הורוסקופ
 1. טלה

  טלה

  תחזית יומית: 19/09 גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם... (לתחזית המלאה) גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים יופיטר וסטורן, ויוצרות רטטים נומרולוגיים המפגישים אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 4. בזבוז כספים ללא ביקורת עצמית עלול להביא למצב של אי נעימות. עליכם להתגבר על ההתנהגות חסרת הרסן שהשתלטה עליכם. את התסכולים שלכם, חשוב שתלמדו להוציא בדרכים אחרות. פריצת דרך בעסקים עשויה להתרחש לאחר מפגש חשוב עם אדם שכבר ששוחחתם איתו בטלפון. למרות חוסר השקט הפנימי, תצליחו לנהל את עצמכם בתבונה ובקור רוח כפי שמתאים לפגישת עסקים. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב אשר לפיו מישהו מנסה לאחז את עיניכם. כדאי לפקוח עין חשדנית על הסובבים אתכם. מצב של כבדהו וחשדהו. תחזית שבועית: 17/09 - 23/09 ראשון עד שלישי: שימו בצד את כול חילוקי הדעות. תוכלו לפצות את בני הזוג בארוחה במסעדה טובה או יציאה לריקודים. שמרו על שקיפות ותוכיחו שאין לכם מה להסתיר. אמון מחודש יתרום לכול מי שימצא בקרבתכם להתחבר אליכם בעוצמה גדולה יותר מאשר בעבר. יש על מי לסמוך וזה הזמן להראות זאת. מפגש חברתי הוא הדבר הכי טוב שתוכלו לעשות למען עצמכם. הפעילו את הקסם האישי כדי לשכנע את הסובבים אתכם. אל תחושו מבוכה בשל האנרגיה הרומנטית שקפצה עליכם לאחרונה. רביעי עד שבת: דווקא בחג אתם נורא לוקחים ללב כל דבר שמתרחש בסביבה הקרובה והרחוקה והמחיר הרגשי והנפשי גבוה. הרשו לעצמכם לשנות גישה ולו במידה קטנה. זה לא יהפוך אתכם להיות 'לא בסדר' או אדישים לסבלות הזולת. פשוט עשו סדר עדיפויות שונה הממקם אתכם בראש הרשימה. לרצון ולהתכוננות שלכם יש השפעה רבה על תוצאות המעשים שלכם ביום יום. שימו לב! קחו בחשבון כי כנות היא הבסיס למערכת יחסים איתנה. כלומר, אין לסמוך על הופעה חיצונית או על אמירות שאין דבר מאחוריהן.
 1. שור

  שור

  תחזית יומית: 19/09 גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם... (לתחזית המלאה) גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים אוראנוס ונפטון, ויוצרות רטטים נומרולוגיים המפגישים אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 7. אתם מתפתים לרכישה חשובה אך לא דחופה. ענייני כספים וניירת מטרידים אתכם מאוד אך אתם פועלים מתוך התרסה כלפי כל העולם. כדאי לבדוק את המידע שצברתם בתקופה האחרונה ולפעול משיקולי כדאיות ולא מתוך אימפולסים רגשיים. תסכולים לא מפרקים על ידי מסע קניות ספונטאני. אנרגיה קוסמית קובעת כי צפויה עצה חכמה מאדם נשוא פנים. הקשיבו לאלה אשר יש להם ניסיון חיים עשיר. תחזית שבועית: 17/09 - 23/09 ראשון עד שלישי: צפויה הצלחה במישור החברתי. אתם חוזרים מהר מאוד ל'מסלול', אחרי היעדרות שרק הראתה לכם עד כמה אתם מתגעגעים לחיי הלילה. חשיבה מקורית תאפשר לכם למצוא דרך לספק את הצרכים שלכם בלי לפגוע בסביבה, לפחות לא במידה רבה. הצגה נכונה של יתרון מול חיסרון תהווה את תחילת הניצחון שלכם בשיחה רצינית שתהפוך בהמשך לפיוס הדדי. נכונות לשיתוף פעולה תרכך עמדות נוקשות. הפיוס שאתם משליטים בין יריבים, תורם להאדרת שימכם. רביעי עד שבת: חג מלא אהבה. אתם מרגישים נפלא, מוקפים באנשים דורשי טובתכם ומצליחים לבטא בצורה חיננית את הצדדים היפים באישיותכם. אתם מנסים לשפר את סביבת מגורים שלכם והדבר עולה בידכם מעל המשוער. חשוב שתשמרו על איזון, שתפו את בני המשפחה ותנו גם לאחרים לבטא את רצונותיהם. הרצון הטוב שלכם- אינו מספיק. קחו בחשבון כי יש לנהוג על פי החוקים, אך אין להסיק מכך כי יש לעשות רק את אשר האחרים מצפים מכם שתעשו.
 1. תאומים

