הורוסקופ
 1. טלה

  טלה

  תחזית יומית: 22/07 השראה שאתם מקבלים מאדם חכם משפיעה... (לתחזית המלאה) השראה שאתם מקבלים מאדם חכם משפיעה עליכם לטובה. אתם מסוגלים לבצע את מה שהוטל עליכם באופן הטוב ביותר. אל תדאגו יותר מידי. כל מה שעליכם לעשות זה להתארגן טוב יותר. יום מתאים להתחיל דיאטה ולהאיץ את הפעילות הגופנית. אתם זקוקים לפעילות גופנית כדי לאזן את ההשקעה האינטלקטואלית המאומצת. זה הזמן לבחון את רגשותיכם ולהתבונן במציאות כפי שהיא, מבלי ליפול טרף לעולם האשליות. בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת המטוטלת עלה בגורלכם המסר הבא: הכבלים שאתם כבולים בהם אינם כה חזקים כפי שנדמה לכם. צעד נועז ומהיר עשוי לשחרר אתכם מאזיקים רוחניים. תחזית שבועית: 16/07 - 22/07 ראשון עד שלישי: למרות הנחישות והלהיטות שלכם, התגובות מהסביבה קרירות למדי, מה שדי עולה לכם על העצבים. במקום לכעוס על כל העולם, מוטב שתתרכזו בעצמכם. קחו זמן להתפנקות והקדישו משאבים לפעילות ספורטיבית. במקביל, הפנימו את המסר שלפיו אין להתחיל דברים חדשים ובעלי משמעות, כל עוד נמצא הוויכוח בעיצומו. יש ליישב אותו תחילה. רביעי עד שבת: אתם לא ישנים מספיק בגלל שטות טורדנית. עד שלא תסדירו את העניין הזה בצורה תקיפה והחלטית, פשוט תמשיכו לסבול ולהוציא את הכעס שלכם בדרכים עקיפות. מישהו קרוב לכם זקוק להכוונה ולייעוץ. הפניה לאיש מנוסה תסייע מאוד. אתם צריכים ללמוד להרפות ולנקות את הראש. בחרו מתוך מבחר שיטות את המתאימה לכם ביותר.
 1. שור

  שור

  תחזית יומית: 22/07 צפוי עימות עם מישהו שיש לכם עימו... (לתחזית המלאה) צפוי עימות עם מישהו שיש לכם עימו חשבון ארוך. למרות שהכוונות של אותו אדם חיוביות ביסודן, הכסף משמש לו כפיתיון וכתירוץ עלוב לחדירה לפרטיות שלכם. לא פלא שאתם חשים שהקשר חונק אתכם והגיע הזמן לשים לזה גבול. נסו להיות דיפלומטים ולא לשבור את הכלים. זה זמן מתאים למצוא תחומי עניין חדשים שימלאו אתכם באנרגיה. צפוי מסר המכיל בשורות מרנינות. בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת המטוטלת עלה בגורלכם המסר הבא: אל תחששו, אתם נצחיים. אתם טיפה מתוך האור הגדול של האל ומכיוון שהוא עצמו נצחי, הרי שכך גם אתם. תחזית שבועית: 16/07 - 22/07 ראשון עד שלישי: מה שאתם הכי זקוקים לו הוא שקט. אל תבלבלו בין מצב רוח ירוד לבין הרצון שלכם להתבודד ולא לשמוע שוב ושוב את אותם דברים מאותם אנשים. אם יבוא לכם לצאת מהבדידות שגזרתם על עצמכם, תוכלו לעשות זאת בקלילות. מצד שני, למה שלא תקשיבו לקול הפנימי ותיקחו פסק זמן מכולם ומהכול? הפנימו את המסר שלפיו החכם אינו מתערב בהמולת החיים. בדרך זו הוא שומר על עוצמתו ועל שלוותו הפנימית המביאה עימה מזל ושגשוג. רביעי עד שבת: אתם מתהלכים בתחושה של קיפוח. כאילו לאף אחד בעולם לא ממש איכפת מכם. בחרו עשרה דברים נחמדים שאתם רוצים לעשות למען עצמכם. צאו לקניות, לכו לטייל, או שפשוט תתיישבו לקרוא את הספר שמונח על השידה כבר מספר ימים. יש להתחיל להירגע וליהנות! יסוד האדמה מזרים אליכם אנרגיות של יצירה ויציבות. זה הזמן להגשים חלום שחוזר על עצמו לאחרונה שוב ושוב.
 1. תאומים

