הורוסקופ
 1. טלה

  טלה

  תחזית יומית: 24/03 יום נפלא שמתחיל בהפתעה. אתם מרגישים... (לתחזית המלאה) יום נפלא שמתחיל בהפתעה. אתם מרגישים התעוררות והתלהבות. חיי החברה שלכם מהווים מוקד מרכזי סביבו נעים כל יתר הדברים. התקשורת מצוינת ומאפשרת לכם להתחבר גם למי שקודם לא ממש הצלחתם. הירידה במתח ושיפור האווירה יוצרים הזדמנות אמיתית לשיפור גם בתחומים אחרים. הרקיע מזהיר מפני מצבים אשר לפיהם מקננות במוחכם מחשבות רבות ותוכניות, אך משום מה ללא מימושן. בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו הכוהנת הגדולה – הקלף מתאר אשת כהונה יושבת על כס כהונתה כאשר סביבה סמלים מן הדת היהודית, הנוצרית, המוסלמית והפגאנית. המסר הוא – עניינים מעורפלים צופנים סודות כמוסים, גילוי טפח וכיסוי טפחיים. נראה כי יש לכם דברים שמוטב להצפין בכספת שבלב. תחזית שבועית: 18/03 - 24/03 ראשון עד שלישי: ניתוק יחסים עם מישהו קרוב עלול להתרחש בעקבות מריבה קולנית. הכינו לעצמכם תוכנית חלופית למקרה מסוג כזה. בני המין השני נמשכים אליכם כמו במטה קסמים. עם כל הכבוד, שמרו על איפוק ואל תנקטו עמדה מחייבת מידי. הקפידו להיות אלה שקובעים את המינון המתאים לכם בקשר אינטימי חדש. הפנימו את הרעיון שלפיו אדם רוחני מתייחס בצניעות ובענווה אל הבאים להתייעץ איתו ואינו נותן להם להרגיש כי הוא נעלה מהם. רביעי עד שבת: סוף סוף הצלחתם להתאפס על עצמכם ואתם חשים רגועים מאוד. היכולת המופלאה שלכם לגשר על פערים בין אנשים שונים, עוזרת לכם הפעם בתחום האישי ובגדול. אתם גורמים לאנשים חשובים לכם להתקרב אליכם על ידי הסרת המחסומים, ואכן, זהו המתכון לשמר מערכות יחסים איכותיות לזמן רב. הרקיע רומז כי העובדה שלקיחת סיכונים משתלמת לעיתים, אינה צריכה לסנוור את עיניכם מפני המכשולים הטמונים בה.
 1. שור

  שור

  תחזית יומית: 24/03 אתם מרגישים קצת לחוצים. יש מישהו שאתם... (לתחזית המלאה) אתם מרגישים קצת לחוצים. יש מישהו שאתם לא בטוחים לגבי רגשותיו כלפיכם. נדמה לכם שהמצב לא בשיא אבל למעשה, מחכה לכם היום, בדיוק מאותו הכיוון, הפתעה נעימה. את כל הפחדים והחששות שלכם, אתם יכולים לזרוק החוצה דרך החלון. אתם צפויים לקבל חדשות טובות הקשורות למישהו מחו"ל. הרקיע רומז כי צפויים להתרחש אירועים אשר יועילו מאוד לבית ולחיי המשפחה. בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו הכוהן הגדול – הקלף מתאר איש כהונה המעניק מתבונתו ומחוכמתו לשני נזירים אשר באו להתייעץ עימו: המסר הוא – צפויות לכם הצלחות עם גורמים רשמיים, כמו גם עם רשויות של ממסד. זה הזמן לחתום על חוזים כבדי משקל. תחזית שבועית: 18/03 - 24/03 ראשון עד שלישי: את השינויים שעוברים עליכם, אתם יכולים להפנים ולקבל כברכה גדולה. אל תנסו בכוח לעצור את התהליך שכבר מתגלגל אל יעד בלתי ידוע לכם. אולי כל זה נראה מאיים מעט בשלב זה, אך אין זה בהכרח נכון. הימנעו מחשיפת הרגשות הפנימיים, במיוחד כלפי אנשים שיכולים לנצל את גילוי הלב שלכם לטובתם ותועלתם האישית. הרקיע רומז כי יש לכבד את האינטואיציה, חישובים קרים והגיוניים עלולים להתברר כשגויים. רביעי עד שבת: צפויה לכם נסיעה ארוכה. אל תתנו לנסיבות לא צפויות לקלקל לכם את התוכניות. פרק זמן מתאים לבדיקה מחודשת של קשרים חברתיים שהתרופפו לאחרונה בגלל חוסר יוזמה. השקיעו מעצמכם ומזמנכם לטיפול במשפחה. מערכות היחסים הקרובות שלכם זקוקות לחיזוק. הפנימו את הרעיון שלפיו גם בנסיבות המבטיחות התקדמות, עלולים לצוץ מכשולים. כאשר מופיעים המכשולים בצורת אנשים עוינים, תמיד כדאי לנהוג בהם בנדיבות.
 1. תאומים