  תאומים

  תחזית יומית: 19/09 גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם... (לתחזית המלאה) גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים פלוטו וסטורן, ויוצרות רטטים נומרולוגיים המפגישים אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 4. יום דינאמי. גם בעבודה וגם ביחסים האישיים אתם מאוד נמרצים. משימות שהתחלתם בעבר מגיעות היום לכלל הגשמה. אתם מפיקים לקחים חשובים מהתרחשויות שקורות סביבכם. שיקול הדעת צלול וחד כמו תער וההחלטות שתגיעו אליהם היום, ישפיעו על עתידכם. גלו ערנות. הרקיע מכריז על מצב אשר לפיו הלב שלכם הולך בכיוון אחד כלשהו, בעוד ההיגיון נוטה לצד הנגדי. תחזית שבועית: 17/09 - 23/09 ראשון עד שלישי: עליכם להתחבר מחדש להנאות החיים. את הזמן, המקום והתנאים הדרושים לכם, תוכלו לקבוע מראש. הסתכלו בגאווה על ההישגים שלכם ותנו לעצמכם הזדמנות ליהנות מפרי עמלכם. איכות חיים אינה קשורה כלל לבזבוז כספים חסר טעם כפי שמישהו מנסה לרמוז. אין לכם ממה להתבייש ועל מה להתנצל, בטח לא בפני אלה שמעולם לא עזרו לכם. אווירת הטרום חג מהווה הזדמנות של ממש למלא את המצברים. יש להעדיף אנרגיות יציבות וממוסדות, על-פני הרפתקאות ופיתויים. רביעי עד שבת: תחושות של לחץ נפשי ומתח עוזבות אתכם בחג ואתם מרגישים רצון לצאת לנסיעות. הכיוון הוא בהחלט נכון ורצוי. אל תאפשרו לעצמכם להישאר לבד ולהתמכר לתחושת עצבות ורחמים עצמיים. להיות בחברה טובה זה הפתרון לחג זה. הדבר בהחלט אפשרי ותלוי רק בכם. עליכם להפעיל את היצירתיות ולפעול לפי עקרונות של יושר פנימי. קחו בחשבון כי כאשר מבקשים מכם להשמיע את דעתכם, אתם עלולים לגלות כי תשובתכם מובילה אל מצב מסובך במקצת, אך אין להימנע ממנה.
 1. סרטן