  תאומים

  תחזית יומית: 22/07 יום שמעלה סימני שאלה בתחום האישי. אתם... (לתחזית המלאה) יום שמעלה סימני שאלה בתחום האישי. אתם מרגישים שמופעלים עליכם מכבש לחצים רגשיים. מישהו מאשים אתכם בלי הרף. קשה לדעת האם אלה מניפולציות רגשיות או ביטוי אמיתי לתחושות ורגשות שהצטברו. כדאי שתשתפו פעולה ותקשיבו באמת לדברים הנאמרים. אל תשתמשו בנשק השתיקה והאדישות החביב עליכם כל כך. במקביל אתם מתקרבים אל אדם שהיו לכם מחשבות שליליות לגביו. דברים שרואים מכאן, לא רואים משם. בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת המטוטלת עלה בגורלכם המסר הבא: כללי טקס ומוסכמות חברתיות, מוגיעים אתכם. מצד שני, דווקא בהם טמון המפתח להצלחתכם. תחזית שבועית: 16/07 - 22/07 ראשון עד שלישי: ימים לא פשוטים עוברים עליכם. הסבלנות שלכם לא בשיא וכבר נמאס לכם להיענות לבעיות של אחרים. מה עוד שאתם ממש מעדיפים להיות במרכז העניינים. אז מה לעשות? בכול זאת, למרות הנסיבות, לעשות מאמץ ולא "לשלוף מהמותן". יש עוד אנשים שסובלים בסביבה וגם בהם צריכים להתחשב. נצלו את החוסן הפנימי שלכם לעזור לאחרים. הפנימו את המסר שלפיו אדם נאור רוכש את ניסיונו בתקופות של בכי. רביעי עד שבת: אלה ימים בהם תהיה לכם הזדמנות לתמוך בבן (בת) הזוג, בשעת צורך אמיתי. התגובה האוהדת שתגיע תפתיעה אתכם בעוצמתה. הגיע הזמן ללמוד מהי נתינה אמיתית מהלב, ללא ציפייה לאישור או לתמורה הולמת. המשיכו בגישה הזאת ותקטפו את הפירות. התנהגותכם הנדיבה והאוהבת תשפיע במידה רבה על כל בני המשפחה. העניקו עדיפות לקשר שהולך איתכם זמן רב. מכל מקום, אל תהמרו על מה שנראה כמו הרפתקה חולפת.
 1. סרטן