  תאומים

  תחזית יומית: 24/03 מישהו מנסה ללכוד את תשומת ליבכם... (לתחזית המלאה) מישהו מנסה ללכוד את תשומת ליבכם באמצעות עקיצות מילוליות. אם תזרקו לו מילה טובה, הוא ירד מזה. טיפוס מעצבן ממטיר עליכם שלל עצות, אך הפעם, לשם שינוי, אתם לא מזלזלים בחוות דעתו. זה הזמן להשקיע בקיים מבלי להיגרר לרעיונות הרפתקניים. בדרככם יצוצו טיפוסים שינסו לשכנע אתכם אחרת. התחום האישי גורם לכם להתלבט בין ההיגיון לבין הרגש. הכוכבים מעודדים אתכם לבחור בגישה ההגיונית. בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו אס המטבעות – הקלף מתאר יד מושטת אשר במרכזה מטבע בעל סימן של מחומש [כוכב בעל 5 קצוות או קדקודים]: המסר הוא – זו תקופה חלומית להתחלות המושפעות משיקולים הגיוניים, תועלתניים וחומריים. במקביל, כדאי להניח הצידה שיקולים המושפעים מרגשות. תחזית שבועית: 18/03 - 24/03 ראשון עד שלישי: צפוי פרק זמן אקטיבי ומלא חוויות. אתם מצליחים לחדש כוחות ולבלות בכיף. הרצון שלכם לחיות ולחגוג מתגבר על כול הבעיות והמעצורים. יש מי שמרגיש מבוכה בגלל הפער בין ההתנהגות שלכם בימים אלה בהשוואה לזמנים אחרים. השתחררו, תיהנו ואל תתייחסו לביקורת של אחרים. הפנימו את הרעיון שלפיו אדם רוחני עושה כל שביכולתו כדי להימנע מתלות באחרים, בעיקר הוא נמנע מתלות כלכלית. רביעי עד שבת: צפוי סוף שבוע של אלתורים, במיוחד בכל מה שקשור למשפחה. אין לכם ראש לאף אחד והלוואי ויכולתם להתבודד במקום מרוחק ושקט. הניסיונות שלכם למצוא קצת זמן לפרטיות, פשוט לא עובדים. יציאה לחופשה בספונטאניות ולאחר התלבטות קצרה בלבד, עשויה להיות הדבר הכי טוב שעשיתם מזה זמן רב. הפנימו את הרעיון שלפיו אדם רוחני שומר על כבודו והגינותו לכל אורך הדרך ואינו משנה את אופיו גם בנסיבות קשות. כך הוא זוכה בהערצת הסובבים אותו על אצילותו.
 1. סרטן