  סרטן

  תחזית יומית: 19/09 גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם... (לתחזית המלאה) גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים יופיטר ואוראנוס, ויוצרות רטטים נומרולוגיים המפגישים אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 22. מישהו קרוב אליכם נוקט בפעולה לא מוסרית וחוש הצדק המפותח שלכם מתקומם. יש לכם סיבה טובה להילחם על חוסר הצדק, במיוחד כי כל העניין עלול לפגוע בכם, בדרך עקיפה. שימו לב למילים הנאמרות ולמעשים כיוון שדרושה כאן מידה לא מבוטלת של דיפלומטיות. שווה תכנון מראש. גם אם חרדות מקננות בליבכם, אל תהססו להפגין פני מנצחים. כך תביסו את מתחריכם. תחזית שבועית: 17/09 - 23/09 ראשון עד שלישי: יש מי שחושב שאתם עוברים 'משבר' אבל דווקא ההיפך הוא הנכון. כבר הרבה זמן שלא הייתם כול כך רגועים. ההתכנסות הפנימית היא משהו שדרוש לכם ואינכם צריכים להסביר יותר מידי אלא אם כן שואלים אתכם במפורש. אחרי הפוגה במרוץ המטורף, לו אתם רגילים, אתם מתחזקים ומרגישים כמו 'אדם חדש'. מומלץ להתחבר לשמחה ולחיוניות. אל תדחו הזמנה לבילוי גם אם זה נראה לכם קצת 'מטורף'. תשואות ושבחים יפנו את תשומת ליבכם אל האנשים הנכונים. רביעי עד שבת: בחג הזה אתם מנדבים זמן כדי לעזור לאדם קרוב שמעריך מאוד את המאמץ המושקע. הפעולה הזאת חשובה לכם מאוד כי באמצעותה אתם מקבלים הרגשה של משמעות. אל תפריזו כיוון שיש לכם מספיק משימות ומטלות משלכם לעשות ולהגשים. יש לכם בעיה של ארגון זמן ועכשיו הוא עיתוי מצוין לתרגל סדרי עדיפויות. קחו בחשבון כי כל אחד מכם חופשי ללכת בעקבות גורלו, אך בתנאי שדרכו אינה חוסמת את דרכם של אחרים.
 1. אריה

  אריה

  תחזית יומית: 19/09 גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם... (לתחזית המלאה) גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים פלוטו ונפטון, ויוצרות רטטים נומרולוגיים המפגישים אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 7. בני הזוג מבקשים מכם משהו שחשוב להם במיוחד. אל תסרבו. התחושה שמשתלטת עליכם היום במלוא העוצמה ובחריפות היא נהנתנות. תנו לעצמכם דרור לפעול. תחושו הקלה ושמחה אחרי שתשחררו את החסימות ה-'טבעיות שלכם'. מישהו מנסה להעביר לכם מסר חשוב לחיים. כדאי להקשיב. כדאי שתתבוננו בתמונה הכוללת, תוך כדי התעלמות מפרטים שוליים. הפגינו פתיחות ורוחב לב. תחזית שבועית: 17/09 - 23/09 ראשון עד שלישי: אתם מנסים לשמור על פרצוף עליז אבל למעשה מתחוללת בתוככם סערה לא קטנה. התנהלותו של אדם קרוב מעוררת הרבה רגשת שניסיתם להסתיר. אתם כבולים בתוך רשת של מחויבויות שלא ממש מעניינות אתכם. אינכם מוצאים טעם בביצוע הפעילות היומיומית השוטפת ונראה שלימודים בכיוון חדש עשויים לספק את הגירוי הרגשי שאתם חשים. נסו לראות את התמונה הרחבה. קחו בחשבון כי כדאי להפוך את הוותרנות והפתיחות לטבע שני, כך שתהיו מסוגלים להתמודד טוב יותר עם החיים. רביעי עד שבת: יש לכם לעיתים נטייה לסבך דברים הרבה מעבר לדרוש. קחו את הזמן שלכם ב'איזי' ותאפשרו לעצמכם לנוח ולבלות. החג הזה צופן לכם חוויות רבות. תחשבו בצורה חיובית וזה מה שיקרה! אופטימיות הינה מילת המפתח במיוחד עבורכם שפעמים רבות רואים את התמונה בגוונים של 'שחור לבן'. חברים חדשים יעזרו לכם לשנות את מצב הרוח ממתוח לזורם ומשוחרר. אל תחושו רגשי אשם בשל שאיפתכם לזכות בהגנה ובביטחון.
 1. בתולה