  סרטן

  תחזית יומית: 22/07 השבוע נסגר עבורכם בצורה מוצלחת במיוחד... (לתחזית המלאה) השבוע נסגר עבורכם בצורה מוצלחת במיוחד לאור העבודה שתקבלו חדשות טובות. יש לשקול ברצינות שינוי מהותי. חילופי תפקידים חברתיים באים בחשבון גם הם. בתחום האישי אתם נאלצים להתמודד עם חוסר אמון שמגיע ממישהו קרוב לכם. לפני שאתם נכנסים למריבה ולעמדת התגוננות כדאי לבדוק מה שורש הבעיה. טיפוס חלקלק עלול להציף אתכם באהדה מזויפת. נסו לנחש מה בדיוק יוצא לו מהקטע הזה. בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת המטוטלת עלה בגורלכם המסר הבא: אם יש אדם שאינו לרוחכם, התנערו ממנו. אם אין ביכולתכם להתנער ממנו, קבלו אותו באהבה והשלימו עימו. תחזית שבועית: 16/07 - 22/07 ראשון עד שלישי: יש לכם מספר דילמות איתן אתם צריכים להתמודד בימים אלה ממש. הריחוק הרגשי שאתם מנסים ליצור כדי לגבור על הרגישות הגבוהה שלכם, לא ממש עוזר. עדיף להתמודד ולהתעמת עם המצב מאשר לברוח. בן מזל דגים יבוא לעזרתכם במידה ותפנו לעזרה. אל תשחקו אותה גיבורים. אתם ממש זקוקים לליטוף ולחיבוק. הפנימו את המסר שלפיו הרגע בו נעשה אדם מודע לשגיאותיו ומחליט לפנות אל דרך חדשה, דומה במידה רבה להארה. רביעי עד שבת: הבלגאן שמלווה אתכם יחלוף לאחר שיחה שתבהיר סיטואציה שמטרידה אתכם. מישהו שנראה כאילו הוא מעוניין בקשר- יאכזב. מצד שני, אם תתגברו על הנטייה הטבעית שיש לכם להתכרבל מתחת לשמיכה ולרחם על עצמכם-צפוי לכם פרק זמן נהדר. זה הזמן ליחצן את עצמכם, בעיקר אם מדובר בעסקים. גישה לארג'ית מצידכם, תסלול עבורכם את הדרך.
 1. אריה

  אריה

  תחזית יומית: 22/07 יום קשה עובר עליכם לפחות מבחינה... (לתחזית המלאה) יום קשה עובר עליכם לפחות מבחינה רגשית. אתם גורמים לעצמכם לחץ ומועקה בגלל ההתנהלות האישית הכושלת ולא רק בגלל הלחצים והעומסים האמיתיים. כדאי לקחת את יום החופש הזה על מנת לעשות סדר בבלגן. גם בתחום האישי אתם לא בטוחים מה אתם רוצים. עד שלא תתאפסו על עצמכם, אל תערבו אנשים אחרים שיכולים להיפגע מכם. בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת המטוטלת עלה בגורלכם המסר הבא: אם רצונכם לזכות באהבה, צאו וחפשו אותה. אל תשכנעו את עצמכם כי הגורל צריך לעשות למענכם את שאתם אינכם עושים. תחזית שבועית: 16/07 - 22/07 ראשון עד שלישי: צפויה נסיעה משמעותית. הכינו תוכנית גיבוי למקרה הצורך. המוטיבציה שלכם לגרום לאווירה הזוגית להשתפר- גבוהה וכול מה שעליכם לעשות הוא לזרום עם בן הזוג. במחשבה שנייה, מגיע לכם לנוח ולתת לאחרים לבצע את הסידורים. הניסיון יעלה יפה ואתם תתפלאו לגלות עד כמה אתם נהנים כשמישהו אחר לוקח זמנית את הפיקוד. הפנימו את המסר שלפיו אין כל ערך להתקשטות כאשר היא באה לכשעצמה, אלא אם היא חלק מתהליך מהותי יותר ועמוק. רביעי עד שבת: אתם כמהים לשחזר קטע בלייני שעשה לכם את זה. אל תהססו לקחת איתכם את כל מי שנכחו בו בעבר. הכוכבים יוצקים אל חייכם אנרגיה יציבה וממוסדת. נראה כי גם ההרפתקנים שביניכם תופסים כיוון שמרני. הימור רומנטי מתברר כמשתלם. גם אם הפרשייה מצריכה וויתור כלשהו, עדיין היא שווה לכם. זורמת אליכם אנרגיה רעננה השזורה בחדוות נעורים. אירועים הקשורים בילדים עושים לכם טוב.
 1. בתולה

