 1. מאזניים

  מאזניים

  תחזית יומית: 30/05 הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות... (לתחזית המלאה) הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים יופיטר ונפטון, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 7. די קשה לכם למרות המאמצים לשחק אותה כאילו הכול בסדר. גם 'סופר מן' מתעייף לפעמים. למישהו במשפחה נמאס לשמוע את הסיפורים שלכם. כבדו את רצונם של אחרים למרחב נשימה. אתם יכולים להיות מעייפים לעיתים. היום יקרה משהו בקשר הזוגי שיגרום לכם לשקול דברים לעמקם. הרקיע רומז על בשורות טובות בחוג המשפחה, בעיקר לצעירים. תחזית שבועית: 28/05 - 03/06 ראשון עד שלישי: צפויה אווירה נעימה בין בני המשפחה, אך נסיעה המתוכננת לאמצע השבוע עלולה להתבטל בגלל בעיה טכנית. למרות שהרגשתם צורך לצאת להתאוורר, יתכן כי תיאלצו להישאר בבית. הפעילו את היצירתיות- זה יהיה לטובה, בסופו של דבר. צפוי בילוי מפתיע ומעניין שיאפשר יצירת תחושת קירבה. מסר רוחני תקופתי הינו נפלא עבור אלה מכם הרואים את עתידם על במה ותחת אור הזרקורים, כמו גם עבור אלה העוסקים בתפקידים הדורשים ייצוגיות. רביעי עד שבת: זה פרק זמן מתאים לרומנטיקה עבור הפנויים, וגם עבור מי שכבר נמצאים במערכת קבועה. מישהו מצליח לסובב לכם את הראש. למרות ההתלהבות הפנימית אתם מצליחים ליצור ריחוק רגשי על מנת לא להיפגע בהמשך. אין על מה לדבר ואין טעם לדיונים ולסיכומים. תיהנו מהחיים ותנו למה שצריך לקרות, להיות. צפוי סוף שבוע שכולו ריגושים. הרקיע רומז כי זו תקופה המיטיבה עם אלה מכם החיים ופועלים תחת אור הזרקורים.
 1. עקרב

  עקרב

  תחזית יומית: 30/05 הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות... (לתחזית המלאה) הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים ונוס ומרקורי, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 5. כוכב מדהים מוביל אל חידושים והתחדשויות. קיים פוטנציאל ממשי בפגישה מפתיעה שתתרחש היום. אולי זאת התחלה חדשה ואולי זה יהיה חידוש קשר ישן. אל תשקיעו יותר מידי אנרגיות בכיוון של בן אדם אחד. מילות המפתח ליום זה הן ערנות חברתית. אם מזמינים אתכם לצאת- קבלו את ההזמנה מבלי להסס פעמיים, ולא חשוב אם לא ממש בא לכם. תחזית שבועית: 28/05 - 03/06 ראשון עד שלישי: האישיות הסוחפת שלכם מספיקה בדרך כלל כדי להשיג דברים בדיוק לפי הצורה בה אתם רוצים אותם. הצורך שלכם בדרמטיות ומסתורין גורם לכם למשוך תשומת לב רבה ולהיות המנהיגים בכל חבורה או קבוצה אליה אתם מגיעים. לא תמיד אתם יכולים להוביל את כולם וכשזה לא קורה מוטב שתקבלו את העובדות כפי שהן בלי להקים מהומה. מסר רוחני תקופתי רומז לכם על תקופה בה יש ליהנות מפירות האהבה, אך אין לוותר על עצמאות ועל חופש אישי. רביעי עד שבת: זה פרק זמן מענג ממש, אם רק תדאגו להיות במקום הנכון בזמן הנכון. נוצר מצב מתאים במיוחד לפעילות של קופידון. התחושה שמשהו נפלא קורה לכם נכונה. מותר ליהנות מאופטימיות, גם אם בעיקרון אתם אנשים מציאותיים ורציונאליים וקשה לכם להאמין שיכולים לקרות לכם דברים טובים בצורה מרוכזת. אבל, בלי אמונה אי אפשר. תזרמו עם זה. מה כבר יש לכם להפסיד? הרקיע רומז כי זו תקופה של הצלחות עבור אלה מכם העוסקים בתחומים שהשתיקה יפה להם.
 1. קשת

