הורוסקופ
 1. טלה

  טלה

  תחזית יומית: 17/11 אתם מצליחים להרגיע את הרוחות לאחר... (לתחזית המלאה) אתם מצליחים להרגיע את הרוחות לאחר קטעים לא פשוטים של עימותים מביכים למדי. הבעת רגשות הדדית, גורמת לתחושת התקרבות ורגיעה לאחר פרק זמן סוער. שינויים צפויים גם במסגרת המשפחתית המורחבת. יש מי שמנסה להצהיר ולנקוט עמדת שליטה אבל אתכם זה לא ממש מעניין, המשיכו בקו של איפוק ושיקול דעת. מסתמנת פשרה בעניין שהדיר שינה מעיניכם. נראה כי כל אחד מן הצדדים ירד מן העץ שעליו טיפס. מסר שהגיע אליכם באמצעות תיווך של פנג-שוואי [שיטה להתחברות עם אנרגיות גבוהות] בשילוב עם רעיונות נומרולוגיים, אומר: הארה רוחנית פירושה לא להיות אדישים לגורלם של זרים, ולא להעדיף את טובתם של קרובים. תחזית שבועית: 12/11 - 18/11 ראשון עד שלישי: יש לכם רצון להשתלב בפעילות ציבורית אולם אתם לא מאורגנים מספיק ולא מצליחים לעמוד בכול ההתחייבויות שהייתם רוצים. עיתוי נהדר להתחלות חדשות, בעיקר בתחום האישי. היכרות על רקע מקצועי עשויה להוביל להתפתחות מערכת יחסים מעניינת במיוחד. אתם תוכלו להגיע להתפתחות רוחנית ביום בו תציבו אדם אחר על המדרגה אשר עליה אתם ניצבים. רביעי עד שבת: בא לכם להתפנק ובעצם למה לא? פשוט תצטרכו להתאזר בסבלנות עד שעות הערב של יום שני. ההמתנה תצדיק את עצמה והבילוי יהיה בדיוק מה שאתם זקוקים לו. בעבודה נוצר מצב שכלל לא נעים לכם. יש מישהו שמנסה לחקור אתכם ושואל יותר מידי שאלות אישיות. גלו אסרטיביות! זהו עיתוי ממוזל ומבורך המציע לכם לזרום עם הקיים מבלי להתחשב ב"מה יגידו השכנים".
 1. שור

  שור

  תחזית יומית: 17/11 האנרגיה שלכם במצב עליה. נצלו את... (לתחזית המלאה) האנרגיה שלכם במצב עליה. נצלו את ההזדמנות לפעול, אך הימנעו מצעדים פזיזים במסגרת גל של התפרצות היצרים. כדאי לעשות מאמץ להתאפק ולא לתת לאימפולסיביות לסחוף אתכם למעשים שאתם עלולים מאוחר יותר להצטער עליהם. אל תאבדו שליטה ולכו על הכיוונים החיוביים של עשייה ופעלתנות. תם עלולים למצוא את עצמכם בעימות שכלל לא קשור בכם. זה הזמן לעצור ולשקול מחדש. מסר שהגיע אליכם באמצעות תיווך של פנג-שוואי [שיטה להתחברות עם אנרגיות גבוהות] בשילוב עם רעיונות נומרולוגיים, אומר: אם מניעיכם כנים, הרי שליבכם ינחה אתכם בדרך הנכונה אל האושר והאהבה. תחזית שבועית: 12/11 - 18/11 ראשון עד שלישי: אנשים מבני המשפחה המורחבת דורשים את עזרתכם בתוקפנות שאינכם מורגלים בה. קשה לכם להיענות לדרישה כיוון שאתם עסוקים מאוד בעניינים האישיים שלכם, אבל הרצון הכנה שלכם לעזור, גורם לכם לנסות ולכבות את ה'שריפות'. בסוף אתם מרגישים מותשים וחסרי אנרגיה לחלוטין. מומלץ להישאר בבית, זה לא זמן לבילויים. לאחר שכבשתם וניצחתם, עשו משהו טוב גם למען יריביכם. רביעי עד שבת: אתם פוגשים אנשים חדשים. יש מי שעשוי לגרום לכם להיסחף אל תוך מערבולת רגשית. אם אתם מוכנים להשקיע קצת מעצמכם, יש סיכוי טוב להתפתחות קשר ידידותי פלוס. הכול פתוח והרוב תלוי בכם. העיתוי הוא קריטי אז שימו לב למי שמנסה להתקרב אליכם, שלא תפספסו! הרקיע מתריע מפני היצמדות יתירה אל עקרונות שמרניים ובעצם, הוא קורא לכם לגלות פתיחות כלפי שינויים והתחדשויות בחייכם.
 1. תאומים