  בתולה

  תחזית יומית: 22/07 צפוי עימות מפתיע אשר מתפתח מעל ומעבר... (לתחזית המלאה) צפוי עימות מפתיע אשר מתפתח מעל ומעבר לכל פרופורציה ויש סיכוי אפילו שתשפכו דמעות. אי הנעימות הייתה יכולה להימנע אם לא הייתם כל כך רגשנים ולוקחים כל דבר ללב. לא כל מה שקורה מסביב נוגע לכם באופן אישי. לאנשים אחרים יש את הדינאמיקה של החיים שלהם וכל אחד, בסך הכול, דואג באופן טבעי, לאינטרסים שלו. בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת המטוטלת עלה בגורלכם המסר הבא: האל נמצא בכול והכול נמצא באל. אין צורך לנדוד למרחקים על-מנת למצוא את שמונח כאן ממש לפניכם. תחזית שבועית: 16/07 - 22/07 ראשון עד שלישי: הצעה רומנטית מגיעה מכיוון לא צפוי. אתם שוקלים ברצינות אולם לא לוקחים בחשבון מספר מרכיבים חשובים. הנטייה שקפצה עליכם לנהנתנות ולבזבוזים, קצת מבלבלת לכם את החושים. יש לכם הזדמנות לבדוק אם אתם רוצים לתת צ'אנס לקשר או לא. במהלך יציאה משותפת לבילוי ממושך תקבלו את התשובות. הפנימו את המסר שלפיו אדם נאור נוהג ביושר ובאצילות, מזלו הטוב נובע מהתנהגותו הנינוחה. רביעי עד שבת: פרגון ואהבה יכולים לעשות טוב לכם וגם לכל מי שקרוב לכם. בטחון עצמי הוא תכונה מצוינת אבל רק כשהוא בא במידה הנכונה. תנו גם לאחרים להתבטא ולהביע את רצונם. הדבר נכון בתחום העבודה וגם בתחום הביתי. במידה ותצליחו להתנהל יותר בנועם במישור הזוגי, תעברו פרק זמן נפלא עם פוטנציאל להמשכיות בסוף השבוע.
 1. מאזניים

  מאזניים

  תחזית יומית: 22/07 הסקרנות האינסופית וכישרון השיחה הבלתי... (לתחזית המלאה) הסקרנות האינסופית וכישרון השיחה הבלתי נלאה שלכם, מושכים אליכם אנשים בעלי השפעה. נסו לרדת לעומק ולהרשים את הסובבים אתכם גם ביכולות האינטלקטואליות ולא רק ברושם חיצוני, גם אם הוא כובש ומרתק. הקפידו להשאיר קצת אנרגיות גם לתחום הביתי והזוגי. אל תוותרו על כמה רגעי איכות ויופי בסוף היום. הפנימו מסר האומר כי הגות ומדיטציה ישיגו את מטרתן אך ורק אם תהינה ספונטאניות: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת המטוטלת עלה בגורלכם המסר הבא: יש לכם אלף ואחת סיבות להתחשבן עם העבר, אך זכרו כי המנצחים הגדולים של החיים מפנים עורף לעבר וממשיכים בדרכם. תחזית שבועית: 16/07 - 22/07 ראשון עד שלישי: אתם עסוקים מאוד בעבודה על פרויקט מאתגר וקצת שוכחים את קיומם של בני משפחה וחברים. אל תיפלו שוב למלכודת שאתם מכירים טוב כל כך. זה עלול לעלות לכם ביוקר בשלב מאוחר יותר. גם ככה אתם נמצאים במצב עדין. יש מי שמפרש את התנהגותכם כחוסר התחשבות מכוונת. הפנימו את המסר שלפיו אדם נאור צובר הצלחות כאשר הוא זוכה בהיענותם של הכפופים לו, ובכך הוא זוכה גם בברכת שמיים. רביעי עד שבת: זה הזמן לשבת ולתכנן תקציב בצורה מסודרת. מה שעד עתה זרם לו כאילו מאליו, עלול לגרום לכם לצרות צרורות. הריחוף והחולמניות שלעיתים קרובות אתם מסתתרים מאחוריהם, חייבים להתחלף בגישה מעשית יותר. ברגע שתתחילו תגלו שהשד לא נורא כל כך. המזל הטוב ממתין לכם בבזארים ובשווקים. במקביל, מקומות בניחוח של יוקרה עלולים להתברר כמקח טעות.
 1. עקרב