  סרטן

  תחזית יומית: 24/03 בילוי עם חברים שלא ממש מקשיבים רק... (לתחזית המלאה) בילוי עם חברים שלא ממש מקשיבים רק גורם לכם להרגיש רע יותר עם עצמכם. מה שנחוץ לכם זה מישהו שיקשיב, יעודד וייתן לכם אופציות אחדות לפעולה. אתם מרגישים תקועים מצד אחד ומבודדים מצד שני, למרות שכל היום יש סביבכם אנשים. את המצב האבסורדי הזה אתם חייבים להפסיק ומה שיותר מוקדם – יותר טוב! הרקיע צופה מצבים אשר לפיהם אתם נצמדים אל זיכרונות העבר, ועל כן הוא מציע לכם לפרץ דרך בכיוון חדש ומרענן. בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו נסיך הגביעים – הקלף מתאר נסיך חולמני ניצב בתנוחה רחפנית במקצת, כאשר בידו גביע אשר דג מציץ מתוכו: המסר הוא – באהבה כמו במלחמה, אין כללים ברורים. מה שטוב היום עלול להפוך לרע מחר ולהיפך. בפריסת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה למענכם בחפיסת קלפים המבוססת על הקריאה בכף-היד, עלה בגורלכם קלף הרעיון הטוב: הקלף מבשר על הארה פתאומית שתבליח מתוך האפלה ותעניק לכם מסר ממוזל ומבורך. תחזית שבועית: 18/03 - 24/03 ראשון עד שלישי: השיעור שלכם בימים אלה הוא ללמוד לשמור על דיסקרטיות. אתם מפיקים תועלת מאדם שאחרים התייאשו ממנו. במקביל, לא כדאי שתגלו מעורבות רבה מדי בחייו. הצעה שקיבלתם נראית טובה מכדי שתהיה אמיתית. קחו את הזמן ובדקו אותה שוב בעוד שבוע. הרקיע רומז כי שאפתנות עלולה להיפגע מעודף זהירות, יש לקפוץ על עגלת-ההזדמנויות ללא חשש. רביעי עד שבת: אתם משדרים עוצמה וקסם אישי שממגנטים אליכם מחזרים. לפני שאתם נסחפים לתוך רומן מטורף וחסר עכבות, קחו בחשבון את כל הנתונים. אל תתעלמו מעובדות שעל פני השטח. למרות ההתלהבות, היו מוכנים גם לתשובה שלילית שעלולה להגיע מוקדם ממה שאתם חושבים. יכולת הריכוז והמנהיגות שלכם תעמוד לצידכם בהמשך הדרך. הפנימו את הרעיון שלפיו ישנם זמנים בחייו של אדם בהם רצוי שיקריב קורבן כלשהו במטרה לנצל את ההזדמנות העומדת בפניו.
 1. אריה