  בתולה

  תחזית יומית: 19/09 גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם... (לתחזית המלאה) גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים פלוטו וסטורן, ויוצרות רטטים נומרולוגיים המפגישים אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 4. אתם נהנים מיום של אווירה נינוחה ורגועה. אתם מצליחים לשמור על פרופיל נמוך ולא לעורר מהומות למרות שיש דברים שמפריעים לכם. נצלו את היצירתיות שלכם כדי להפוך את הבילוי המשותף לחוויה שונה משגרת היום יום. יש לכם הזדמנות לתרום ממד חדש לקשר קיים וללמוד עוד כמה עובדות מרתקות אודות עצמכם. אתם טוענים את הסובבים אתכם באנרגיות ממוזלות: במקביל, כדאי שתוציאו מעולמכם את מי שמזרים אליכם אנרגיות שליליות. תחזית שבועית: 17/09 - 23/09 ראשון עד שלישי: קשר רומנטי 'עושה לכם טוב'. אל תמהרו להכניס את המשפחה והחברים הקרובים בסוד העניינים. תנו לעצמכם זמן להכיר טוב יותר. הקצב שלכם קצת מהיר מידי ועלול לקלקל את מה שבפוטנציאל יכול להיות חוויה אמיתית. מומלץ להפעיל את ההיגיון ולא רק את הלב. אתם דואגים יותר מידי. חבל. כי זה מה שמפחיד אתכם פשוט לא יקרה. צפויה הצלחה. להסיק מסקנות? עדיין לא. אל תנסו להילחם ברגשותיכם, להיפך, לכו איתם עד הסוף. רביעי עד שבת: הרפתקה או רומן עשויים להתחיל החג. הקרקע כשרה גם להיכרויות רצינות, הכל תלוי במידת הרצון והנכונות שלכם בהשקעה רגשית. חשוב שתיקחו בחשבון שגם אם התוצאה היא לא בדיוק החלום הרטוב שלכם, כדאי לתת צ'אנס לאנשים חדשים להיכנס לחיים שלכם. בכל מפגש יש מסר ויש מה ללמוד. מצב הרוח, בכל מקרה, משופר ואתם מרגישים מחוזרים. עיתוי טוב לאגו. קחו בחשבון כי טרם הגיע הזמן להוציא את החתול מן השק. אם תגלו עכשיו את רעיונותיכם, אנשים עלולים להתנגד להם.
 1. מאזניים

  מאזניים

  תחזית יומית: 19/09 גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם... (לתחזית המלאה) גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים אוראנוס ונפטון, ויוצרות רטטים נומרולוגיים המפגישים אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 7. יתכנו מאבקי כוח בין בני משפחה. נסו לא להעצים את הקונפליקט על ידי נקיטת עמדות קיצוניות. אדם בן מזל דגים מושך אתכם לכיוון רעיוני חדש ומאתגר. יום טוב בכל מה שנוגע לפעילות ספורטיבית. נצלו את המומנטום כדי לקחת פסק זמן מהאווירה הדביקה, יתרון לבילויים בחיק הטבע במקומות בהם ניתנת לכם אפשרות להתבודד, לפחות במידה מסוימת. בעיה פיננסית עשויה להיפתר הודות לאנרגיות המגיעות מעבר לים או מאדם שלא ציפיתם ממנו כי יתרום לכם. תחזית שבועית: 17/09 - 23/09 ראשון עד שלישי: אתם מנסים לבצע כל דבר בשלמות וכאשר זה לא קורה אתם חשים תסכול. רצוי להוריד את מפלס הביקורתיות ובמקום זאת להעניק לעצמכם צל"ש על ההישגים שכבר השגתם. העיקר הוא העשייה ולא התוצאה הישירה. בבית יש מי שמעריך את המאמצים שלכם, למרות שלא תמיד זה נראה על פני השטח. קחו בחשבון כי דווקא כאשר הבעיות מכבידות עליכם, משהו ייפתח לפתע ויפרוץ את המבוי הסתום. רביעי עד שבת: חיזוק רב לביטחון העצמי שלכם יתרחש במהלך החג הזה. 'פחד הקהל' שלכם נעלם ואיננו ואתם זורחים כמו 'כוכבים' במפגש חברתי. אנשים אומרים לכם שהסיכוי שלכם לממש את הרעיונות הגרנדיוזיים שלכם קלוש אבל למרות זאת, ההמלצה לכם היא לא לוותר, לפחות לא בשלב זה. חשוב לשקול בצורה מעמיקה עם מי אתם מדברים ומה אתם מנסים לעשות. חילופי רעיונות עם האדם המתאים הוא הצעד הנכון. חשיבה מקורית תוביל אתכם אל גילויים מרנינים.
 1. עקרב