  עקרב

  תחזית יומית: 22/07 היחסים החברתיים שלכם בסימן עליה. אתם... (לתחזית המלאה) היחסים החברתיים שלכם בסימן עליה. אתם מצליחים לעגל פינות ולא להתייחס בכבדות מיותרת למה שקורה סביב. יום טוב עובר עליכם ואתם מצליחים להתגבר על המועקה שחשתם לאחרונה. התנהלות המאופיינת בהבזקים של מנהיגות ותעוזה גורמת לאנשים לעצב דעה מעודכנת ושונה עליכם ממה שהיה בעבר. הפנימו מסר האומר כי המציאות כבר נמצאת, אינכם חייבים לצאת להשיגה. אם תתנערו ותיפטרו מהזיותיכם, תוכלו לעוף עד קצווי שמיים. בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת המטוטלת עלה בגורלכם המסר הבא: צפויה לכם הצלחה שהיא חומרית בעיקרה. זו תקופה בה כדאי לכם להעדיף את הפן הגשמי על פני הפן הרוחני. תחזית שבועית: 16/07 - 22/07 ראשון עד שלישי: אדם שעשה אתכם עסקה מסוימת- מפתיע. אתם מרגישים שלא הכול נאמר ושיש דברים שמסתירים מכם. אין טעם לחכות ולהישאר בחוסר וודאות מעיק. שאלו באומץ את השאלות ולפחות תקבלו תשובות ברורות. צפוי בילוי חברתי מאתגר. נסו להתרכז במה שקורה ואל תבזבזו את הזמן במחשבות על פתרון בעיות. הפנימו את המסר שלפיו אדם נאור מציב לעצמו מטרות ברורות, כך קל לו יותר להתגבר על המכשולים אשר בדרך. רביעי עד שבת: קחו את עצמכם בידיים והקשיבו לקצב הפנימי שיכתיב התנהלות איטית. אתם זקוקים לשקט גם כדי לנוח מהעומס בעבודה וגם כדי לנוח מהמשפחה. נראה כי אתם נוטלים פסק-זמן כדי לבחון את הישגיכם. בסופו של עניין אתם מפרגנים לעצמכם קטעים שנהגתם להירתע מפניהם. אווירה רומנטית מזמינה שיחות נפש אל תוך הלילה, אך אל תמהרו לקבוע כי מצאתם את הנפש התאומה שלכם.
 1. קשת

  קשת

  תחזית יומית: 22/07 המסר העיקרי ליום זה הוא הצורך להמשיך... (לתחזית המלאה) המסר העיקרי ליום זה הוא הצורך להמשיך ולגלות גמישות בהתאם לשינויים המתרחשים בשטח. הנסיבות קצת מלחיצות ואתם עלולים להרגיש מאוימים אבל למעשה, יש לכם הזדמנות להרחיב אופקים ולהיווכח שיש יותר מאפשרות אחת. היכולות האינטלקטואליות שלכם בשיאן. זה הזמן המתאים לדבר או להשמיע לאחרים את הדעות שלכם. יש לפקוח עין על אדם צבוע ומתחסד. עם מעט סבלנות תוכלו לחשוף את מזימותיו. בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת המטוטלת עלה בגורלכם המסר הבא: אם מישהו רומס את זכויותיכם, ייתכן שאתם הם אלה שמרשים לו לעשות כן. אל תהססו להגן על אשר שייך לכם. תחזית שבועית: 16/07 - 22/07 ראשון עד שלישי: אתם מסתכסכים אם אדם קרוב שמגלה צד מאוד לא סימפטי באישיותו. אין צורך שתנסו שוב ושוב להוכיח את צדקתכם. חכו קצת ותראו שכל העניין יישכח. אתם לוקחים ללב יותר מידי דברים שאחרים כלל לא מתעכבים עליהם. שיחה וגישה קלילה יותר יקלו עליכם את ההתמודדות. הפנימו את המסר שלפיו אין מצב אשר נמשך לנצח והאפשרויות אשר לא תוגשמנה עתה, לא תוגשמנה גם בעתיד. יש להוציא את הדברים מן הכוח אל הפועל. רביעי עד שבת: אתם במצב רוח פילוסופי ותוהים מהי מידת ההתאמה שלכם לעיסוקכם היומיומי. מהי התכלית ומהי המשמעות? בדקו אפשרויות לפעילות מחוץ לשעות העבודה. בחרו משהו באופן אינטואיטיבי ביותר ואל תתפתו להיכנע לתירוצים לא ללכת עם זה עד הסוף. נראה כי אתם לוקחים את הדברים כבד מדי. צפויות לכם תוצאות טובות יותר אם תתירו לעצמכם לזרום. ביטוי עצמי היא הסיסמה לפרק זמן זה.
 1. גדי