  אריה

  תחזית יומית: 24/03 אנרגיה מאתגרת במיוחד מגיעה הישר מן... (לתחזית המלאה) אנרגיה מאתגרת במיוחד מגיעה הישר מן השמש ומציפה את גזרת מזל אריה. לא פלא שצפויה תחושה של חוסר מנוחה. אתם עסוקים בנסיעות מה שמתאים למצב הרוח הסוער שלכם. בגלל התוקפנות שנמצאת ברקע, עליכם להיזהר יותר מתמיד שלא לפגוע באחרים או לחילופין ברושם שאתם עושים על חבריכם ובשמכם הטוב. גם אם לא ממש מתחשק לכם עכשיו להתעסק עם דיפלומטיה- זאת הדרך היחידה לעבור את היום. בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו אס החרבות – הקלף מתאר כף יד אשר לופתת חרב שלופה ומבשרת על מצב תוקפני ולוחמני: המסר הוא – יש להתכונן לקראת שינוי מהפכני. משהו בסגנון של טריקת דלת במקום אחד ופתיחת דלת במקום אחר. תחזית שבועית: 18/03 - 24/03 ראשון עד שלישי: אתם משפרים תקשורת ונפתחים לסביבה יותר ויותר. אווירה חגיגית שתיווצר תאפשר לכם להתנתק מסיטואציות של שיחות נפש שלא בדיוק בראש שלכם כרגע. מה שהכי דרוש לכם הם שקט ושלווה ואותם אתם יכולים לקבל. תפרגנו לבני המשפחה שמקבלים את כל הגחמות שלכם ברוח טובה- מגיע להם. הרקיע רומז כי אם קשר כלשהו מכביד עליכם, הרי שרק פעולה חדה ונחרצת תחלץ אתכם ממנו. רביעי עד שבת: אתם נתקלים בקשיים רגשיים ומנטאליים שדורשים מכם שינוי מהותי בדרכי החשיבה. קחו זמן לחשוב על המשך הדרך, התמידו בכיוון המתבקש ועימדו בלוח הזמנים. עם כל הרצון שלכם לשמור על המסורת וההרגלים שהורגלתם בהם, חשוב לפנות מקום לפתיחות וחדשנות. הפנימו את הרעיון שלפיו אדם רוחני פונה לאחרים כדי שיסייעו לו, אך אם הם אינם נענים – הוא חייב לבצע את המשימה בכוחות עצמו.
 1. בתולה

  בתולה

  תחזית יומית: 24/03 גזרת מזל בתולה פנויה עתה מתכנים שהיו... (לתחזית המלאה) גזרת מזל בתולה פנויה עתה מתכנים שהיו עשויים להועיל, אך גם לשבש ולהכשיל. זה הזמן להאיץ תהליכים ולקבל החלטות. יש לכם פגישה חשובה ועליכם להחליט מיד במקום מה אתם הולכים לעשות לגבי עניין שמטריד אתכם מזה מספר חודשים. קחו אחריות וקבלו על עצמכם בשלמות לבצע את מה שתחליטו- עד הסוף. שמרו על חשאיות ואל תשתפו יותר מידי אנשים בתוכניות שלכם. בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו שבע מטבעות – הקלף מתאר כורם ניצב מול כרמו ומתבונן בגפנים במבט מאוכזב ומדוכדך [ויקוו לעשות ענבים – וייעש באושים]: המסר הוא – ייתכן שאתם בוחנים אדם כלשהו מבעד למשקפיים וורודים מדי. אל תשכחו כי כגודל הציפיות – כך גודל האכזבות. תחזית שבועית: 18/03 - 24/03 ראשון עד שלישי: חששותיכם מחוסרים כל בסיס הגיוני. מוטב שתיקחו את עצמכם בידיים ותשתחררו. המצב יתייצב בקרוב ואתם תיווכחו לדעת שהשינויים במקום העבודה היו מבורכים. בעקבות מידע יגיע אליכם, תוכלו בקרוב נקוט בצעדים שלא העזתם קודם לכן. עזרה מגורמים רשמיים – אפשרית, עליכם רק לבקש. הרקיע רומז כי יהיה זה מן התבונה לנהוג בזהירות, אבל ביקורת עצמית יתירה עלולה להוביל אל קיפאון. רביעי עד שבת: שמרו על עצמאות. אל תתנו לאחרים לשדר לכם מסרים כפולים ומבלבלים. צאו מכל מצב שיש בו משמעות כפולה. הגיע הזמן ללבן את הדברים על השולחן. רק כאשר תעזו להסתכל לאמת ממש ישר בעיניים, תוכלו להתגבר על המעצורים שמונעים מכם הגשמה עצמית. שמרו לעצמכם את הזכות והמילה האחרונה בקבלת החלטות. הפנימו את הרעיון שלפיו הגשמה של מטרות גדולות נעשית תוך כדי התקדמות ונחרצות. במצב של נסיגה, ניתן להגשים "עניינים פעוטים" בלבד.
 1. מאזניים