  תאומים

  תחזית יומית: 17/11 יום מתאים לטפל בנושאים אישיים. אחת... (לתחזית המלאה) יום מתאים לטפל בנושאים אישיים. אחת הסיבות להרגשת התסכול והעומס, היא שאתם שמים את כולם בראש סולם העדיפויות ואחר כך מתלוננים שלא מתייחסים אליכם מספיק. טקטיקה מעין זאת שמבוססת על ציפיות מאחרים, שאינן מוגדרות בצורה מדויקת, היא לא ריאלית ובעצם מהווה מתכון בטוח לכישלון. תתחילו לדבר ולהגדיר מה אתם רוצים. צץ אותה הרומז על הגנה המגיעה אליכם. מסר שהגיע אליכם באמצעות תיווך של פנג-שוואי [שיטה להתחברות עם אנרגיות גבוהות] בשילוב עם רעיונות נומרולוגיים, אומר: יש לאחד כוחות ולשתף פעולה עם אחרים, כדי לגבור על מכשול הניצב בדרככם. תחזית שבועית: 12/11 - 18/11 ראשון עד שלישי: בשורות משמחות מגיעות אליכם בימים אלה. עסקה מוצלחת מתפתחת ללא מאמץ מיוחד. מישהו מבין החברים הקרובים שלכם יגלה צד חדש שלא הכרתם אצלו קודם. אתם בקטע של נסיעות. נסו לתפוס פה ושם פסק זמן למנוחה ולהתרגעות. אל תעמיסו על עצמכם. הפעילו היגיון ולא רק רגש! אינכם צריכים לתכנן דבר, הניחו לגלי החיים להוביל אתכם אל מחוז חפציכם. רביעי עד שבת: חיפושים וסידורים ממלאים את ה- לו"ז שלכם עד אפס מקום. כמה שאתם מנסים להתייעל, זה לא ממש עובד. אתם עייפים למדי ומצפים בקוצר רוח שיגיע הסופ"ש ופרק הזמן המתיש הזה יגמר. הערבים מתאימים לבילוי שקט בבית. ללבוש פיג'מה ולהתכרבל מול הטלוויזיה. הרקיע דוחק בכם להפגין את עוצמתכם האישית ולנתק כבלים העלולים לגרום לתלות יתירה באחרים.
 1. סרטן

  סרטן

  תחזית יומית: 17/11 אתם עסוקים מעל הראש בתכנונים לעתיד... (לתחזית המלאה) אתם עסוקים מעל הראש בתכנונים לעתיד הקרוב והרחוק. נתקפתם בולמוס של ממש כאילו מישהו מכריח אתכם לשבת, לחקור ולהחליט. אין זה היום הכי מתאים להחלטות אם כי, לא יזיק לכם לאסוף חומר ולצבור מידע על מנת להקל על עצמכם בעתיד. שינוי צפוי בתחום הקריירה לכיוון חדש שלא עלה על דעתכם קודם לכן. צץ אות המנסה למקד את תשומת ליבכם בכישורים וביכולות שאתם מקלים בהם ראש. מדובר בכישורים וביכולות שהם מנת חלקכם. בפריסת קלפי טארוט נומרולוגיים שהתקיימה לכבודכם לצורך חיזוי וקבלת מסרים, עלה בגורלכם קלף שמספרו 72: הקלף מבשר טובות לאלה מכם שנקטו לאחרונה בצעד נחרץ, נועז ואמיץ. תחזית שבועית: 12/11 - 18/11 ראשון עד שלישי: פרק זמן טעון. נדמה לכם שאתם מפספסים את אהבת חייכם בגלל אי הבנות. אל תשכחו שלא הכול תלוי בכם. התפרצות לא מתוכננת עלולה לגרום ל'קלקול' יחסים עם מישהו שיקר מאוד לליבכם. נסו להרגיע את השטח ולמתן את קצב הפגישות. תנו לזמן לעשות את שלו. לעיתים קרובות, העיקר הוא העיתוי הנכון. הארה רוחנית עשויה לסלק מכשולים במישור החומרי. רביעי עד שבת: פרק זמן רומנטי. המגעים העסקיים שלכם עם אדם מרתק צריכים עוד דחיפה קטנה ו... הקשר יכול להפוך לסיפור אהבה מלא תשוקה. נסו לבדוק את מידת ההתאמה והרצון שלכם באמת. הימנעו מפתיחה של ענייני הלב, רק על מנת להוכיח לעצמכם שאתם יכולים. אם יש לכם בן/ת זוג, צפו להפתעה נפלאה! הרקיע מציע לכם לבחון פעם נוספת הצעה שהלהיבה אתכם, אך הפעם בעיניים ספקניות וביקורתיות.
 1. אריה