  עקרב

  תחזית יומית: 19/09 גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם... (לתחזית המלאה) גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים מארס וונוס, ויוצרות רטטים נומרולוגיים המפגישים אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 6. ההתעלמות מהמציאות לא תורמת לכם כלל, גם אם זה נראה לכם, על פניו, מאוד אצילי ומתוחכם לא לגלות את כל הקלפים. הרקיע נפלא עבור אלה מכם השואפים להתפתחות רוחנית. כמו כן הוא מכריז כי כל האפשרויות פתוחות בפניכם. רעיון הרפתקני מזרים רוח רעננה אל מפרשי ספינתכם, אך כדאי לפקוח עיניים כאשר היא מפליגה בנתיבים רומנטיים. צצה הזדמנות לסגור חשבון עם אדם שנהג לעצבן אתכם. מצד שני, אתם לא רוצים לרדת לרמה שלו. תחזית שבועית: 17/09 - 23/09 ראשון עד שלישי: אל תציבו אולטימאטום, במיוחד למי שמפורסמים בעובדה שאינם עומדים בלחצים. "מה שלא עובד בכוח- עובד בעוד יותר בכוח" הוא עקרון שתוקפו מוטל בספק, ובמיוחד בנקודת זמן זאת. נסו לראות את מה שקורה באור חיובי יותר ואל תביאו את המצב לנקודת האל חזור. זה מיותר לגמרי. הזכירו לעצמכם מה באמת אתם רוצים להשיג ותפעלו לכיוון זה. אירוע מוצלח בו תשתתפו מאפשר לכם להכיר אנשים חדשים ומעניינים. שאפתנות בנתיב הקריירה תשפיע לטוב גם על שאר התחומים. רביעי עד שבת: תחום הרומנטיקה מלא סימני שאלה בחג הזה. אתם מנסים משום מה, לטרפד רומן חדש למרות שאתם נהנים מאוד. שווה לבדוק מדוע אתם מפעילים את מנגנון ההרס העצמי. אל תגבילו את עצמכם. קנאה היא תופעה טבעית ואל תתנו לרגשות מסוג כזה לקלקל לכם משהו טוב. בתחום החברתי צפויה התפתחות מעניינית ולא צפויה בזכות התערבות של גורם חיצוני. קחו בחשבון כי אין להתקדם בעיניים עצומות. אם עדיין אין רואים דרך ברורה, יש לעצור ולבטל תוכניות.
 1. קשת