  מאזניים

  תחזית יומית: 24/03 אתם מרגישים פוגעים ומאוכזבים, ויש לכם... (לתחזית המלאה) אתם מרגישים פוגעים ומאוכזבים, ויש לכם הרגשה שאף אחד לא מבין אתכם ושכול העולם סביבכם השתגע. חלק מהדברים המתרחשים כלל אינו נוגע לכם ובוודאי שהדברים אינם אישיים, אך בגלל סף הרגישות הנמוך שלכם, אתם נוטים להיפגע מכל דבר. אל תחששו ללחוץ על אדם המשהה את תשובותיו או מתחמק מקיום הבטחותיו. שיחה עם מישהו שלא פגשתם הרבה זמן עושה לכם טוב על הנשמה ומרגיעה הרבה מקומות כואבים. בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו אס הגביעים – הקלף מתאר כף יד אשר במרכזה גביע המסמל את עולם הרגש והאהבה [מקביל לאס-לב בקלפי המשחק: המסר הוא – צפויה התחלה רומנטית המושתתת על נסיבות רגשיות. במקביל, העיתוי אינו הולם התחלות בתחומים עסקיים. תחזית שבועית: 18/03 - 24/03 ראשון עד שלישי: אל תחזרו על דפוסי התנהגות שכבר לא מתאימים לכם. כדאי לכם לבדוק את עצמכם לפני שאתם מחליטים על כיוון חדש אבל אין ספק שאתם עומדים בפני שינוי. אל תהיו כול כך קלים לשכנוע. היזהרו מאנשים כפייתיים. יחסית נוח לכם להישאר בסיטואציה לא נוחה בה אתם נמצאים והעיקר לא להתאמץ יותר מידי בשלב זה. טיפ: מיקוד מאמץ מחשבתי. הרקיע רומז כי כאשר מתעורר צורך עז בשותפות, אין לתת אמון עיוור בצד השני. רביעי עד שבת: סוף סוף אתם נוכחים לדעת שכדאי לעיתים לוותר. ירידה בפעילויות שקשורות לעבודה-לטובת זמן איכות של המשפחה, מחוללת פלאים באווירה הביתית. פרק זמן תוסס ומהנה. קשרים חברתיים מתפתחים ומהווים עבורכם מקור לתמיכה רגשית. עניין בעל משמעות עסקית עולה על הפרק. הפנימו את הרעיון שלפיו אדם רוחני מסייע לאלה הזקוקים לעזרתו: בצניעותו הוא מסתלק ונעלם מיד עם תום העבודה מבלי לצפות לגמול כלשהו.
 1. עקרב