  גדי

  תחזית יומית: 22/07 עומס אירועים מאפיינים יום זה. אנשים... (לתחזית המלאה) עומס אירועים מאפיינים יום זה. אנשים שונים פונים אליכם בדרישות שונות סותרות ואתם מרגישים שאינכם מסוגלים לספק את סחורה. לא קל לכם לסרב ואתם נופלים למלכודת של "לא נעים לי". מתי תלמדו שעליכם לפעול למען עצמכם ופחות לחשוב של אחרים. כך פועל העולם וככול שתקדימו להפנים עובדה זאת – יקל עליכם. הגיע הזמן להשקיע בפיתוח האינטואיציה שלכם או בפשטות, אל תהססו לרכוש ידע וניסיון בתחומי עולם הנסתר. בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת המטוטלת עלה בגורלכם המסר הבא: אם אתם ניצבים בפני פיתוי גדול, אל תשכחו את אשר מונח על כפות המאזניים. עשו את אשר ברצונכם לעשות אך זכרו כי לכל דבר יש מחיר. תחזית שבועית: 16/07 - 22/07 ראשון עד שלישי: צפויה פגישה מוצלחת מאוד ומעוררת התרגשות פנימית. אתם חושבים על מיסוד של קשר או העמקתו על ידי צעד דרסטי. מי שפנוי מחפש בקדחתנות אחרי אהבה חדשה. יש סיכוי למצוא קשר רומנטי במקום הכי פחות צפוי. אתם עדיין מודאגים בנוגע לעתיד. אל תנסו לתכנן יותר מידי רחוק. הדברים יסתדרו. הפנימו את המסר שלפיו הרוחניות מיטיבה עם הענווים והצנועים, אך אינה יכולה להועיל למתרברבים ולמתנשאים. רביעי עד שבת: כדאי לשקול פעם נוספת עוד לפני שאתם מגלים נחמדות כלפי טיפוס מתוסבך. שום דבר טוב לא ייצא מהסיפור הזה. ידיד שנקלע לצרה מספר לכם על תלאותיו. גם אם הוא לא ממש מבקש עזרה, נסו להבין מה מסתתר בין המילים. נראה כי דברים לא זזים משום שאתם נוהגים בניגוד לצו ליבכם. היקום יעניק לכם את אשר אתם סבורים כי אתם ראויים לו.
 1. דלי