  אריה

  תחזית יומית: 17/11 יום שמתחיל ברגל ימין. ההרגשה הכללית... (לתחזית המלאה) יום שמתחיל ברגל ימין. ההרגשה הכללית טובה ואתם מצליחים לבצע את המטלות שלכם בקלילות ביעילות ובמרץ. אתם מרגישים שיש לכם כוח לכבוש את העולם. בתחום הרומנטי צפויה הפתעה. רושם שיש לכם לגבי מישהו שאתם מכירים מזה זמן מה, ישתנה. אותו אדם יראה לכם בצורה חדשה, כאילו, יכול להוות פוטנציאל לקשר. שווה בדיקה. צץ מסר הרומז על הכרה וכבוד מצד גורמים רמי מעלה, כמו גם על הישגים בעולם האקדמיה. בפריסת קלפי טארוט נומרולוגיים שהתקיימה לכבודכם לצורך חיזוי וקבלת מסרים, עלה בגורלכם קלף שמספרו 23: הקלף מעודד אתכם "לשווק" את עצמכם, מבלי להמתין עד שהאחרים ישגיחו בקיומכם. תחזית שבועית: 12/11 - 18/11 ראשון עד שלישי: בא לכם להרגיז ולמרוד, לשבור מוסכמות ולעשות רק מה שבראש לכם. צפוי מצב רוח לא רגוע שעלול ליצור בעיה חברתית קטנה. היכרות חדשה תשפיע על מצב הרוח ואולי תצליחו להירגע במקצת. חציו השני של פרק זמן זה יהיה נינוח יותר. שימו לב במיוחד לבני מזל דלי הנמצאים בסביבה. דמיון מודרך יסייע לכם להתחבר עם אוצרות הצפונים בתוך הפנימיות שלכם. רביעי עד שבת: יתכן כי תקלעו למצב של תחרות מקצועית עם אדם קרוב. אם תדעו לנווט את העניינים בצורה נכונה והחלטית, לא תיווצר אי נעימות ממנה אתם מנסים להימנע. אתם מופתעים לגלות שיש לא מעט אנשים שיודעים על העניין, למרות שאתם עמדתם בהבטחות ולא גיליתם מידע לגורם שלישי. קחו בחשבון עם מי "יש לכם עסק". אות קוסמי צופה מצב אשר על-פיו מתנהלת פרשייה רומנטית בעלת סיכויים רבים למימוש בעל תכלית.
 1. בתולה