  קשת

  תחזית יומית: 19/09 גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם... (לתחזית המלאה) גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הירח וכוכב מארס, ויוצרות רטטים נומרולוגיים המפגישים אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 9. אתם מנסים לנהל את היום הזה על מי מנוחות אבל נתקלים בקשיים מכל הכיוונים. בבית האווירה מתוחה למרות שאתם עושים מאמצים לא ללבות את האש. אתם מרגישים שאין מעריכים אתכם מספיק למרות ההשקעה הגדולה מצידכם. לנסות להגיע לשורש העניין ולברר מהיכן מגיעות התלונות ולמה. שעות הערב והלילה צופנות פגישה עם אדם שלא התראיתם עימו זמן רב. תחזית שבועית: 17/09 - 23/09 ראשון עד שלישי: אווירה טובה בבית פותחת שבוע נעים וחגיגי. כדאי לנסות וליזום פעילות משותפת שתקרב בין הצדדים, גם אם יש חילוקי דעות. אתם חייבים ללמוד לסמוך גם על אחרים שיעשו עבורכם חלק מהמטלות השוטפות. ערב שקט בבית הוא הבילוי המועדף? רק תגידו שזה מה שאתם רוצים בלי לעלות על טורים. זה ממש מיותר. מעט תשומת לב שתתנו תשתלם בהמשך. המזל הטוב מצפה לכם במקומות שלא שיערתם את קיומם. רביעי עד שבת: נושא הזוגיות מעסיק אתכם בחג הזה. אחרי תקופה רגועה יחסית, נראה לכם פתאום שכל המאמצים שלכם לא מצליחים להשביע את הצד השני. במקום להתחפר בעמדות שלכם ולשחק אותה נעלבים, עדיף לפרוץ את מחסום התקשורת ולברר מה קורה, גם אם זה יגרור עימות חזיתי. עדיף לנסות ולראות את האמת העירומה במקום לחיות באשליות כל כך הרבה זמן. קחו בחשבון כי נאמנות עלולה ללבוש צורה של מסירות עיוורת: אל לכם להאשים מראש את יריביהם של הקרובים לכם.
 1. גדי

  גדי

  תחזית יומית: 19/09 גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם... (לתחזית המלאה) גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים מארס ומרקורי, ויוצרות רטטים נומרולוגיים המפגישים אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 5. יש לכם החלטות הקשורות לחיים האישיים אבל אתם מתקשים לעמוד בפרץ מול כל מיניי 'שליחי מצווה' המנסים להניא אתכם מהדרך שבחרתם ו'לסדר' לכם את החיים בדרך שנראית להם. זה בדיוק הזמן לשלוח את כולם הביתה, ולהמשיך בכיוון שבחרתם. כשתשחררו את האנרגיה שלכם מדיונים ושיחות ממושכות ומיותרות תוכלו להתפנות לעשות סדר בחיים שלכם. תחזית שבועית: 17/09 - 23/09 ראשון עד שלישי: פרק זמן טוב! עם קצת מזל תצלחו לבצע עתה עסקה ש'בניתם' הרבה זמן. אל תפלו למלכודת של תחרותיות. מישהו מנסה להציב לכם מטרות, ב'מגמה' להשוות ביניכם ובין אחרים. התמקדו במטרה. קשה לכם להתמודד עם מה שבמושגים שלכם נקרא חוסר הצלחה מתמשך. אולי כדאי לשנות את ההגדרות או לחשוב בצורה קצת יותר חיובית? קחו בחשבון כי יש להימנע מקיצוניות. ייתכן שייכפו עליכם וויכוח, אך עליכם מוטל לגלות התחשבות תוך התעלמות מאלה המנסים להתגרות. רביעי עד שבת: פתחו לרווחה את העיניים! מישהו מנסה להטעות אתכם. אתם מגלים כוח עמידות בלתי רגיל למרות הקושי. מוקד חיכוך חברתי יעלם תוך זמן קצר אך שיתוף פעולה משפחתי יתרום לתחושת הקלה בעיצומו של החג הזה. התקרבות לבני הזוג תשפר את מצב הרוח הירוד. אם תשכילו לעשות הפרדה בין חיי החברה והחיים האישיים, תוכלו לחזור בתחילת השבוע הבא עם כוחות חדשים. צפויה פריצת דרך שתתבצע בסגנון סוחף, פורץ וכובש.
 1. דלי