  עקרב

  תחזית יומית: 24/03 מילת המפתח ליום זה היא חיפוש אחר... (לתחזית המלאה) מילת המפתח ליום זה היא חיפוש אחר הכוחות הפנימיים שכאילו נעלמו. יש לכם את זה ובגדול, אתם רק צריכים להתחבר. יש לכם צורך עמוק להיות קצת לבד, רצוי במקום שיש בו שמש, מים ומרחבים. יש פערים גדולים בין הרצונות והמציאות שלכם אבל תוכלו להתגבר על הכול בעזרת גיוס המשאבים הפנימיים ורצון אמיתי להתפשר ולהיענות לזולת. באופק עולים מזל, אושר, עושר ופריון. האופק צופה הצלחה עצומה הודות למזל הטוב, וללא שום קשר עם תכנון מוקדם. בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו ארבעה גביעים- הקלף מתאר עלם חמודות יושב לפני שלושה גביעים, כאשר גביע נוסף מוגש לו משמיים, אך הוא מעדיף לדחות אותו ולהתעלם ממנו. המסר הוא – לפעמים צריך למתוח המושכה ו...קצת לקחת חזרה. זהו קלף שמזהיר מפני הפעלה אינטנסיבית מדי של לחץ על הסביבה. תחזית שבועית: 18/03 - 24/03 ראשון עד שלישי: זה פרק זמן בסימן של הורדת טורים. אתם מתענגים על ההזדמנות שניתנת לכם לנוח. העומס הנפשי שחוויתם לאחרונה גורם לכם לתחושת עייפות ולהרגשה לא נוחה. אתם עוברים תקופה לא קלה מבחינת עבודה. העיקר- לתת לעצמכם צ'אנס לנוח. לא לעשות כלום. נקודה. גם משום שבקרוב תצטרכו להתמודד עם מספר אפשרויות בחירה בתחום הקריירה. הרקיע רומז כי כסף שמושקע מתוך דחף רגעי, עשוי להאיר את מזלכם הטוב. רביעי עד שבת: יש לכם רצון עז לשנות את העולם ולגרום לו לפעול בהתאם להשקפה שלכם. המעגל החברתי שלכם זקוק לרענון ולשינוי. בסוף השבוע הזה אתם מגיעים להבנה שלעיתים קרובות מידי, אתם מקיפים את עצמכם בבני משפחה ו'אובייקטים' אחרים שדי משעממים אתכם כדי לא להתמודד עם היכרויות חדשות. הפנימו את הרעיון שלפיו עזרה הדדית בין אנשים היא אבן היסוד להצלחתכם. אל תהססו לפנות אל שותפויות ועבודת צוות.
 1. קשת

  קשת

  תחזית יומית: 24/03 כוכב יופיטר שליטכם, משגר אליכם... (לתחזית המלאה) כוכב יופיטר שליטכם, משגר אליכם אנרגיות של התחדשות ומהפכים. במקביל, אתם מתרחקים מחברים ישנים אך לא ממהרים למצוא אנשים אחרים למלא את מקומם. מצב זה מקשה עליכם ועלול ליצור תחושת בדידות גורפת. התסכול שלכם מדרבן אתכם לבלות ערב שלם בבית, ולזלול מכל הבא ליד. לפחות נצלו את הזמן לקריאת ספר טוב או לכל פעילות אחרת שגורמת לכם להנאה של ממש. בקריאת מסרים שהתקיימה עבורכם בשיטה העושה שימוש במטוטלת ובאבנים מזרחיות, עלתה בגורלכם צורה באר מים: המסר הוא – השפעה רבה מגיעה מבני המשפחה שתורמים לכם מזמנם ומומחיותם בהתלהבות שנדבקת גם אליכם. מטרה חברתית משותפת מאחדת אתכם עם קבוצת אנשים חדשים. תחזית שבועית: 18/03 - 24/03 ראשון עד שלישי: בעיית אמינות עוצרת את המאמצים שלכם להגיע למטרה בעלת אופי כלכלי. מספר אפשרויות עומד לפניכם, החשובה מכל, למצוא דרך שמקובלת גם על בן/ת הזוג. במידה והנכם פנויים, בימים אלה, תהיה לכם נטייה להתחבר למישהו, בכל מחיר- גם אם האדם לא מתאים, העיקר לא להיות לבד. הרקיע רומז כי לבעיה שאתם מתלבטים בה יש יותר מאשר פתרון אחד, אל תנעלו את עצמכם. רביעי עד שבת: יכולת ההתחדשות שלכם מפתיעה אפילו אתכם. אתם מצליחים להתאושש מתחושה של תבוסה ודאגנות ומחזירים לעצמכם את האופטימיות הטבעית שלכם. התעוזה והאומץ שתגלו והנכונות שלכם לעבודה פנימית מאומצת, יאפשרו לכם להתמודד בצורה טובה יותר עם הקשיים. הפנימו את הרעיון שלפיו רגליים חזקות הינן הכרחיות אמנם בביצועה של כל משימה, אך עדיין הכוח השכלי חשוב יותר.
 1. גדי