  בתולה

  תחזית יומית: 17/11 הרקיע גורם לכם להרגיש אופטימיות.... (לתחזית המלאה) הרקיע גורם לכם להרגיש אופטימיות. האמונה בכוחותיכם הפנימיים מתחזקת לנוכח פידבקים חיוביים. שינוי דפוסי המחשבה שלכם הכרחי בימים אלה על מנת שתוכלו להמשיך בדרך שהצבתם לעצמכם. בתחום הביתי, יש לדאוג לחלוקה של המטלות ולהגדרה של תפקידים. רצוי להימנע מעימותים שרק יחריפו את המצב. אנשים בודדים וגלמודים מצפים לתשומת לבכם, הכרת התודה שלהם תהיה מעל לציפיותיכם. בפריסת קלפי טארוט נומרולוגיים שהתקיימה לכבודכם לצורך חיזוי וקבלת מסרים, עלה בגורלכם קלף שמספרו 93: הקלף מעודד אתכם ליצור קשר עם אדם הקשור בזיכרונות העבר שלכם, גם אם אתם חוששים ממשחקי כבוד. תחזית שבועית: 12/11 - 18/11 ראשון עד שלישי: בעיה חדשה שצצה בעבודה מטרידה מאוד את מנוחתכם. בתור אנשים אחראיים והגונים, חשוב לכם לבסס את מעמדכם בצורה ישירה ומכובדת. למרות שיש לכם תחושה שקורה משהו דרמטי, אין צורך לנקוט בצעדים דרסטיים, למרות שמחשבות כאלה מתרוצצות לכם בראש. כדאי לקחת הכול בפרופורציה. בטחו בעצמכם. העתיד מבטיח הצלחה. יש בידיכם את הכוח לשלוט בסובבים אתכם. רביעי עד שבת: פרק זמן טוב עובר עליכם. אתם מקבלים מענה לכל השאלות שהציקו והיוו מקור למתח מיותר. האווירה בבית טובה ואתם מציגים חזית אחידה כלפי חוץ. חברים יזמינו אתכם לצאת לבילוי. אל תסרבו. לפנויים- אתם נראים טוב ואין שום סיבה שבעולם שלא תמצאו מישהו/י לשיחת נפש או לסיים איתו ערב אחד או יותר. הרקיע רומז על עימות כלשהו שההיחלצות ממנו דורשת מכם וויתורים ופשרות. הוא מעודד גישה פייסנית.
 1. מאזניים

  מאזניים

  תחזית יומית: 17/11 נעלמת תחושת היציבות ובהירות המטרה.... (לתחזית המלאה) נעלמת תחושת היציבות ובהירות המטרה. אתם מנסים להתנחם בתחום החברתי והזוגי אבל גם כאן הרוחות סוערות. צפוי וויכוח לגבי תוכניות ליציאה. יוזמה אישית מתבקשת כאן. אל תצפו מאחרים להציע משהו רק כדי שתוכלו לסרב. חבל לבזבז את הזמן על מריבות שטותיות. לסגולה, למזל ולברכה עלה בגורלכם הפסוק הבא מתוך ספר תהילים "מכל מלמדי השכלתי כי עדותיך שיחה לי": כדאי להגותו שבע פעמים תוך עצימת עיניים. הנומרולוגיה מייחסת לכם את המספר 6 [בשותפות עם בני מזל שור] שהולך טוב עם בני זוג אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם מסתכם ב – 3 או 9. בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם בקלפים צועניים עלה בגורלכם קלף ששמו 'שני יהלומים'. המסר הוא – צפוי מצב אשר לפיו אתם מתלבטים בין הרגש לבין ההיגיון. איש לא יעזור לכם בפתרון החידה, התשובה נמצאת בידיכם. תחזית שבועית: 12/11 - 18/11 ראשון עד שלישי: חשוב לכם מאוד להראות לאחרים עד כמה אתם מוצלחים וכישרוניים. הדבר דוחף אתכם לפעול בצורה תזזיתית ולמתוח את היכולת שלכם עד הקצה. אתם מתמקדים במשימות שעליכם לבצע. יתכן מאוד שכבר בימים אלה, בעקבות תובנה שתקבלו, יחול מפנה שישנה את גישתכם לכיוון של האטה בקצב. עוצמתכם האישית מאפשרת לכם להפוך אנרגיות שליליות לאנרגיות חיוביות. רביעי עד שבת: אתם מתלבטים בין נתיב להגשמה עצמית לבין מסלול שמכניס כסף. רק אתם תוכלו להחליט אם לכאן או לשם. קחו בחשבון כי אין קיצורי דרך ואם לא "תיקחו את עצמכם בידיים", הסיכוי שההרגשה שלכם תשפר- לא גבוה. הבחירה היא שלכם. הרקיע רומז על שמחות וצהלות הקשורות בילדים או בצעירים במשפחה. במקביל, הוא מעורר פרשיות שהפכו לנוסטלגיה.
 1. עקרב