  דלי

  תחזית יומית: 19/09 גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם... (לתחזית המלאה) גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של השמש וכוכב ונוס, ויוצרות רטטים נומרולוגיים המפגישים אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 6. אתם חשים לחצים מכל הכיוונים. ביקורת זורמת מבני משפחה וגם מחברים. הגיע הזמן לבדוק היטב איזה חלק יש בכם שמעלה לכל כך הרבה אנשים את הסעיף. אל תנסו להבין את מניעיו של אדם אשר היתל ברגשותיכם. לכו בדרככם שלכם מבלי לעשות לו חשבון. מותר לכם לחשוד באדם שמסתיר את כוונותיו כאשר מדובר בכסף. זה אומר שלא תצאו ממנו נשכרים. תחזית שבועית: 17/09 - 23/09 ראשון עד שלישי: זה פרק זמן לא פשוט. יש מי שמנסה לעזור לכם אבל אתם מסרבים לקבל עזרה גם כאשר אתם ממש צריכים אותה. אינכם מרגישים בטחון במקום העבודה הנוכחי אך זה עניין שקשור יותר לאישיותכם מאשר למצב האמיתי בשטח. חשוב שתלמדו להסתכל על חצי הכוס המלאה, ולפרגן לעצמכם ולקרובים לכם. הנתינה שאתם נותנים לאחרים תצבע את החג בוורוד! קחו בחשבון כי עליכם ללמוד לסבול גם את הטיפשים. יש לגלות סבלנות ולא לפגוע בכבודם של אנשים. רביעי עד שבת: אתם מרגישים לבד, אבל תזכרו שיש הבדל בין זה ובין תחושת בדידות. תלמדו ליהנות מהשקט. יש לכם מספיק דברים לעשות בחג הזה, שאינם סובלים דחייה נוספת ומוטב שלא תתחמקו מכך גם אם צפוי עימות. גישה ניטראלית ואובייקטיבית תאפשר לכם לראות את כול הזוויות הדרושות כדי להתקדם. אל תסתירו רגשות אך מצד שני צנזרו. לא את הכול אפשר לומר, גם במחיר של כנות, הכול במידה. צפוי בילוי במקום שקט השופע שכיות חמדה.
 1. דגים

  דגים

  תחזית יומית: 19/09 גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם... (לתחזית המלאה) גרמי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים ונוס ומרקורי, ויוצרות רטטים נומרולוגיים המפגישים אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 5. צפוי עימות לא נעים עם מישהו שמעלה נימוקים וטיעונים המעמידים אתכם באור שלילי. בתחום הרומנטי יש צורך בהשקעה גדולה של אנרגיה, וזה לא בדיוק מתאים לכם כרגע. לעומת הקשיים בתחום האישי, צפויות חדשות טובות הקשורות לעבודה. הצעה כדאית במיוחד תתגלגל אליכם ללא כל מאמץ מצידכם. שיחה עם אדם חכם גורמת לכם לראות את הדברים מנקודת מבט יותר סובלנית מזו שהשקפתם ממנה עד עתה. תחזית שבועית: 17/09 - 23/09 ראשון עד שלישי: מבחינה כלכלית מצבכם לגמרי לא רע, אולם עליכם לגלות משנה זהירות מהוצאות לא צפויות שעלולות להגיע דווקא מכיוון של בני משפחה אחרים. האנרגיות שלכם ירודות למדי ואתם חשים שעול עצום מוטל על כתפיכם. למרות היכולות הטובות שלכם להתמודד- אי אפשר לומר שאין לחצים שמפריעים לכם. יש החלטות גורליות שעומדות על הפרק. קחו בחשבון כי ענווה היא תכונה הראויה להערכה. היא מסמלת חשיבה מסודרת ורוח שלווה. רביעי עד שבת: נעים לכם בחברה בה אתם נמצאים ועליכם להמשיך להיות במקום הזה גם בחג הזה. נכון ש - "הדשא של השכן תמיד ירוק יותר" אבל לא במקרה הזה. מוסכמות חברתיות שנראות לכם בדרך כלל ככובלות, מתאימות לכם במצב הנוכחי, ואין סיבה לנסות לשנות דברים אם אין בזה צורך. הימנעו מביקורת למרות שאתם גולשים לפאזה הזאת בקלות יתרה. דרוש קצת מאמץ כדי שתאפשרו לעצמכם לתפקד בתחום הרומנטי. הרפתקנות אינה מלה גסה ובלבד שאינכם נוטלים סיכונים מיותרים.