  קשת

  תחזית יומית: 30/05 הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות... (לתחזית המלאה) הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים ונוס ופלוטו, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 8. מצב הכוכבים מוליד תסיסה פנימית ותזזיות. היום צפויה לכם נסיעה לביקור חברים או טיול משותף. אתם צריכים לגייס את כל כוחות הנפש ולמתוח את הסבלנות עד הקצה. דברים שתשמעו עלולים להרגיז אתכם מכיוון שחלקם יגיע מאנשים שאינכם בוטחים בהם כלל ומאלה המתיימרים להיות בעלי דעה נחרצת בנושאים שאין להם מושג בהם. תחזית שבועית: 28/05 - 03/06 ראשון עד שלישי: אתם מצליחים להוציא מהכוח אל הפועל תוכניות שנרקמו לפני זמן רב. עם זאת, מוטב שתיזהרו בכל מה שקשור לחוזים ולניירת דומה. אתם מרגישים על הדרך הבטוחה להצלחה. תנו לעצמכם להיות מרוצים ללא סייגים. כדאי להימנע מניתוחים ואנליזות מיותרות לגבי מניעים של אנשים אחרים לשיתוף פעולה איתכם. מסר רוחני תקופתי הינו נפלא עבור אלה מכם המבקשים עזרה מאלת הפריון, כמו כן הוא מחזיר אל חייכם פרשיות שכבר שכחתם מקיומן. רביעי עד שבת: הניסיון שלכם לגונן על מישהו בסביבתכם הקרובה, חורץ את גורל הקשר עם אדם שלישי שמעורב רגשית עד מעל הראש. עליכם לנקוט עמדה ברורה, אי אפשר לרקוד על שתי חתונות בבת אחת. עבורכם זה בהחלט עניין של עקרונות וחינוך הטבועים בכם עמוק מאוד. דיונים פנימיים והתייסרות- לא ממש יועילו. הרקיע רומז כי זו תקופה בה צריך להתמקד בפעולה ובביצוע ולא להפריז בתכנונים מורכבים ובהתפלספויות.
 1. גדי

  גדי

  תחזית יומית: 30/05 הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות... (לתחזית המלאה) הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הירח וכוכב ונוס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 6. צפויה רגיעה זמנית במצבו של כוכבכם סטורן. תחושת ההרמוניה שהתעוררתם איתה הבוקר, ממשיכה וזורמת במשך כל היום. האנרגיה הרכה והנעימה שהתחברתם אליה גורמת למי שנמצא סביבכם לגלות את הצד היפה שבכם. גם אתם עצמכם תופתעו מעוצמת ההשפעה שיש לכם על אנשים אחרים. זהו יום מצוין מבחינה חברתית וזוגית. אווירה של התחדשות שורה עתה על הנתיב האישי, וכך גם על קשרים רומנטיים שהגיעו אל רגע האמת. תחזית שבועית: 28/05 - 03/06 ראשון עד שלישי: אתם מרגישים אופטימיות ושמחת חיים בלתי ניתנות לעצירה. העובדה שאתם עסוקים לא עוצרת אתכם גם בשעות הערב והלילה ואתם מרגישים צורך בלתי נשלט לצאת לבלות ולרקוד- העיקר לא להישאר בבית. צפוי לכם בילוי מענג במיוחד. תזרמו עם קצב ההתרחשויות ולא תתאכזבו. בהמשך, כבר תמצאו את הדרך הנכונה להתמודד עם העייפות. מסר רוחני תקופתי רומז לכם על תקופה נפלאה עבור אלה מכם החולמים על עולם התקשורת, כמו גם על עולם המסחר. רביעי עד שבת: אתם נוטים לבלות הרבה מאוד עם חברים. לפעמים נדמה לכם שאתם חיים באיזה סרט. זה לא כל כך בריא להקיף את עצמכם באנשים כל הזמן, רק כדי לא לשקוע במחשבות. מתחת לפני השטח מסתתרים הרבה רגשות שאתם פשוט לא מוכנים עדיין להתמודד איתם. אל תנסו לפתור את כל הבעיות ולפצח את כל הסודות בבת אחת, זה ייקח זמן. הרקיע רומז כי זו תקופה של פריחה לאמנים, ליוצרים ולכל אלה מכם אשר עיסוקיהם שואבים מעולם ההשראה והדמיון.
 1. דלי