  עקרב

  תחזית יומית: 17/11 נראה שמצב ה'תקיעות' המעיק שאתם חווים... (לתחזית המלאה) נראה שמצב ה'תקיעות' המעיק שאתם חווים קורה בגלל העומס הרב. עליכם לנסות לשנות נקודת ההשקפה שלכם. יש לכם יכולת מרשימה לראות דברים לפני אחרים ובפרספקטיבה. נצלו את כושר המנהיגות שלכם להניע אנשים אחרים. אל תביישו לסרב להצעות שאינן נראות לכם. גינוני הנימוס המוגזמים שלכם- מיותרים. הרקיע מבשר על תקופה שופעת הרמוניה ואיזון. השאלות שהתלבטתם בהן יצטיירו לכם עתה בפרספקטיבה הרבה יותר מציאותית מבעבר. בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם בקלפים צועניים עלה בגורלכם קלף ששמו 'ארבעה יהלומים'. המסר הוא – כדאי להיצמד אל הקיים ולהשקיע בו. במקביל, יש לדחות לפעם אחרת כל רעיון שרוח הרפתקנית נושבת במפרשיו. תחזית שבועית: 12/11 - 18/11 ראשון עד שלישי: אתם מרגישים התחדשות והתלהבות לקראת העתיד. היכרות חדשה עשויה להתפתח לקשר רציני. הצעה בדבר שינוי מקום מגורים נדחית לאחר חשיבה מעמיקה. יש סיכוי שבעתיד תשנו את דעתכם פעם נוספת. אל דאגה. תהיה לכם הזדמנות אחרת, טובה לא פחות. אוצרות שצברתם בעבר עשויים לשמש אתכם כקרש קפיצה אל עתיד וורוד. עסקה שתליתם בה תקוות מזדחלת בצעדי צב. כדאי לכם לשקול הצעה שעד עתה העדפתם לדחות. רביעי עד שבת: תפקידים שהיו חסומים בפניכם עד לאחרונה, פתאום נפתחים. האווירה בעבודה משתנה עקב שינויים שאינם תלויים ישירות בכם אבל יש להם השפעה חיובית. המצב מעורר תחושת תחרות אך יש מי שדואג לאינטרסים שלכם ויכול להקפיץ אתכם לראש התור. זה הזמן להפעיל את הקסם האישי. בתחום הקריירה צפויות ידיעות מרנינות העוסקות בקידום. בתחום הרומנטי צפויה בשורה שמטרתה להדק ולהעמיק קשר קיים.
 1. קשת

  קשת

  תחזית יומית: 17/11 עליכם להשתחרר מהעבר וממטענים שאתם... (לתחזית המלאה) עליכם להשתחרר מהעבר וממטענים שאתם סוחבים אתכם שנים. ויתור אינו הודאה בכישלון ובעצם זה מה שהכי מפחיד אתכם. גם הגיע הזמן להיפרד מחפצים ישנים בבית שגורמים לעומס מיותר. פתחו דף חדש ואפשרו לעצמכם לבטא את היצירתיות הטמונה בכם. במשך התהליך אולי לא תיהנו במיוחד אבל בסופו של דבר המאמץ ישתלם. הרקיע מבשר על תקופה של פעילות וריגושים. אקשן הוא שם המשחק, יש להפסיק את ההתלבטויות ופשוט לצאת אל הדרך. בהפלת גורלות שהתקיימה עבורכם על-פי שיטת האי-צ'ינג עלה בגורלכם המסר הבא – גם בנסיבות המבטיחות התקדמות, עלולים לצוץ מכשולים. כאשר מופיעים המכשולים בצורת אנשים עוינים, תמיד כדאי לנהוג בהם בנדיבות. תחזית שבועית: 12/11 - 18/11 ראשון עד שלישי: אתם מנהלים משא ומתן קשוח למדי למרות שבתוך תוככם אתם מתחרטים על כול הסיטואציה שנקלעתם אליה. למעשה, ההתלבטות הפנימית בעיצומה. אתם שוקלים האם מערכת היחסים בה אתם נמצאים, באמת מתאימה לכם. אם תפתחו את הלב ותשתפו את הנוגעים בדבר לגבי מה שעובר עליכם- רק תרוויחו ובגדול. אל תסגירו סודות בידי אלה שאינם ראויים להם. רביעי עד שבת: נושא הזוגיות ממלא לכם את הדמיון עד אפס מקום. לא שזה רע, זה יכול להיות תענוג אמיתי אלא שתלוי עם מי. היכרות חדשה נראית מאוד מבטיחה אולם לפני שאתם מאבדים לגמרי את הראש - כדאי לשים לב גם לפרטים כדי להבטיח סיום מתוק ומלהיב ולא מפח נפש. הרקיע קובע כי אם אתם מוצאים את עצמכם בקשר שאינו מסוגל להשביע את הפן הרוחני הטבוע באופייכם, כדאי שתשקלו מחדש את העניין כולו.
 1. גדי