  גדי

  תחזית יומית: 24/03 יום סוער. אתם נוקטים יוזמה לקידום... (לתחזית המלאה) יום סוער. אתם נוקטים יוזמה לקידום עניינים שברוח אבל במקום להתקדם לכיוון הנדרש, בכול פינה מתפתחים עימותים. עליכם להגדיר בצורה מדויקת מה אתם רוצים ולא לתת לאנשים סביבכם להסיט אתכם מהמסלול. הדרישות שמציבים לכם הסובבים אתכם הן לא מציאותיות ועליכם לעמוד על שלכם ביתר תקיפות. הרקיע מבשר על תקופה של פעילות וריגושים. אקשן הוא שם המשחק. יש להפסיק את ההתלבטויות ופשוט לצאת אל הדרך. בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו שמונה מטבעות- הקלף מתאר סתת אבנים המסתת באבן, עובד קשה ומשקיע, אך לבוש בבלויי סחבות. המסר הוא – נראה כי השלמתם עם מצב שכלל אינו דורש השלמה. אל תחששו להעז לפרוץ אותו מכיוון שהמזל ממתין לנועזים. תחזית שבועית: 18/03 - 24/03 ראשון עד שלישי: אתם מתאימים את עצמכם למציאות. ייקח זמן עד שמצבכם האישי והכלכלי יירגע. פסק הזמן שניתן לכם הוא בבחינת מתנה יקרת ערך. יוזמה של אדם קרוב תוביל אתכם לכיוון שלא חשבתם עליו קודם לכן. מישהו משפיע עליכם לפעול בתחום המשפחתי. הימנעו מעימותים גלויים אך הפעילו את השפעתכם בעקיפין על ידי 'שליחים'. הרקיע רומז כי אם אדם זר משפיע על חייכם, יש לעשות הכול כדי לגלות את מניעיו הנסתרים. רביעי עד שבת: אל תיכנעו למצבי לחץ שעלולים להתעורר בסוף השבוע. פעילות מאחורי הקלעים יוצרת אווירה לא נעימה. החיפוש שלכם אחרי אתגרים בתחום החברתי, עלול להכניס אתכם לצרות. הצורך שלכם להשביע את רצונם של אחרים, גורם לכם לעייפות נפשית. אל תתפתלו בניסיונות להיות אהובים ומקובלים על כל מי שאתם מכירים. הפנימו את הרעיון שלפיו אדם רוחני אינו מתייאש לעולם ואינו מניח לנסיבות חיצוניות להפריע לו בביצוע משימותיו. הוא יודע כי רק הוא עצמו אחראי לגורלו.
 1. דלי