  דלי

  תחזית יומית: 30/05 הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות... (לתחזית המלאה) הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הירח וכוכב פלוטו, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 8. מתח בזוגיות הוא רק אלמנט נוסף במסגרת השינוי שעובר עליכם. אתם מרגישים שאתם נמצאים בעיצומו של משבר שהוא גם הזדמנות פז עבורכם לבצע מהלך אמיץ. אתם מנסים להעסיק את עצמכם בכל מיני מפגשים שחלקם מיותר לגמרי. נסו להיות יותר בררניים. אם עברתם לאחרונה לעבוד או להתגורר במקום חדש, הרי שצפויה לכם התאקלמות קלה. מכל מקום, הרקיע נושא בשורה של אחווה ושיתוף. תחזית שבועית: 28/05 - 03/06 ראשון עד שלישי: שיתוף פעולה מצד הסביבה הקרובה יסייע לכם לעבור את פרק הזמן הזה. אתם מרגישים לא-מי-יודע-מה ואין לכם יותר מידי כוח להתמודד עם אחרים, במיוחד לא עם אלה שמפגינים כוחניות. הגמול החומרי גם כן כבר לא מהווה פיתוי מספק כדי להיכנס לעימותים. כאמור, תמיכה תגיע ממקור לא צפוי ותכריע את הכף לטובתכם. מסר רוחני תקופתי רומז לכם על רגשות כמוסים שחשיפתם עלולה להביך: מצד שני, נראה שאתם זקוקים לאוזן קשת על-מנת לשפוך את ליבכם. רביעי עד שבת: תהליך של שינוי עובר על מישהו שמקורב אליכם מאוד. אתם מקבלים את אורח החיים החדש ולא שופטים את אותו אדם כמו שעושים הרבה אחרים. בזה אתם מוכיחים חברות אמיצה ומהווים מקור של תמיכה ועידוד. יתכן כי אתם חושבים בעצמכם על שינוי מסלול. השתמשו באינטואיציה ותנו לעצמכם חופש חשיבה ובחירה לפחות כמו שאתם מעניקים לאחרים. הרקיע רומז כי זו תקופה נפלאה למניפולציות כספיות ולהשקעות בבורסה.
 1. דגים

  דגים

  תחזית יומית: 30/05 הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות... (לתחזית המלאה) הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של השמש וכוכב מרס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 9. חוסר עקביות בהתנהגות של בן הזוג מרגיז אתכם מעל הצפוי. נראה שיש עוד משהו מתחת לפני השטח שמפריע לכם. נסו לגלות מה קורה. בגדול, צפוי לכם חג מהנה במידה ותתגמשו. זאת למרות שתוכניות שתכננתם מראש לא יצאו אל הפועל. אז מה? מה רע בספונטאניות? אתם מביאים אושר לאחרים, אך הגיע הזמן להביא אותו גם לכם. תצטרכו ללמוד כיצד לקבל ולא רק כיצד להעניק. בגלגול חיים זה אתם נשלטים על ידי כוכב נפטון שתכונותיו הן: השראה, דמיון, רגישות, רגשנות, רומנטיקה, יצירתיות, מופנמות, ביישנות, אהבה, היסחפות, אמנות והזדהות עם כאב הזולת. תחזית שבועית: 28/05 - 03/06 ראשון עד שלישי: אתם מצליחים להשקיף על המציאות כפי שהיא ואף ליהנות מראיה קצת יותר הגיונית שמאזנת את מצב הרוח. אל תתנהגו כאילו הבעיות אינן קיימות. התמודדו איתן בצורה הטובה ביותר שאתם יכולים ובמקרה הצורך, פנו לאדם קרוב לעזרה. מה שקורה ישרת אתכם בעתיד. מסר רוחני תקופתי רומז לכם על הצורך להעניק מעטה רשמי לאהבתכם, או בפשטות – להוביל את הדברים בכיוון של התמסדות. רביעי עד שבת: אתם כמהים לתשומת לב ויש לכם אלף ואחת דרכים להביע זאת. בן הזוג משתף פעולה ואל תתפלאו אם תקבלו מספר רב במיוחד של שיחות טלפון פלוס. המציאות מפתיעה אפילו אתכם והמחוות מרגשות במיוחד. יש מצב לאהבה, רק תשחקו אותה בצורה הנכונה. אל תנדבו יותר מידי מידע במקום שלא דרוש. מידה מסוימת של מסתוריות רק תתרום. הרקיע רומז כי זו תקופה בה יש לנהוג בטאקט ובדיפלומאטיות ולהימנע מכל צורה של "סגירת חשבונות".