  גדי

  תחזית יומית: 17/11 יום חביב ביותר בו אתם עסוקים יותר... (לתחזית המלאה) יום חביב ביותר בו אתם עסוקים יותר מידי עם עצמכם ולא רואים מה קורה מסביב. גלו ערנות והתמקדו בצד המעשי של הדברים. בעובדות ולא בפרשנויות האישיות. אתגר מסוים שעליו אתם חושבים ואפילו חשים בחרדה מסוימת, הוא בעצם משהו שמתאים לכם לקחת בידיים ולבצע. קטן עליכם! אם תצליחו להשתחרר מעכבות- הדרך פתוחה והמזל מחכה. לסגולה, למזל ולברכה עלה בגורלכם הפסוק הבא מתוך ספר תהילים "עוזו אליך אשמרה כי השם משגבי". כדאי להגותו שבע פעמים תוך עצימת עיניים. בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של תאו: המסר הוא – התמקדו באנשים אשר צירוף אותיות שמם המלא או ספרות תאריך לידתם, מניבים את המספר 4 הנחשב ליציב, חומרי ומעשי. תחזית שבועית: 12/11 - 18/11 ראשון עד שלישי: זה פרק זמן מתאים לצאת לבלות. מזג האוויר פשוט "מטריף" לכם את החושים ואתם לא מסוגלים להתרכז. בא לכם לצאת ולחוות את האוויר ואת המרחבים. אם אפשר, כדאי לקחת יום חופש. במידה ולא, לצאת בשעות בין הערביים אל הטבע. צרו לעצמכם פסקי זמן. אתם חייבים את זה לעצמכם. האהבה היא עוצמה שאין טובה ממנה, עשו הכול כדי להשיגה. רביעי עד שבת: אתם עושים מה שנוח לכם ולא מתייחסים יותר מידי לרצונות של הקרובים אליכם. המצב הזה דורש תיקון במידה והרגשות של אנשים אחרים חשובים לכם, ויש להניח שכך הוא הדבר. אף אחד לא צריך לנחש שאתם טרודים מאוד ולא עושים "את זה בכוונה". הימנעו מעימותים ונסו להיענות בעדינות לטענות שמגיעות אליכם. לא לשחק ב'בומרנג' רגשי. פשוט לא כדאי. הרקיע צופה לכם הצלחה במיזם כלשהו או בהימור מפתיע [כולל מהתחום הרומנטי], אשר הסובבים אתכם מגלים ספקנות לגבי סיכויי הצלחתכם בו.
 1. דלי