  דלי

  תחזית יומית: 22/07 הגיע הזמן שתלמדו להקשיב יותר... (לתחזית המלאה) הגיע הזמן שתלמדו להקשיב יותר לאינטואיציות הפנימיות שלכם. חלק גדול מהתוכניות שעשיתם להיום לא מתבצע. אתם מרגישים שאינכם נאמנים לעצמכם ואת ה'חשבון' על כך, אתם משלמים במצב רוח ירוד. תוזמנו לאירוע חברתי סמוך למקום מגוריכם. השיקול צריך להיות מה באמת בא לכם לעשות. הזוגיות היא עניין חשוב, אך יש לה מגבלות שצריך להתפשר עימן. בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת המטוטלת עלה בגורלכם המסר הבא: האירו את עצמכם ואל תדאגו לאחרים. אם אתם תהיו מוארים, הם כבר יבואו להסתופף בנגוהות האור אשר תבקענה מכם. תחזית שבועית: 16/07 - 22/07 ראשון עד שלישי: חברים קרובים מכניסים אתכם למצב ממנו קשה לכם להתחמק. מצד שני, גם לא ממש מתאים לכם לשתף פעולה. אין ספק שאתם מגלים עדינות והתחשבות יתר באחרים ולא תמיד זוכים ביחס דומה. יש מי שמנסה להשפיע עליכם יותר מידי וזה יוצר התנגדות פנימית אצלכם. לא צריך לחפש תירוצים, פשוט לומר: לא. הפנימו את המסר שלפיו אדם נאור פועל על פי הצו העליון ובכך הוא נמנע משגיאות. גם הקרובים לו ייהנו מן הברכה. רביעי עד שבת: מישהו קרוב שאתם מספרים לו את הסודות הכי כמוסים שלכם, מאכזב אתכם. מידע שמגיע אליכם גורם לכם להרגיש מרומים. כדאי לספור עד עשר לפני שמקימים מהומה גדולה. בירור מעמיק יותר יגלה שאתם צריכים להיות זהירים יותר אבל בעצם, המצב אינו נורא כל כך כפי שזה נראה לכם בהתחלה. צפויה פרשת דרכים בה ליבכם מושך בכיוון רגשני, ואילו הגיונכם מפציר בכם להתבונן בעובדות. אל תאמינו בניסים.
 1. דגים

  דגים

  תחזית יומית: 22/07 פיזור הדעת וחוסר הריכוז שלכם גורמים... (לתחזית המלאה) פיזור הדעת וחוסר הריכוז שלכם גורמים לכם לעשות כמה פשלות רציניות. חברים קרובים מציעים לכם פעילות משותפת אבל אתם מהססים ומתלבטים. ההתנהגות שלכם מתפרשת על ידי האחרים כהתחמקות. רצוי שתביעו את דעתכם הנחרצת וגם אם אתם באמת, לא בטוחים במה שאתם רוצים, לכו על כיוון מסוים ואל תזוזו לא ימינה ולא שמאלה. באהבה, אין לחשוש מתגובותיו של הצד השני. אם אתם חוששים, כדאי לשקול מחדש את העניין. בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת המטוטלת עלה בגורלכם המסר הבא: יש אנשים שלעולם לא ישתנו. אל תשלו את עצמכם כי יש בכוחן של נסיבות חיצוניות לגרום להם להפוך את עורם. תחזית שבועית: 16/07 - 22/07 ראשון עד שלישי: אתם מגלים נוקשות כלפי אנשים שכבר מזמן נמאסו עליכם. לא שזה רע לבטא את הרגשות האמיתיים שלכם, אבל יש אפשרות לעשות זאת בדרך טאקטית ולא להשתולל יותר מידי. אם תציבו אולטימאטום, אתם עלולים להישאר די מבודדים במערכה. התחרותיות שאתם מגלים אינה במקומה. הפנימו את המסר שלפיו אדם נאור אינו אדיש לגורלם של זרים ואינו מעדיף את טובתם של אלו הקרובים- כך הוא מעצים את מזלו הטוב. רביעי עד שבת: סוף השבוע מבצבץ באופק ורובו ככולו בסימן הצלחה. מדובר בעיקר בתחום החברתי. עם זאת, חשוב לציין, כי עליכם לעשות מאמץ מינימאלי כדי לצאת החוצה על מנת שתוכלו לפגוש אנשים חדשים. ההמלצה היא- 'לא חשוב לאן תגיעו ואת מי תפגשו, חיוך וגישה חיובית לדברים המתרחשים סביבכם יבטיחו לכם הנאה רבה והכרויות חדשות ומבטיחות'.