  דלי

  תחזית יומית: 24/03 מצב הרוח שלכם מתדרדר אבל אתם לא... (לתחזית המלאה) מצב הרוח שלכם מתדרדר אבל אתם לא נותנים לעצמכם לגלוש לתהומות עמוקים מידי וטוב שכך. עליכם לצאת מתחום הדיבורים ולעבור לתחום המעשים, במיוחד בכול מה שקשור בבני משפחה. פידבק חיובי מגיע מכיוון מפתיע. אתם מקבלים מחמאות ונותנים לכם להרגיש שלוקחים אתכם ברצינות. הרקיע מבשר על תקופה של זוהר ומלכותיות. הוא צופה קשרים עם אנשי שררה, כמו גם עם גורמים ב-"חלונות הגבוהים". בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו גלגל-המזל – הקלף מתאר גלגל אשר עולים ויורדים בו שלושת כוחות הטבע והם- הכוח המוליד, הכוח המקיים והכוח ההורס. המסר הוא – זה הזמן להשקיע בהימורים פעוטים, אתם יודעים, כשהמזל מקיש בדלת אין צורך בהשקעה של סכומים גדולים. תחזית שבועית: 18/03 - 24/03 ראשון עד שלישי: אין אפשרות ליישם בטווח המידי את מה שאתם מתכננים. כל ניסיון להחיש עניינים יתקל בהתנגדויות ומכשולים. תנו לעצמכם מרחב תמרון גם מבחינת ביצוע תוכניות עתידיות וגם מבחינת לחצים פנימיים מיותרים שאתם מפעילים על עצמכם וחבל. עליכם ללמוד לשחרר שליטה. נראה שבימים אלה אתם תקועים עם תיאוריות מקובעות מראש, והגיע הזמן לבחון את הדברים מחדש. הרקיע רומז כי יש להתייחס בקלילות למצבים הפכפכים. ייתכן כי דווקא בהם מצפה לכם המזל הטוב. רביעי עד שבת: תחושת פיזור וחוסר ריכוז מאפיינת פרק זמן זה. קשה לכם להתמקד במה שאתם עושים. טוב שסוף השבוע מתקרב ותהיה לכם הזדמנות של ממש לאזור כוחות ולהתרענן. עליכם להמעיט בהתרוצצויות ולנסות להבדיל בין עיקר וטפל גם במטלות הביתיות וגם במחויבויות החברתיות החיצוניות. הפנימו את הרעיון שלפיו אדם רוחני אינו מתלונן כאשר שורר מצב של התנגדות, אלא אף משתמש בו על מנת לחזק את עצמאותו.
 1. דגים

  דגים

  תחזית יומית: 24/03 ההתקפה היא ההגנה הטובה ביותר. אולי.... (לתחזית המלאה) ההתקפה היא ההגנה הטובה ביותר. אולי. לאור הנסיבות, מוטב לכם לנקוט בווריאציה של טקטיקה זאת. לפני שיגיעו הטענות והביקורת לכיוון שלכם, פיתחו בשיחה ורצוי שתהיה הכי כנה שבעולם. בתוך תוככם, אתם יודעים שאינכם נוהגים בצורה הוגנת ושאתם מגיבים לנסיבות ולא פועלים לפי מה שאתם יודעים שצריך. הרקיע מבשר על תקופה בה מומלץ ליטול פסק-זמן על מנת לשקול מחדש קשרים שהפכו למעמסה. שיחת נפש עשויה לסלק משקעים שאתם גוררים עימכם זמן רב. בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו שלוש מטבעות- הקלף מתאר אמן הניצב על דרגש, מפסל באבן ולצידו ניצבים שני מעריצים המתבוננים בו ביראת כבוד. המסר הוא – חצוצרת התהילה פוסעת לפניכם ומחייכת בשיני זהב. זהו קלף המבשר על כבוד ותהילה. תחזית שבועית: 18/03 - 24/03 ראשון עד שלישי: באופן יוצא דופן, דווקא עכשיו בא לכם לנהוג אחרת מהרגיל. להתפרע מעט ולהפתיע את הסובבים אתכם בצעדים שונים ולנקוט במקוריות שעשויה להשאיר את החברים שלכם מופתעים במיוחד. אל תחפשו הסברים. פשוט תיהנו מתחושת החופש. נראה שאתם מתחברים באופן אינטואיטיבי לצרכים של אנשים קרובים לכם, וזה מצוין. הרקיע רומז כי אתם צריכים להתעלם ממשקעים אישיים ולהתרכז אך ורק במה שטוב עבורכם. רביעי עד שבת: עיכובים גורמים לכם להיות בלחץ גדול במשך מרבית זמנכם. אתם אסירי תודה על היום החופשי הצפוי לכם סוף השבוע, וזה מה שגורם לכם להרגיש קצת יותר טוב לגבי האירועים הנוכחיים. אתם מאוכזבים במקצת מאדם מעצבן שמנסה לרפות את ידכם, למרות הניסיונות החוזרים והנשנים שלכם להשביע רצון. הרקיע רומז כי שלום בכל מחיר – הוא רק לעיתים רחוקות פתרון טוב לבעיה כלשהי.