  דלי

  תחזית יומית: 17/11 אנרגיות חולמניות המגיעות מכוכב מתעתע,... (לתחזית המלאה) אנרגיות חולמניות המגיעות מכוכב מתעתע, מובילות אל מערכת יחסים בלתי יציבה הגורמת לסבל רב. התחושות שסחבתם איתכם במשך זמן ממושך, וניסיתם לטאטא אל מתחת לשטיח, עולות וצפות אל פני השטח. לא כדאי לקבל החלטות קריטיות אבל אתם חייבים למצוא זמן, ועוד היום, כדאי להחליט מהו הכיוון הכללי אליו אתם הולכים. יש סיכוי להיכרויות חדשות ומפתיעות בעתיד הקרוב. אל תדחו את הסוף! בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צורה בעלת דמות של ליצן. המסר הוא – גם אם הדמעה זועקת על הלחי, אתם מוצאים תעצומות נפש לבדיחה טובה. אין כמו הומור על-מנת למשוך אליכם כוחות ממוזלים. תחזית שבועית: 12/11 - 18/11 ראשון עד שלישי: המועקה שהרגשתם חלפה ונעלמה לה. אתם מנסים יוזמה חדשה ויש סימנים ראשונים להתאוששות גם בתחום האישי. אתם מתרגלים גישה חדשה המתבטאת ביתר החלטיות ותקיפות בהשוואה למצב לאחרונה. נוצרת אווירה חמה בקרב עמיתים לעבודה. נצלו את המומנטום להשיג את מטרותיכם. זה הזמן שלכם להתמקד בעניינים העוסקים בעולם החומרי והגשמי. הגיע זמן החלטות בנוגע לסיפור שנגרר זמן רב. אם תחליטו לא להחליט, אז מה שהיה – הוא שיהיה. רביעי עד שבת: מה שנחוץ לכם במלא הכנות, היא חופשה אמיתית שתאפשר מילוי מצברים. גם אם זה לא ממש מתאפשר לכם בימים אלה, לפחות תתפסו לכם כמה שעות שיתנו לכם "פסקי זמן" לחוות את השקט ולהתחבר פנימה, למרות כל האקשן שקורה לכם בחיים. אל תתנגדו, כי זה לא יעזור. פשוט תזרמו עם זה ותמצאו את ההזדמנות המתאימה. הרקיע קובע כי גם אם אתם מוצאים את עצמכם בתסבוכת כלשהי, הרי שיש לראות בה מעין קרש קפיצה לעתיד מזהיר וורוד.
 1. דגים

  דגים

  תחזית יומית: 17/11 אתם חשים עייפות מסוימת שבאה כתגובת... (לתחזית המלאה) אתם חשים עייפות מסוימת שבאה כתגובת שרשרת לתקופה של פעילות יתר. סוף השבוע כאן ויש לכם הזדמנות של ממש לנוח ולמלא את המצברים. יש מי שמנסה לשכנע אתכם לעשות תוכניות גרנדיוזיות, אבל האמת היא שעדיף שתקשיבו לגוף ולא תתפתו ללכת למקומות שלא מתאימים לכם כלל בימים אלה. הפנימו את הרעיון לפיו המפתח להצלחתכם טמון ביכולתכם לחדור אל תוך נפשה של הדמות שברצונכם לחקות את הליכותיה: אל תתביישו לבטל את ה"אגו" שלכם מפניה. בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צורה המזכירה ווילון. המסר הוא – יש דברים שהשתיקה יפה להם, וזאת גם אם מאוד בא לכם להתוודות. תחזית שבועית: 12/11 - 18/11 ראשון עד שלישי: התחום החברתי תוסס מאוד. אתם מקבלים הזמנה לאירוע גדול שאינכם קשורים אליו באופן אישי. מומלץ להיענות בחיוב. יש לכם הזדמנות לפגוש אנשים שאתם לא נתקלים בהם בחיי היומיומי ובמעגלים החברתיים הנוכחיים. הכי כדאי לזרום ולהשתלב במצבים שאתם נתקלים בהם באקראי. פשוט להיות ולהיות פשוט. זה הזמן להתעלם מדברים ארציים ולהתמקד רק במה שהינו נצחי. מהרו לחתום על הסכמים שלובנו וסוכמו. אם תשתהו, יש מי שעלול לפתוח אותם לדיון חדש. רביעי עד שבת: זה פרק זמן עם תחושות של הרפתקנות ורצון לצאת מהשגרה. כבר עשיתם דברים מטורפים בחיים שלכם, אז למה להפסיק עכשיו? אל תתנו לעצמכם להשתעמם כי אז גם בני הזוג ישתעממו. זה הזמן המתאים לצאת לפעילות מרגשת ביחד, אולי לטוס בכדור פורח או לנסות צניחה חופשית?... הכול כמובן מתוך הסכמה! אות קוסמי רומז על פרשיות הנסתרות מן העין אך מרטיטות את הלב. ייתכן שמדובר בסוד כלשהו שאתם נוצרים בליבכם.